PDA

View Full Version : Mоля Ви помогнете ми.



lilqna96
09-05-2013, 13:47
Моля Ви помогнете ми. Нуждая се от вашето мнение. Така преди си бях грозното патенце, бях си смотана, но преди 2- 3 нещата се промениха. Аз се промених, но сякаш не мога да забравя миналото и подигравките. Да сега изглеждам много по-добре, но това няма значение. Аз нямам самочувствие. Това ли е причината по която като си вървя по улицата и непознати момчета ме тормозят. Вярно аз немога винаги да изглеждам добре, но нали естествено съм забелязала че когато съм "натокана" никой не ме тормози даже обратното. Момчетата само по "кифли" ли си падат.... Защо само на мен ми крещят от колите като полудели или ми бибиткат или просто са някви тъпанари. На вас случвало ли ви се е.... Моля ви дайте ми мнение, объркана съм!

Мейси
09-05-2013, 18:23
Момчетата те "тормозят", защото си им интересна- красива си и не претендираш с това. "Кифлите" вече не са толко интересни и популярни, колкото до преди година-две. Затова, когато си "натокана" не те тормозят- не правят разлика между кифлите- всички са еднакви за момчетата. Не бъди объркана- няма за какво. Момчетата харесват естествени момичета, затова се държат като тъпанари. И на мен ми се е случвало и започнах да си мисля, че в мен наистина има нещо, което пленява мъжките погледи. Нямах самочувствие, бях грозно патенце, но сега се чувствам страхотно. Уверена съм в себе си и това се харесва на хората около мен. :)

SurfSky
09-05-2013, 18:34
Има такива дето си падат по ''кифли'' , има и такива където харесват естественото , не натруфеното , но са рядкост ... ;)

Smith_6
09-05-2013, 18:50
Момчетата те "тормозят", защото си им интересна- красива си и не претендираш с това.Зависи от погледите, не вярвам да мислят това което си мислиш "Кифлите" вече не са толко интересни и популярни, колкото до преди година-две.ти си експерт в тази насока Затова, когато си "натокана" не те тормозят- не правят разлика между кифлите- всички са еднакви за момчетата.това само безинтересна за момчетата момиче може да каже Не бъди объркана- няма за какво.да ве ти ще кажеш Момчетата харесват естествени момичета, затова се държат като тъпанари.не всеки тъпанар има задни чувства, някои момичета наистина могат да се мерят по грозота с йети И на мен ми се е случвало и започнах да си мисля, че в мен наистина има нещо, което пленява мъжките погледи.грозотата най-вероятно Нямах самочувствие, бях грозно патенце, но сега се чувствам страхотно.значи и ума си си загубила Уверена съм в себе си и това се харесва на хората около мен.*смях в залата* :).

lilqna96
09-05-2013, 21:01
Момчетата те "тормозят", защото си им интересна- красива си и не претендираш с това. "Кифлите" вече не са толко интересни и популярни, колкото до преди година-две. Затова, когато си "натокана" не те тормозят- не правят разлика между кифлите- всички са еднакви за момчетата. Не бъди объркана- няма за какво. Момчетата харесват естествени момичета, затова се държат като тъпанари. И на мен ми се е случвало и започнах да си мисля, че в мен наистина има нещо, което пленява мъжките погледи. Нямах самочувствие, бях грозно патенце, но сега се чувствам страхотно. Уверена съм в себе си и това се харесва на хората около мен. :)

Blagodarq ti za mnenieto!:):)

Smith_6
09-06-2013, 03:12
Заблудена помага на друга заблудена за да стане още по-заблудена, явно светът е полудял.

Мейси
09-06-2013, 06:47
.

Не мисля, че мястото ти е тук :)
Не за друго, просто обиждаш, без да има причина. Изразяваш мнение-ок. Но нужно ли е да си толкова груб?

Smith_6
09-06-2013, 14:35
Не мисля, че мястото ти е тук :)(защо, тук има много хора които плачат за подигравка)
Не за друго, просто обиждаш, без да има причина.(изразявам мнението си по груб начин, явно така хората му обръщат внимание.) Изразяваш мнение-ок. Но нужно ли е да си толкова груб?(Този профил е груб, друг е добър, трети непукист работата е кой ще те види пръв.).

marto3004
09-08-2013, 14:26
1-vo sry 4e pisha na latineca

Kym temata:
Ne se tormozi. Momchetata se vyrtqt okolo teb shtot gi privlichash ako ne beshe taka nqmashe daje da te zabelejat. Ne se konti kat kifla. Vsqko momiche e krasivo ot vytre I ot vyn. Taka che jivei I ne poglejdai nazad.... Osven ako ne e kontrolno :D. Razbra me!!!!!!

Sega za samuchustvieto... Mnogo e lesno minaloto te trevoji... Obyrni mu grub na minaloto I s gordo dignata glava napred.... To samuchustvieto si idva ot samosebesi

lilqna96
09-08-2013, 19:37
Mersi marto3004 za mnenieto ti. :) Da pove4eto ne6ta idvat ot tova 4e nqmam tolkova golqmo samo4yvstvie

pac0line
09-08-2013, 22:39
Профил
lilqna96
Za6to mom4etata sa takiva Golemi idioti I mislqt samo s Onaq si rabota....

Не само ще те тормозят, ами скоро ще те бият с "мисловния си орган" по челото, ако смяташ, че бибиткане от кола или реплика от сорта на "ебаси яката п/тка" са тормоз, емигрирай до максимум 1-2 години, не очаквай промяна. Като съвет - намери си приятел, който да те защитава поне частично от такива.

lilqna96
09-08-2013, 23:30
Профил
lilqna96
Za6to mom4etata sa takiva Golemi idioti I mislqt samo s Onaq si rabota....

