PDA

View Full Version : Бръснати крака при момче ?



zyzzcho
09-05-2013, 15:33
Значи гледам,че вече все повече мъже си бръснат краката.Вие на какво мнение сте момчета/момичета ? Аз лично съм против бръсненето общо взето,но имам бая косми по краката,а и съм чувал,че е по хигиенично и се чудя дали за даскало да си ги избръсна

Vladislav Hellsing
09-05-2013, 15:49
Не.
Който както си прецени де.

CoNviCt
09-05-2013, 16:09
Само за казармата недей, че...

C0oKieS
09-05-2013, 16:29
омг момче с бръснати крака ама както си решиш ти ще видиш като ги обръснеш майка ти и баща ти като видят сеедно си ...
а и ще трябва да ги бръснеш през 2 дни , ако ще се обезкосмяваш направи го с лентички или епилатор - космете не ръстът около 2 седмици

horacio
09-05-2013, 16:30
Както искаш, но според доста, даже и според мен е яко гейско. Ако става дума за хигиена, хигиенично е да се махат космите под мишницата и около гениталиите, защото там се събират повече миризми и т.н. но по ръцете и краката няма за кво

melany94
09-05-2013, 19:54
гейско си е

xantia
09-05-2013, 20:01
Не.
Който както си прецени де.

+++

BlackEyedPeas
09-05-2013, 20:07
омг момче с бръснати крака ама както си решиш ти ще видиш като ги обръснеш майка ти и баща ти като видят сеедно си ...
а и ще трябва да ги бръснеш през 2 дни , ако ще се обезкосмяваш направи го с лентички или епилатор - космете не ръстът около 2 седмици

Баш за 2 седмици не са, даже за няма и седмица си ръстът ;д

~LadyCrawley~
09-05-2013, 20:10
Ако си в пубертета, заради всички хормони и тн, космите ще започнат да растат доста по-често, ако си прекалено взискателен, ще се появяват за около 3-4 дена, в най-лошия случай. Лично според мен, мъжете са по-секси с косми. Айде, тези на по-деликатните зони ги махай, особено ако имаш приятелка, но по ръцете и краката недей, даже е по-привлекателно за повечето жени.

FuCKkK13
09-05-2013, 20:13
тц

Rocknroll
09-05-2013, 21:26
Бе не се занимавай с глупости.

Mladenoff
09-05-2013, 21:31
Хем си против "бръсненето", хем се чудиш...еми, сети се к'во искаш първо...

Най-добре е на кола маска при козметик. Плюс т'ва, краката ти ще са гладки и обезкосмени само първите дни, след т'ва почват да си растат и на практика ти винаги ще си имаш косми на краката, просто ще са по-малко и по-редки ;) Същото важи и за корема, гърдите, подмишниците, трапеца и т.н.

Meonesssss
09-05-2013, 21:32
Ако искаш да ти услужа с превръзки ? :lol:

Rocknroll
09-05-2013, 21:37
Ако искаш да ти услужа с превръзки ? :lol:
ахаххахахахахха :D :D :D

TrollFaace1
09-05-2013, 21:43
Според мен обръсни насякъде където имаш косъм, намери си едно 10литрово шише, срещи го и си го сложи на гърба. Готово вече приличаш на охлюв

heartsdesire
09-05-2013, 23:10
Веждите скубиш ли си?

Rocknroll
09-06-2013, 07:59
Веждите скубиш ли си?
Рисува си ги.

Fisherman
09-06-2013, 09:10
Писна ми от педераси ей,как ще си бръснеш краката ако са счупени

DoubleDMG
09-06-2013, 09:16
Дей плаши със бой пък ти бе, дрисак на 2 шамара си , ще плашеш лапетата.

Как ще ги бръснеш бе сулио, я въри по-хубу на прос•••••• да ти отнеме детствеността. Тея работи дето ги праят кварталните сабратя си е за тях, нищо че ядът тупаници от батковците.

