PDA

View Full Version : Той не отговаря на чувствата ми!



Kitty Bloom
09-05-2013, 06:36
Здравейте! Има едно момче от другия клас, което живее близо до нас. Преди го възприемах просто като приятел, но започнахме да се виждаме по-често, понеже ходим в един клуб заедно. Та, един ден бяхме около 6 човека на центъра и той ми предложи да отидем да си вземем нещо за ядене. През цялото време се държа супер мило, после като тръгнахме цялата група към дск, той си говори само с мен! Помислих си, че ме харесва, разказах всичко на приятелки и те ми казаха същото. Започнах да изпитвам чувства към него, да си представям каква страхотна двойка бихме били и тн. Един ден трябваше аз, той и бившата му приятелка да идем на една акция. Те бяха скъсали преди няколко месеца, тя го заряза, а той сам ми разказа, че вече не я харесва. Това ме обнадежди още повече! Въобще не го бях обмислила, но после като се прибирахме, написах на телефона си, че го харесвам и му го подадох. Той се изхили и ме пита на кой ще го пращам и след това се сети... През целия път не обели и дума. Първоначално мислех, че съм направила огромна грешка, но после осъзнах, че съм постъпила правилно. Писах му във фб, че не искам нищо и че съм му признала чувствата си, за да ми олекне на мен. Разбрахме се всичко да си бъде както преди. Това се случи преди 4 месеца. Миналия месец бяхме на море заедно. И бившата му беше там. Една вечер той разказа, че сега като прекарва време с нея, пак я обича, но после щяло да му мине. А аз все още съм влюбена в него. Обичам го, защото имаме толкова общо, сякаш сме създадени един за друг. И в същото време го мразя, защото още я обича и ме пренебрегва. Моля, дайте ми съвет и без подигравки! Наистина незнам какво да правя! :'(

Smrazqvashta
09-05-2013, 07:18
Отдръпни се. Щом не отвръща на чувствата ти няма смисъл да се измъчваш.

marilyn
09-05-2013, 08:17
Явно няма да стане, успокой се и продължи напред.

FuCKkK13
09-05-2013, 08:30
Явно няма да стане, успокой се и продължи напред.

мхм.. и той не знае какво иска така като гледам..
само да вметна,че от обич до харесване има огромна разлика и едва ли го ''обичаш''.. тая думичка я използвате където ви падне

DoubleDMG
09-05-2013, 09:18
Всеки е влюбен във някой който пък е влюбен в някой друг :D

zlatna lqstovica
09-05-2013, 09:19
Първо не я харесвал после я обичал...той не знае какво иска.Той постоянно е с бившата.Зарежи го...не можеш да бъдеш с човек,който обича друг/а.

Meonesssss
09-05-2013, 09:26
Историята на дванадесетгодишните 8)

Rocknroll
09-05-2013, 21:08
Отдръпни се. Щом не отвръща на чувствата ти няма смисъл да се измъчваш.
+1

TrollFaace1
09-05-2013, 23:51
Всеки е влюбен във някой който пък е влюбен в някой друг :D

Братле половината ти коментари ли са от песни на длг :D

DoubleDMG
09-06-2013, 05:26
ю знаеш как е

Kitty Bloom
09-06-2013, 15:09
I az tva se opitvam da napravq, da go zabravq, ama e trudno, nz kak

zlatna lqstovica
09-07-2013, 09:47
Намери си занимание.Хоби нямаш ли си? Приятели нямаш ли си ? Излизай,разнообразявай се.

BlueFace
09-07-2013, 12:46
http://www.youtube.com/watch?v=_oVb25gYKyY Уникално полезни съвети. Ако ги следваш ще е твой 100%!!!!

Kitty Bloom
09-08-2013, 09:19
Клипчето е супер, но си мисля, че аз направих достатъчно. Ако и той има чувства, да дойде да си каже. По-добре да ми е гадно и да ми мине, отколкото да ходим, но той още да харесва и нея. Ако стане, стане. :)

SHPAIdURmeN
09-08-2013, 11:06
Авторке ти вече знаеш отговора на своя въпрос :)

Amore-Mio*
09-08-2013, 11:38
Продължаваш напред, защото с него нещата явно няма да се получат.

Kitty Bloom
09-08-2013, 12:38
Да, вече го осъзнах, не си струва, живота продължава! Благодаря на всички за мненията, отворихте ми очите! :Д