PDA

View Full Version : Счупен дисплей



weheartiit
09-05-2013, 21:53
Изтървах си телефона преди около месец някъде (samsung galaxy s2)
и екрана му се разпука жестоко.Искат ми 150 лв. за поправка.
Сетих се,че може би гаранцята ще го покрие и видях,че още имам
време,но не знам да пробвам ли с нея,не знам дали включва
счупвания и т.н. или направо да се подготвя да плащам ?

iceto20
09-06-2013, 11:34
Пробвай,нищо не губиш..

IWannaBeSedated
09-06-2013, 11:46
Ще те разочаровам, но гаранцията няма да покрие това.

dubi95
09-06-2013, 13:40
Изтървах си телефона преди около месец някъде (samsung galaxy s2)
и екрана му се разпука жестоко.Искат ми 150 лв. за поправка.
Сетих се,че може би гаранцята ще го покрие и видях,че още имам
време,но не знам да пробвам ли с нея,не знам дали включва
счупвания и т.н. или направо да се подготвя да плащам ?

пиши ми на скайпа да ти помогна за смяната на дисплея, ако искаш

MaGuSs
09-06-2013, 18:25
Застраховката на устройството след закупуването му играе голяма роля. Ако нямаш такава, гаранцията нищо не покрива при установено падане.

dubi95
09-08-2013, 19:41
Ще те разочаровам, но гаранцията няма да покрие това.

покрива, стига да знаеш как да направиш така , че да покрие.Ако не знаеш- може и да не покрие.Успех

------------------------------------
www.iskampak.com

IWannaBeSedated
09-08-2013, 20:14
покрива, стига да знаеш как да направиш така , че да покрие.Ако не знаеш- може и да не покрие.Успех


И как става това, че ми е много интересно?

OoVasKoO
09-08-2013, 20:20
Аз на някои места го видях дисплея над 200 лв. А на тебе ти искат 150 лв. Към кой телефонен оператор си?

Spikyhedgehog
09-08-2013, 20:26
покрива, стига да знаеш как да направиш така , че да покрие.Ако не знаеш- може и да не покрие.

This must be a new kind of sorcery! Те хората от сервизите не пасат трева и да се правим на интересни и да не се правим, все тая. Могат да различат пропукан дисплей от дисплей с изгорен пиксел. :D Разликата е очеизбийна. Плюс това рекламата на този тъп сайт по този тъп начин не е особено ефективна. :)
Авторката да си приготви около 220-30лв и да си поръча нов дисплей. Има клипчета в ютуб как се сменя дисплея, а ако не може, да помоли някой друг. Сервизите няма да се занимават с тази работа, освен ако не им е предложено още заплащане.

dubi95
09-08-2013, 20:31
Изтървах си телефона преди около месец някъде (samsung galaxy s2)
и екрана му се разпука жестоко.Искат ми 150 лв. за поправка.
Сетих се,че може би гаранцята ще го покрие и видях,че още имам
време,но не знам да пробвам ли с нея,не знам дали включва
счупвания и т.н. или направо да се подготвя да плащам ?

ако гаранцията не помогне, разбери какво е счупено- дисплея или тъчскрина , или и двете.Ако си от София аз мога да ти помогна :)

dubi95
09-08-2013, 20:32
И как става това, че ми е много интересно?

с мерак най-вече
--------------------------------
www.iskampak.com

IWannaBeSedated
09-08-2013, 22:03
с мерак най-вече
[/url]
Какъв изчерпателен отговор.

weheartiit
09-10-2013, 10:47
ех,хич не ми се дава толкова пари за дисплей,но явно ще трябва ... :(
иначе съм на виваком,но телефона ми не е взет от техен офис ами е поръчан от сайт.
един познат има приятел,който работи в сервиз и му звънна да пита за цена и той каза,
че 150 лв. най-малко ще ми вземат.как мога да разбера дали и тъча ми е развален ?
смисъл виждам,че екрана ми е напукан,но иначе си цъкам свободно,това означава ли ,че
си е наред ?

pesho..xd
09-10-2013, 11:03
ех,хич не ми се дава толкова пари за дисплей,но явно ще трябва ... :(
иначе съм на виваком,но телефона ми не е взет от техен офис ами е поръчан от сайт.
един познат има приятел,който работи в сервиз и му звънна да пита за цена и той каза,
че 150 лв. най-малко ще ми вземат.как мога да разбера дали и тъча ми е развален ?
смисъл виждам,че екрана ми е напукан,но иначе си цъкам свободно,това означава ли ,че
си е наред ?
е, щом си работи браво, няма да е толкова скъпо

dimitar_ak
09-10-2013, 11:14
Ето. Цената не е малка и като си сложат и за труд ето ти 150.

http://www.ebay.co.uk/itm/Touch-digitizer-LCD-Display-For-Samsung-Galaxy-SII-S2-i9100-BLK-Screen-Protector-/151116665281?pt=UK_Replacement_Parts_Tools&hash=item232f4151c1

dubi95
09-11-2013, 16:38
ех,хич не ми се дава толкова пари за дисплей,но явно ще трябва ... :(
иначе съм на виваком,но телефона ми не е взет от техен офис ами е поръчан от сайт.
един познат има приятел,който работи в сервиз и му звънна да пита за цена и той каза,
че 150 лв. най-малко ще ми вземат.как мога да разбера дали и тъча ми е развален ?
смисъл виждам,че екрана ми е напукан,но иначе си цъкам свободно,това означава ли ,че
си е наред ?

май само екрана е счупен, няма да ти трябва нов тъч, а само екран май.Успех
------------------------------------------------
www.iskampak.com

pesho..xd
09-11-2013, 16:54
май само екрана е счупен, няма да ти трябва нов тъчскрин, а само екран май.Успех
------------------------------------------------
www.iskampak.com

:D

dubi95
09-12-2013, 01:35
:D

обърках се , имам предвид май няма да и трябва нов тъч, а само дисплей

-------------------------------------
www.iskampak.com

OstraPisalka
09-12-2013, 14:49
По-скоро ще й трябва само стъклото, щом екрана си работи, както и тъча. При галакси SII процедурата по смяната е улеснена, защото трите компонента на предния блок - дисплей, тъч и стъкло не са слепени един за друг, както е при моето SIII. Аз също го спуках и изгорях с 280 лева така че при теб ще е чувствително по-евтино. Препоръчвам ти ако ти откажат смяна гаранционно да го пратиш в официалния сервиз на Самсунг за България - Омниаком, намиращ се в София, Младост 2. Поне ще знаеш, че е сервизиран качествено и на добра цена (съдя по себе си, защото в цял Пловдив ми казваха суми от порядъка на 300-350 лева, а в официалния сервиз е доста по-приемлива цената) :) Успех със смяната на компонента! :)

Nam3less3
09-12-2013, 15:24
Май при С2 най-отгоре е защитното стъкло а отдолу дисплея и тъча и са слепени именно затова иконките примерно излеждат като нарисувани върху стъклото.

BojidarGeorgiev
06-14-2014, 14:08
Не се притеснявай. Брат ми счупи стъклото на моя таблет , защото се ядоса и го удари , понеже таблета ми забиваше. Сега таблета ми е на поправка :D. И някъде на 1 юли ще е готов.