Fisherman
09-06-2013, 09:22
Некадърник стани донор на органи не губи време

marilyn
09-06-2013, 09:33
Никой не го грее за твоите косми по краката. Както се чувстваш по-добре, така си ги прави.

yakuza_
09-06-2013, 09:52
Мн хора сте против бръсненето, ама мойте крака комплексират тия от рекламите на head and shoulders, откъм коса, ако не ги мина лятото с машинка, ми е мн жегаво.

xXxAngerfisTxXx
09-06-2013, 12:29
Значи гледам,че вече все повече мъже си бръснат краката.Вие на какво мнение сте момчета/момичета ? Аз лично съм против бръсненето общо взето,но имам бая косми по краката,а и съм чувал,че е по хигиенично и се чудя дали за даскало да си ги избръсна

бръсни ги само за лятото... аз така правя :) повечето викат че е гейско обаче предпочитам с гладки крака отколкото да приличам на йети

~~~~Ghostface~~~~
09-06-2013, 12:57
и аз си ги обръснах, ама само за лятото... смях изядох много ама си струваше... момичетата много си паднахa (сигурен съм, че и при други е така) :) голяма свалка е това

DoubleDMG
09-06-2013, 13:03
Голяма свалка че за путките си доста див, ама на мен си ми приличаш на анално-податлив.

Fisherman
09-06-2013, 13:38
и аз си ги обръснах, ама само за лятото... смях изядох много ама си струваше... момичетата много си паднахa (сигурен съм, че и при други е така) :) голяма свалка е това

значи си готов да поемеш куршум,само момичето да падне?тва не мога да си го обясня аз,разбирам да сваляш момичета,но да се лъскаш като педал,не

magneticfields
09-06-2013, 18:33
Аз лично съм против бръсненето общо взето,но имам бая косми по краката,а и съм чувал,че е по хигиенично и се чудя дали за даскало да си ги избръсна

Ако искаш да изглеждаш като педал, давай!

tonique
09-06-2013, 18:54
пхах бръсни се тва тоя мит, че като се бръснеш ще станеш кат Чубака не е вярно !!
аз си ги махам от бая време сигурно от 7-8 клас на ръцете, краката и т.н. така се чувствам по-добре!! на ръцете не съм ги бръснал от началото на месеца 1-2 и много малко са ми се показали космите - в последно време на краката ме мързи и ги минавам с старата ми машинка през седмица, две ;)

maldini
09-06-2013, 19:00
Ако искаш да изглеждаш като педал, давай!

Аз си ги бръсна ,много искам да ми кажеш какъв педал съм на живо метълче.

DoubleDMG
09-07-2013, 07:05
щЕ ти кажа, ама не съм метълче. Въй.. Чак ръцете ли ве? Какви сте такива, коя майка ви е раждала. Да ви бе насочила поне как се става мЪж бе. Вие тестиси ли имате между краката или мокри котенца?

trabi_bs
09-07-2013, 08:37
Ако искаш да ти услужа с превръзки ? :lol:

brutall :lol:

abvd
09-07-2013, 08:39
Стига плаши па ти децата бе... тцтцтц

към темата. Значи няма нищо лошо да си бръснеш краката ама разбирам да си култорист или борец, мма-ец , самбист и още много.. ама т'ва да имаш женствени крака че и да ги бръснеш вече е прекалено педалско от моя гледна точка без да се обиждаш хахахаха :D ..

DoubleDMG
09-07-2013, 15:30
То намери кой да се изкаже, не стига че ЕСЛ Западна ами и си бръсне гърдите. Няям нищо против, то скоро няма да има ЕСЛ БГ така-че и да си бръснеш гърдите и да не ги бръснеш, май ти си гея, нищо че си се снимал със сестра си :D

tonique
09-07-2013, 21:38
щЕ ти кажа, ама не съм метълче. Въй.. Чак ръцете ли ве? Какви сте такива, коя майка ви е раждала. Да ви бе насочила поне как се става мЪж бе. Вие тестиси ли имате между краката или мокри котенца?
Да, ръцете и кво от тва? не те прави повече мъж от мене? тва, че така повече се харесвам и не ме грее мнението ти!
Тва, че си си сложил марихуана на аватара си, играч..

http://i46.tinypic.com/ndsv0o.jpg

DoubleDMG
09-07-2013, 21:47
Азисчо, бегай да те пецат. Васко Кеца яде шнура на баба мецаа

zyzzcho1
09-07-2013, 21:50