Не само ще те тормозят, ами скоро ще те бият с "мисловния си орган" по челото, ако смяташ, че бибиткане от кола или реплика от сорта на "ебаси яката п/тка" са тормоз, емигрирай до максимум 1-2 години, не очаквай промяна. Като съвет - намери си приятел, който да те защитава поне частично от такива.

Да тва точно като "тормоз" съм го приела! И много добре знам че нещата няма да се оправят и не търся "промяна". И незнам момчетата какво правят тук в тази тема като изразяват "умното си мнение".

mancho
09-09-2013, 16:03
скъпа иляна мога да ти гарантирам че никое момче няма да ти свирне от кола защото си грозно пате защото лично аз със мои приятели редовно си свирваме с колите на красиви момичета и се опитваме да ги заговорим защото ни харесват не се притеснявай от такива момчета може само да се радваш че те забелязва а за тези дето те тормозят малко по твърдо отношение се пак не си парцал или кифла високо вдигната глава погледа на пред игнорираш ги ако ти кажат нещо което да те засегне обръщаш се и им казваш само тази реплика ВЪВ ЧОВКАТА

Smith_6
09-09-2013, 16:14
Да тва точно като "тормоз" съм го приела! И много добре знам че нещата няма да се оправят и не търся "промяна". И незнам момчетата какво правят тук в тази тема като изразяват "умното си мнение".
Интересно ми е какво искаш да постигнеш с тази тема? Искаш да покажеш каква си - изглеждаща като лека жена(курва) която се ядосва когато се държат с нея както и се полага. Или че искаш да се оплачеш от глупаци които ти свиркат от коли и се опитват да те свалят, трябва да имаш впредвид идиотите флиртуват само със себеподобни. Може би се опитваш да сложиш момчетата под общ знаменател, само защото на теб ти обръщат внимание само идиоти(себеподобни). Или се опитваш да покажеш че ти си жертва на нещо което не заслужаваш, нещо което смяташ за под твоето ниво, нещо което искаш да те отвращава но което знаеш че е заслужено? Наистина искам да чуя отговора, въпреки че той ще е пречупен през призмата на опита да се самоиздигнеш в твоите и чужди очи.

lilqna96
09-09-2013, 16:36
Добре, а много ми е интересно защо нападате някой човек ей така, който просто ви моли за съвет или пита за вашето мнение...

Smith_6
09-09-2013, 21:08
Добре, а много ми е интересно защо нападате някой човек ей така, който просто ви моли за съвет или пита за вашето мнение...

Наистина искам да чуя отговора
.

Smrazqvashta
09-10-2013, 10:40
Профил
lilqna96
Za6to mom4etata sa takiva Golemi idioti I mislqt samo s Onaq si rabota....

Не само ще те тормозят, ами скоро ще те бият с "мисловния си орган" по челото, ако смяташ, че бибиткане от кола или реплика от сорта на "ебаси яката п/тка" са тормоз, емигрирай до максимум 1-2 години, не очаквай промяна. Като съвет - намери си приятел, който да те защитава поне частично от такива.

Това.

pesho..xd
09-10-2013, 11:08
Профил
lilqna96
Za6to mom4etata sa takiva Golemi idioti I mislqt samo s Onaq si rabota....

Не само ще те тормозят, ами скоро ще те бият с "мисловния си орган" по челото, ако смяташ, че бибиткане от кола или реплика от сорта на "ебаси яката п/тка" са тормоз, емигрирай до максимум 1-2 години, не очаквай промяна. Като съвет - намери си приятел, който да те защитава поне частично от такива.

Това

Smith_6
09-12-2013, 17:17
И пак не разбрах защо си пуснала темата, а явно моите предположения ги прие като груби.


Za6to mom4etata sa takiva Golemi idioti I mislqt samo s Onaq si rabota....
Репликата "мъжете искат само секс"(или горепосочената) се казва от жени, от които мъжете даже и това не искат.

Illusion772
09-16-2013, 09:30
Сега първо да ти кажа - кретени има навсякъде - и за тях си има 2 решения - или отиваш да ги биеш сам или отиваш да ги биеш само че преди това викаш махалата за подкрепление......
Второ не всички момчета си падат по кифли , но ако наистина си набор 96 на твоите наборчета ще им трябва 1-2 годинки още за да спрат да ходят по задника на кифлите.
И трето това с колите мисля че не е целенасочен тормоз или въобще тормоз , опитай се да ги разбереш момчета - едвам са събрали пари да сложат малко газ в ладата и трябва да се изфукат на некои докато не им е свършила че после пак ще бутат до вкъщи.


П.С. Предполага че тия пичове на задната седалка са ти викали http://www.webmiastoto.com/wp-content/uploads/2013/07/%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B0.jpg

achi_113
09-17-2013, 12:15
хеи lllusion722 това за викането на махалата си е вярно

achi_113
09-17-2013, 12:19
абе момичетата са чисти кифли прявятсе на голямата работа винаги.

Mammoth9898
09-19-2013, 07:16
.

Ами като плачат за подигравка, запази си мнението за себе си :)

Smith_6
09-28-2013, 21:59
Ами като плачат за подигравка, запази си мнението за себе си :)

А ти си го наври в задника
http://westsidetoastmasters.com/resources/book_of_body_language/images/075-obama_tight_smile.jpg

Mammoth9898
09-29-2013, 20:50
А ти си го наври в задника
http://westsidetoastmasters.com/resources/book_of_body_language/images/075-obama_tight_smile.jpg

Ако това са ти истинските години който си попълнил в профила не мисля, че точно на мен трябва да казваш къде да си го завра ;)

NissaN
10-01-2013, 12:06
Ако това от аватара си ти си много гот