PDA

View Full Version : Какво трябваше да направя според вас в тази ситуация ?



bet3to
09-06-2013, 11:59
Такаа.. занимавам се с едно момче от много време (5-6 месеца). Ще ви разкажа историята накратко.Първите 2 месеца си пишехме всеки ден, но сме излиззали само 2 пъти за цялото това време. Въпреки това аз се влюбих в него. Обаче той пък реши, че трябва да ме остави заради друга. И след това не си говорихме пак 2 месеца, но той пък реши да ме потърси и оттогава не сме спирали да си пишеме (1 месец стана вече даже малко повече) и вчера той реши да се видиме (това беше за пъв път откакто подновихме отношенията си) и така видяхме се в една градинка, започнахме да се целуваме, обаче той започна да ме опипва, да ме хваща за гърдите да ги целува и т.н .. реших да не се дърпам все пак се познаваме от дълго време какво пък толкова, така дотук горе долу всичко беше окей.. обаче после тръгна да ме изпраща, беше тъмно към 23ч., тръгнахме по едно върло и точно на най-тъмното място се спря и ме гушна и започна да ми ввдига блузата, попитах го какво прави, а той ми каза, че иска да ги види, казах му че не може, и не знам дали си въобразих обаче мисля че започна да ме дърпа, аз се уплаших, обаче го накарах да тръгнеме нагоре и се направих, че нищо не е станало. Като споделих това на приятелки ми казаха, че на мое място биха го запсували и биха си тръгнали. Вие какво бихте направили? Сега мисля да му кажа, че съм се уплашила от тази негова постъпка. Според вас дали е правилно ?
Ще се радвам да видя мненията ви :)

Mary_Jane_69
09-06-2013, 12:03
Остави го тоз, щом те насилва без твое съгласие, еби му майката

bet3to
09-06-2013, 12:10
Е не че ме насилва, като му казах спря.. ама беше тъпо от негова трана .. на 19 е .. а прави детски работи

FuCKkK13
09-06-2013, 12:14
ъм като за начало не бих дала на някой да ме ''опипва'' като просто се познаваме и излизаме - както разбрах,не сте заедно ...
камо ли да се събличам и етц.
бих се обидила дори ( долнопробните ъм момичета 8-) се събличат насред улицата)
бих си тръгнала и не бих имала нищо общо с тоя човек
дори бих казала,че сама си си виновна
щом си се уплашила - просто му кажи,че постъпката му никак не ти е харесала и не излизай с него..

bet3to
09-06-2013, 12:21
еми не .. аз не съм от тези момичета .. просто не знавх как да реагирам

iiinaaa
09-06-2013, 12:36
може би вижда, че го харесваш и е решил да се възползва от теб. Няма смисъл да се поддаваш на чувствата, след като той едва ли има някакви сериозни намерения към теб. Кажи му, че не е трябвало да постъпва така с теб. Аз на твое място, колкото и силни чувства да имах към него, не бих позволила да се държи по този начин с мен!

bet3to
09-06-2013, 12:38
Ами не знам, мисля, че и той има чувства към мен, но не съм сигурна. Миналата седмица се беше напил и ми ги наговори еднии .. "искам те", "много ми допадаш" дрън дрън, а и нали казваш, че пияните устни изричали трезвни желания... А бе не знам.. Трябва да се престраша да говоря с него ..

iiinaaa
09-06-2013, 12:44
Трябва да се престраша да говоря с него ..

Недей да чакаш! Но не да си напишете всичко, разберете се да излезете някъде на разходка и не му позволявай да те опипва отново!

bet3to
09-06-2013, 12:46
Ами мислех да му го напиша, защото като излезнеме не мога да си събера мислите

~~~~Ghostface~~~~
09-06-2013, 12:53
момче съм и смятам, че ако се държа някога така с момиче, доброволно бих я оставил да ме пребие :D остави го тоя, щом още отсега се държи толкова нападателно смятай за в бъдеще ... пък и веднъж те е зарязал заради друга :/

bet3to
09-06-2013, 12:56
Ами ще му кажа каквото ми е на душата пък както иска да реагира ...

