PDA

View Full Version : Тези пътища



CraxPax
09-06-2013, 00:21
Здравейте :)) Проблемът ми е следния,вече от доста време пътувам до Шумен с влас с едни много яки момичета(не ги познавам въобще)и съм си харесал едната от тях много..и все не мога да измисля какво да им кажа как да отида при тях...те си седят винаги 4-5 заедно .Та ако някой от вас е бил в подобна ситуация моля за съвет какво да направя :)

Жълто
09-06-2013, 01:49
Прав си, не можеш просто ей така да влезеш в купето, натрапчиво е. Е не можеш ли да ги засечеш в Шумен някъде или питай някой за фейсбука на някоя от тях, която и да е. То аз в автобуса много често срещам красиви момичета, но там просто няма как да ги заговоря щото след 5-10 мин ще слизам или те ще слязат и разговора ни ще прекъсне и ме е яд. :D

fenastz
09-06-2013, 15:29
Абе иди направо и се запознай с тях. Ако не те харесат, просто ги избягвай до края на живота си.

seek&destroy
09-06-2013, 18:34
Не е толкова трудно, колкото изглежда, освен ако не си достатъчно отворен. Не може ли просто да попиташ дали мястото до тях е свободно (влака е пълен, примерно) и готово, след тва завързваш някъв разговор и така :)

~LadyCrawley~
09-06-2013, 19:56
Оле, какви са тези сложни схеми, като пътувате във влак, имате достатъчно време да си поговорите и да се запознаете, най-малкото. Отиваш направо, заговаряш, питаш къде учат, това, онова и все ще им спечелиш вниманието. Уверените момчета са за предпочитане ^^

BlueFace
09-06-2013, 19:58
Хвърли димка в купето, за да ги дезориентираш, използвай настъпилата паника, за да отделиш жертвата от стадото, инжектирай я с приспивателно и я заведи в някое празно купе. След като се събуди може да я заговориш.

baby_baby
09-07-2013, 16:10
Не е толкова трудно, колкото изглежда, освен ако не си достатъчно отворен. Не може ли просто да попиташ дали мястото до тях е свободно (влака е пълен, примерно) и готово, след тва завързваш някъв разговор и така :)

+1

Tsukuda_Hiroshi
09-08-2013, 16:52
Карай го направо! "Аз съм този и този, от доста време ви засичам в този влак и искам да се запозная с вас и по-специално с теб" и си подай ръката първо на избранницата. Няма как да знаеш дали ще те отхвърли или не, но поне ще знаеш, че си опитал. Все пак 1 запознанство е. Няма да й вадиш око... надявам се!!