PDA

View Full Version : Несподелени чувства



fuck_the_world
09-05-2013, 11:50
Здравейте.Първо искам да кажа,че имам и друг профил в сайта,просто не искам да пиша от там,тъй като някои хора много обичат да нареждат..Както и да е.Случая е следният.
Преди време се запознах с едно момче.Много приятен човек,като се има предвид колко време го преследвах преди това.След почти година пича тръгна с една мацка.Показа ми я,момичето ми хареса,той ни запозна.Излизахме няколко пъти но ей така,просто приятелски,нищо особено.За половин година почти се бях отделил от компанията и преди седмица пак започнах да излизам с тях всеки ден.(Компанията сме 50+ човека) И вече тея двамата бяха скъсали,пича тотално се беше откъснал от компанията,даже половината момичета ги е наранил супер злобно,включително и това момиче.Заради това всички му бяха насъбрали и един ден отидохме 3-4 човека и го направихме "компот". И аз с момичето,пак приятелски се държах,нищо особено..пишем си,тя ми споделя,каза ми,че въпреки че я е наранил,тя все още го обича.И вчера стана нещо много странно.Писахме си по-закачливи неща и такива.И аз и казах,че много съжалявам,че не съм няколко години по-голям или че тя не е няколко по-малка(аз съм 95,мислех,че тя е 91). Викам и кой набор си,тя ми отговори,че е по-голяма от мен,но е по-малка от пича с който ходеха(той е 91 набор). Вика ти прецени и аз предположих,че е 92 тя вика както искаш.Питах един от компанията,той ми каза,че е 94 и така цяла нощ не съм спал,мислех глупости.Мисля дали да и пиша и такива,но всички ми викат недей,тя се занимава с по-големи от нея.Не знам..не искам да я изгубя,защото мисля,че тя трябва да е моя.При мен доста често се случва да се влюбя,но това е различно..а аз от преди това си я харесвах,но сега просто луднах,като научих,че е една година по-голяма...Какво да правя..не искам да я загубя..

CoNviCt
09-05-2013, 12:13
Какво значи "го направихме компот"?

divakaa_3445
09-05-2013, 12:24
В смисъл,че са го смазали от бой..добре де има ли някаква логика да ходите да го биете заради момичето...

Smrazqvashta
09-05-2013, 12:24
Говори с нея де....

fenastz
09-05-2013, 12:39
Изглеждате ми като сбирщина от смешници

divakaa_3445
09-07-2013, 19:58
Изглеждате ми като сбирщина от смешници

Поне да беше писал нещо по темата...щото от хейт няма смисъл...

baby_baby
09-08-2013, 13:51
Това че сте ходили да го биете е много тъпа и децка постъпка и просто отиди и поговори с момичето

fenastz
09-08-2013, 17:43
Поне да беше писал нещо по темата...щото от хейт няма смисъл...

От темата няма смисъл

bet3to
09-08-2013, 21:10
Ами говори с нея, защото ако наистина я харесваш толкова после ще съжаляваш, че не си го направил. "Риск печели, риск губи".. По-добре и кажи какво чувстваш пък каквото стане това. Повярвай ми .. ако не го направиш после ще съжаляваш.