PDA

View Full Version : Подута кожа под главичката



asdqwert
09-05-2013, 09:23
Днеска след секс (без презерватив) ми се поду кожата под главичката.Ама много стана като мехур направо.Под главичката е и от двете страни на кожичката.По-време на секса нямаше нито болка нито нищо.След това започна да боли и тогава го забелязах че се е подул много.Търсих доста преди да пиша, но не открих нищо по моя проблем.Някъде бях видял 1 момче беше писало че е имало такъв проблем след секс с момиче което има бяло течение ама нито е написал как му е минало нито нищо... И момичето с което правих секс имаше бяло течение ако е от значение.

Rocknroll
09-05-2013, 21:22
Ми,може да е от бялото течение,да.Ако не ти мине скоро,иди на лекар.

asdqwert
09-05-2013, 21:40
Ами вече е по-малко.Пак е леко надуто но не е такова каквото беше сутринта точно след секса.Намазал съм го с Ламизил защото само това намерих.Освен че е подуто си ме боли макар че сега като поспадна не е така болката като сутринта.Много странен проблем никаква логика...

Жълто
09-06-2013, 02:16
Ако е търпимо изчакай, може да мине от самосебе си. Ако не, лекар.

asdqwert
09-06-2013, 10:13
Ами търпимо е.Даже сега почти е спаднало както си трябва и ме боли съвсем малко, ама ме интересува от какво се е случило така, защото не беше леко подуто ами направо долу кожата беше станала като мехур и се едно беше пълно с вода вътре....

Жълто
09-07-2013, 22:04
Нямам представа, не мога и да направя предположение. Ако ти се ходи на лекар питай него... ако не просто изчакай да си спадне и да забравиш за него.

asdqwert
09-08-2013, 09:20
Еми то още вчера си беше спаднало напълно и беше отминало всичко.И да отида на лекар немога да му покажа сичко вече си е наред.Мене просто ме интересуваше от какво е станало така, за да гледам напред да не се получава че лошо ми стана като го видях на кво прилича така