PDA

View Full Version : Когато чувствата изчезнат...



poncho
09-04-2013, 21:43
Винаги идва този момент в една връзка.За жалост при мен малко по-бързо.Дали в такъв момент е по-добре да се откажеш или да се бориш да върнеш предишните чувства? Наистина преживяхме много хубави моменти, но вече не го чувствам както преди. Знам ,че ако предприема нещо ще го нараня много, но ако продължа да се преструвам и боря самичка наранявам себе си. Предполагам има хора минали през това.. или мислили за това, как мислите ?

marilyn
09-04-2013, 21:54
Ти знаеш най-добре какво чувстваш. Ако наистина не го обичаш така, както преди и си изстинала, няма смисъл да се продължава връзката. Често пъти хората живеем с някакви спомени и си мислим, че може да имаме това, което е било преди. Понякога нещата просто трябва да приключат.

xdreamerx
09-04-2013, 22:51
Ти знаеш най-добре какво чувстваш. Ако наистина не го обичаш така, както преди и си изстинала, няма смисъл да се продължава връзката. Често пъти хората живеем с някакви спомени и си мислим, че може да имаме това, което е било преди. Понякога нещата просто трябва да приключат.

Съгласна съм :)

panda_girl_
09-05-2013, 01:50
Според мен е най-добре да изчакаш и да видиш как ще се развият нещата. И при мен е имало такива периоди. Точно преди една година бях убедена, че вече не го обичам, но след месец (че и повече) кавги и дразги, всичко се оправи, не се сещам как.

Друг вариант е да му кажеш, че имаш нужда от почивка. Ако е привързан към теб, би трябвало да е ок с мисълта да се разделите за малко и после да се съберете пак. Бъди мила с него, кажи му, че си объркана, че имаш нужда от малко повече пространство, имаш време да останеш насаме с мислите си... такива тъпотии :D

invisible_girl
09-05-2013, 07:58
Ти знаеш най-добре какво чувстваш. Ако наистина не го обичаш така, както преди и си изстинала, няма смисъл да се продължава връзката. Често пъти хората живеем с някакви спомени и си мислим, че може да имаме това, което е било преди. Понякога нещата просто трябва да приключат.

+1 така е.

Smrazqvashta
09-05-2013, 08:05
Ако си сигурна, че наистина не чувстваш нещата толкова силно, че да си с него по добре прекрати връзката.

zlatna lqstovica
09-05-2013, 09:24
Ти във всеки случай ще го нараниш.Ако продължаваш хем че нараняваш себе си хем че продължаваш да го лъжеш един вид че го обичаш пък след време като му кажеш аз вее не те обичам пак ще го нараниш.Ако скъсате пак същата история.Нараняваш го.Но по-добре изчакай,за да видиш какво ще стане.Ако продължават хладните чувства по-добре спрете,защото нито един от двама ви не заслужава да бъде нараняван.Няма смисъл да се насилваш,но ти знаеш най-добре какво чувстваш.Успех и пиши какво е станало.

poncho
09-05-2013, 17:30
Да и в двата случая ще го нараня, за което съжалявам много..той не го заслужава. Това с почивката съм го обмисляла много, но ми изглежда много егоистично да кажеш на някой: Трябва да си почина малко от теб, после ако съм на кеф ще се съберем пак.. , не точно така казано де.

Rocknroll
09-05-2013, 21:06
След като чувствана изчезнат е почти невъзможно да се върнат.

LHDWBD
09-05-2013, 23:56
Съгласна съм :)

Опаааааааа :-) :lol:

bambi69
09-06-2013, 13:13
Ако си убедена, че наистина нямаш чувства вече към него прекратете връзката, но САМО АКО СИ УБЕДЕНА. Защото е възможно в момента така да мислиш, че нямаш, но след време примерно след като се разделите, да усетиш, че все още има нещо, но тогава ще е късно.

baby_baby
09-06-2013, 13:48
И аз преди няколко месеца бях в същата ситуация изобщо не го харесвах вече нямах чувства към него даже като ме докосваше ми ставаше гадно и веднага го зарязах и до ден днешен ми звани да се събираме ама аз неискам. И сега не съжелявам че съм го скъсала но ти си отделен човек и най-добре помисли хубаво защото като скъсате може да съжеляваш

fenastz
09-06-2013, 15:02
Типично кифленско мислене