Я не ми се правете на оборотни бе мърши,тва че вие сте момичета и въпреки това не поддържате хигиена ;д не пречи аз да попитам нали ? Доколкото разбрах повечето сте против,но кракът като се избръсне изглежда мн по-добре и мускулест и аз питам,защото тренирам БОКС и + тва съм с хубаво тяло.Така,че карайте по темата - за или против и не ме изкарвайте някъв гей плехари асоциални ;д

Meonesssss
09-07-2013, 21:52
Я не ми се правете на оборотни бе мърши,тва че вие сте момичета и въпреки това не поддържате хигиена ;д не пречи аз да попитам нали ? Доколкото разбрах повечето сте против,но кракът като се избръсне изглежда мн по-добре и мускулест и аз питам,защото тренирам БОКС и + тва съм с хубаво тяло.Така,че карайте по темата - за или против и не ме изкарвайте някъв гей плехари асоциални ;д

Ти свое мнение имаш ? Искаш или не да ги махаш ? За съм :)

tonique
09-07-2013, 21:55
Азисчо, бегай да те пецат. Васко Кеца яде шнура на баба мецаа
майка ти пробита скапана - пожелавам ти да си завързан за стола и да гледаш, как майка ти я плякат 3-4 клошара :)
и на сутринта те карат насила и ти да я праскаш и майка ти те гледа с страстен поглед и по едно време, идва баща ти и другите членове на твоeто мизерно семейство и се включват и клошарите в забавата и си записвате едно филмче за спомен и го споделяш в интернет и ставаш звезда - след няколко седмици решаваш, че още не си станал достатъчно популярен отиваш в няква ферма за коне и си правиш отново един клип за спомен с 3-4 коне и го пускаш в интернет и те канят по bTV и други канали да разкажеш, как всяка сутрин ти дават филия с спe*ма за закуска, щот нямате пари ;)

модераторите да ме извинят ама просто, днеска съм малко изнервен :D

zyzzcho1
09-07-2013, 22:15
Ти свое мнение имаш ? Искаш или не да ги махаш ? За съм :)
Просто искам да питам вие кво мислите,не че тва ще ме убеди да ги избръсна или не...Така,че не е нужно да ми предлагаш превръзки,не съм някой изнежен споко ;)

Marrssi
09-08-2013, 15:25
Един го биха защото каза на друг че е гей защото си бръснел краката... явно пича не бил гей. И Майк Тайсън си бръсни краката ама не е гей, върви му го кажи да видиш :D :D :D

dope
09-08-2013, 19:59
На когото както му е удобно. :)

draid
09-08-2013, 20:36
Деня в който жена откаже да излезе/спи с мен защото не съм си обръснал ръцете е деня в който ще умра от смях сигурно.

betudontbet
09-08-2013, 20:54
пхах бръсни се тва тоя мит, че като се бръснеш ще станеш кат Чубака не е вярно !!
аз си ги махам от бая време сигурно от 7-8 клас на ръцете, краката и т.н. така се чувствам по-добре!! на ръцете не съм ги бръснал от началото на месеца 1-2 и много малко са ми се показали космите - в последно време на краката ме мързи и ги минавам с старата ми машинка през седмица, две ;)

тва могат да го разберат , хора само които ходят на зала , 99 % от хората които са с по 35 рака и изглеждат като Мики Маус колкото и да им обясняваш ще ти кажат : Който си бръсна краката е педал.

Е да ама не момчета

Redim_Umnosti
09-08-2013, 21:09
О боже! Действай, ама имай предвид, че е за цял живот освен,ако не искаш да имаш природен чорапогащник,момиченцата на 13 може и много да си падат по метросексуални тапири,обаче като станеш на 20 ще можеш да привлечеш евентуално някоя лесбийка с хормонални проблеми,брада и назобано тяло като на Фидосова!

draid
09-08-2013, 21:11
тва могат да го разберат , хора само които ходят на зала , 99 % от хората които са с по 35 рака и изглеждат като Мики Маус колкото и да им обясняваш ще ти кажат : Който си бръсна краката е педал.

Е да ама не момчета

Това ходенето в залата явно открива нови хоризонти и разширява неимоверно мирогледа. Странно не бях забелязал.

Meonesssss
09-08-2013, 21:12
О боже! Действай, ама имай предвид, че е за цял живот освен,ако не искаш да имаш природен чорапогащник,момиченцата на 13 може и много да си падат по метросексуални тапири,обаче като станеш на 20 ще можеш да привлечеш евентуално някоя лесбийка с хормонални проблеми,брада и назобано тяло като на Фидосова!

