PDA

View Full Version : Пиърсинг на носа.



Зайче..
09-06-2013, 09:37
Вчера говорих с козметичката ми да ми пробие носа и от приказка на приказка тя ми каза, че вече може и със специален пистолет да се пробие. Аз естествено бях като ощипана госпожица първите 5мин, но тя ми показа всичко и наистина видях, че пистолета и обицата са си за носа.
Въпроса ми е - щом са приспособени специално за това, опасно ли е? Аз съм голямо шубе по принцип и не мога просто ей така да легна и да кажа - квото стане, стане. Чувала съм, че носа може да се деформира и т.н., вярно ли е това? Моля ви за бързи и свързани с въпроса ми отговори. До 17:30 темата важи, след това може и да е късно. 8-)

Mary_Jane_69
09-06-2013, 10:28
Не намирам логика в деформацията, сериозно, но като човек без опит кво да кажа. Пс честита бъдеща обица

Зайче..
09-06-2013, 10:32
Пс честита бъдеща обица

А, не се знае още 8-)

А за деформацията - чувала съм, че от пистолета хрущяла се 'троши' (което не знам какво точно означава) и е възможно да се деформира ;д

brokeback
09-06-2013, 18:25
Хрущяла на носа е мек, следователно не е толкова лесно да се "строши". Ако беше току-така, вероятно почти всеки, който се е сбивал някога щеше да е с деформиран нос. Но все пак има опасност от възпаление и пр.

djipsito
09-06-2013, 19:22
Не знаех, че тва е ново откритие в България...
Аз като ходих да си пробивам носа ми показаха пистолета, ама предпочетох с игла да е, за по-сигурно. И не защото ще ми се деформира носа. Тва са глупости. След тва съм виждала много пъти как ги правят и доста хора нямат проблем и съжалих, че платих толкова за иглата.

Както и да е, няма страшно от деформации, направи си я щом искаш. И не я вади и пипай няколко дни докато не зарасне, че много мъки и болки са. И я промивай.

tonique
09-06-2013, 19:31
абе зависи от момичето как ще стой, но винаги съм си мислел онова отзад къде е представи си, ако се разхлаби и тръгне нагоре :D напрао тръпки ме побиват, xax

djipsito
09-06-2013, 19:54
Никъв шанс, всичко е за секунди.

FuCKkK13
09-06-2013, 20:07
нищо няма да ти стане,аз също исках преди време,но се отказах..
само един съвет: мнооого внимавай ако си сложиш после с дрехи/нокти и т.н. щото много боли като дръпнеш без да искаш

Зайче..
09-06-2013, 21:57
Добре, днес козметичката нямаше време да ме вземе и не успях, така че ми остава още 1 ден да помисля 8-)
хаха

Smith_6
09-06-2013, 23:04
Вчера говорих с козметичката ми да ми пробие носа и от приказка на приказка тя ми каза, че вече може и със специален пистолет да се пробие. Аз естествено бях като ощипана госпожица първите 5мин, но тя ми показа всичко и наистина видях, че пистолета и обицата са си за носа.
Въпроса ми е - щом са приспособени специално за това, опасно ли е? Аз съм голямо шубе по принцип и не мога просто ей така да легна и да кажа - квото стане, стане. Чувала съм, че носа може да се деформира и т.н., вярно ли е това? Моля ви за бързи и свързани с въпроса ми отговори. До 17:30 темата важи, след това може и да е късно. 8-)
Аз имам специален снайпер за пиърсинг. Улучвам в 20% от случаите и в 40% пациента остава жив. При това за тази работа няма нужда да излизаш- казваш си адреса и кратко описание на външен вид и до час всичко ще е изпълнено.

Зайче..
09-07-2013, 03:24
Аз имам специален снайпер за пиърсинг. Улучвам в 20% от случаите и в 40% пациента остава жив. При това за тази работа няма нужда да излизаш- казваш си адреса и кратко описание на външен вид и до час всичко ще е изпълнено.

ти направо си свободен да си набиеш една, за да се кротнеш малко, 'щото така като те гледам имаш нужда и повече да не пишеш в тая тема
ахах

Smith_6
09-07-2013, 15:19
и повече да не пишеш в тая тема
ахах
Не каза "Моля".

Зайче..
09-07-2013, 18:35
Пробих си носа, но ще помоля темата да не се заключва, защото сигурно ще имам въпроси 8-)

Smith_6
09-08-2013, 02:11
Пробих си носа, но ще помоля темата да не се заключва, защото сигурно ще имам въпроси 8-)
Например след колко време дупката в черепа ще зарасне?

Зайче..
09-12-2013, 22:03
Откъде да си купя такава обица, с която ще мога спокойно да си стисна носа без да ми избоде тва от вътрешната страна 8-)

tori
09-12-2013, 22:10
От метълшоповете. като На тъмно. Има халки със сегменти и от тези леко извитите. Честно казано препоръчвам халката, по-хубаво седи и по-трудно би се закачила. Изчакай някакво време докато зарасне и тогава сменяй. И снимка задължително.
Колкото до пистолета - ами чувала съм за тая така сложна нова техника, но никога не съм си "играла" с такава.

Зайче..
09-13-2013, 13:04
И снимка задължително.


Ето http://prikachi.com/images/629/6535629u.jpg
Точно 5мин след като ме пробиха е това ;д

POLLINA
09-13-2013, 13:45
С медицинска ли си ?
Ще ти кажат да я носиш около 2 седмици и чак тогава да сложиш нормална, но аз лично я махнах няколко часа след пробиването, тази я прекалено огромна и самата дупка се оформя огромна :Д
Попринцип нос се пробива с абокат, но и аз едно време се пробивах с пистолет. Не съм имала никакви проблеми, мазах се около седмица и това е. Предполагам,че знаеш, че трябва да въртиш обицата като се сетиш.

Зайче..
09-13-2013, 18:50
^Да, наистина обицата е много огромна и дебела ... което малко ме притеснява 8-)
Иначе за въртенето не знаех, обаче аз постоянно я изваждам наполовина и пак я вкарвам. Предполагам, че също се брои? ;д

tori
09-13-2013, 19:01
За въртенето обаче не много често и недей на сухо, че нараняваш дупката. Иначе е хубава. ^^ Честито ти и да си се обичате дълго-дълго.

Reenata
09-13-2013, 19:17
Зайкее, болии лии :D

Зайче..
09-13-2013, 20:00
Иначе е хубава. ^^ Честито ти и да си се обичате дълго-дълго.

мерси мерси ^^

Reenata не, изобщо не боли. Аз дори не усетих кога са ме пробили. Не знам защо всички казват, че много боляло. :)

POLLINA
09-14-2013, 00:42
върти се, за да се оформи дупката добре:)

heartshapedbox
09-15-2013, 09:58
Честито, много да си я обичаш. :)

Зайче..
09-15-2013, 11:05
Честито, много да си я обичаш. :)

мерсии :))))))