Оф, ограничени хора .....
Прави каквото искаш, но едва ли някой ще те отхвърли заради космите ти или няма да те хареса щото са ти гладки кракта :)

Redim_Umnosti
09-08-2013, 21:27
Съжалявам, че съм ограничен..... :( Веднага ще си епилирам краката на песента на Азис-Хоп за да стана истински мъж!

betudontbet
09-09-2013, 19:58
О боже! Действай, ама имай предвид, че е за цял живот освен,ако не искаш да имаш природен чорапогащник,момиченцата на 13 може и много да си падат по метросексуални тапири,обаче като станеш на 20 ще можеш да привлечеш евентуално някоя лесбийка с хормонални проблеми,брада и назобано тяло като на Фидосова!


ето друг индивид , който е много далеч от реалността... хаха

muhatacece
09-09-2013, 20:59
Начи, ако си супер окосмен на краката няма лошо да си ги минеш малко ....

maldini
09-09-2013, 22:03
О боже! Действай, ама имай предвид, че е за цял живот освен,ако не искаш да имаш природен чорапогащник,момиченцата на 13 може и много да си падат по метросексуални тапири,обаче като станеш на 20 ще можеш да привлечеш евентуално някоя лесбийка с хормонални проблеми,брада и назобано тяло като на Фидосова!
хахяхахахахах

maldini
09-09-2013, 22:04
Супер отвратителни са ми бръснатите.


Космати мъжки крака, ръце, гърди... мхррр!

веднага ще ти намерим някоя маймуна ,не се притеснявай ;dd

DoubleDMG
09-10-2013, 07:31
Т'ва днешната младеж сте със ебахти разбитата логика. Ама явката го е казал метеро-сексуални пе••ли. И на бръснатото лапе дето си бръсне гърдите ръцете и краката, навярно и задника, ще му кажа да дойде да го каже в очите т'ва дет ного му знае устенцата. Горкия .. к'во ли не би дал да е някой пред п••ките, а всъщност е мега жалко коопче.

mi6ok123
09-10-2013, 11:42
Между другото и аз забелязах такива неща напоследък.Всеки втори,който познавам вече (за момчетата става въпрос) се бръсне.Дори вчера излизаме и едно момиче вика на едно момче: "Ти май отдавна не си си бръснал краката".Според мен момчетата не трябва да се бръснат.Но сега всички като почнаха да си бръснат краката,ръцете,правят си веждите.И е просто потресаващо.

Котка.
09-10-2013, 12:18
Значи гледам,че вече все повече мъже си бръснат краката.Вие на какво мнение сте момчета/момичета ? Аз лично съм против бръсненето общо взето,но имам бая косми по краката,а и съм чувал,че е по хигиенично и се чудя дали за даскало да си ги избръсна

Точно за даскало ли?Да не би през октомври да ходиш с къси панталони? :D
Космите на краката нямат нищо общо с хигиената.Тези на интимните места и подмишниците да, но на краката и ръцете ... ?!
Според мен е гейско.

NissaN
09-11-2013, 15:32
Педерастка работа

tonique
09-11-2013, 16:51
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/masonry/000/177/769/zyzz90.jpg
И С Т И Н А Т А !!!!

anonymous708973
09-11-2013, 17:54
Кефи ме как ги делите само на "бръснати педераси" и "мъжествени маймуни."
Половината сте виждали само тъпи 15-годишни пуберчета с оскубани вежди, другата половина не сте виждали наистина зашеметяващо количество косми, иначе нямаше да предпочитате толкова косматите.

Мисълта ми е, че златната среда му е майката.

TrollFaace1
09-11-2013, 18:03
Само гледай да не са ти по-гладки краката от на приятелката ти

anonymous708973
09-11-2013, 21:41
Само гледай да не са ти по-гладки краката от на приятелката ти

Универсално правило. Спазвайте го и всичко ще е наред.

TrollFaace1
09-11-2013, 21:43
Универсално правило. Спазвайте го и всичко ще е наред.

Доста ще е интересно краката на приятелката ти да бодът ... :D

DoubleDMG
09-13-2013, 14:28
да :D И да има мОстак. тоник, няма к'во да завиждам, т'ва че ти му завиждаш и изпитваш толкова долно чувство, показва колко си долу , мойче.

~sweeettt~
09-15-2013, 15:11
гейско си е, ама ако не се харесваш брат ми си ги маха и приятелите му и не изглежда гей ама както си решиш