~~~~Ghostface~~~~
09-06-2013, 12:59
Ами ще му кажа каквото ми е на душата пък както иска да реагира ...

+ 1

iiinaaa
09-06-2013, 13:06
Ами ще му кажа каквото ми е на душата пък както иска да реагира ...
+1

JustaLittleKid
09-06-2013, 13:07
Както казаха и предишните, тегли му една и не се занимавай. Влюбена-невлюбена, не бих позволила на момче да се държи така с мен. Не е единствената риба в морето, може би просто си въобразяваш, че изпитваш чувства към него, а държанието му е просто възмутително, хем те зарязва, хем изведнъж прави подобни простотии. Да се съблечеш.. на улицата? Като дори не сте заедно? Хъъх.
Според мен не изпитва особени чувства към теб и скоро пак ще станеш "зарязана", така че по-добре не му позволявай да ти разбива сърцето и да те омете след това. Насочи си вниманието към друг, сигурна съм, че ще се намери много по-свестен кандидат. :)

FuckinAwesome
09-06-2013, 13:10
Момче съм - тоя иска да направите нещо и накрая да ти тегли шут-а. Повярвай ми, така е. Съжалявам за грубостта, с която ти говоря, но по-добре да не те лъжа. :)

bet3to
09-06-2013, 13:12
Казах, че преди бях влюбена.. сега ми е все едно. Е то много ясно, че ще се намери по-свестен. Обаче той не е такъв като си пишеме, почти не си говориме на такава тематика. И сега като виждам всички тези мнение ме хваща яд защо не му се развиках на улицата пфф ...

JustaLittleKid
09-06-2013, 13:28
^Щом вече не изпитваш нищо, още по-добре за теб. Не се ядосвай за това какво си направила или какво не си. Ако отново иска да се виждате, го отрежи и хич не му се връзвай. :)
Ясно е, че няма да е такъв при писане, хаха, но въпросът е не какви думи ти говори, а какви са действията му.

bet3to
09-06-2013, 13:29
Ами да така е ... ами в крайна сметка реших да поговоря с него и в зависимост от отговора му ще видя какво да правя

baby_baby
09-06-2013, 13:36
Според мен е искал само секс от теб и ако поче пак да ти пише най-добре не му пиши изобщо никакво внимание не му обръщай защото ако се съгласиш пак да излезнеш с него и той направи пак така ще си помисли че ти ще си му като на повикване

slunch
09-06-2013, 13:47
момче съм и смятам, че ако се държа някога така с момиче, доброволно бих я оставил да ме пребие :D остави го тоя, щом още отсега се държи толкова нападателно смятай за в бъдеще ... пък и веднъж те е зарязал заради друга :/

Това ме изкефи :D

JustaLittleKid
09-06-2013, 14:18
Ами да така е ... ами в крайна сметка реших да поговоря с него и в зависимост от отговора му ще видя какво да правя

Ти си решаваш, но съветът ми си остава същият: зарежи го. Какво ще му кажеш? Защо? Държи се с теб, както каза baby_baby, като с момиче на повикване. Не очаквай много с това момче, толкоз.

fenastz
09-06-2013, 14:50
1. Научи се да пишеш грамотно
2. Покажи му циците си, не виждам какъв е проблема

marilyn
09-06-2013, 15:14
Искал е само секс. Не се занимавай с него, ако и ти не искаш само това.

bet3to
09-06-2013, 16:05
ами ще му кажа, че не съм се почувствала добре след тази постъпка и че не съм такова момиче и че ако смята да се държи така с мен и за в бъдеще по добре да приключим дотук

bet3to
09-06-2013, 16:06
1. Кое ми е неграмотното?
2. Окей де аз може и да му ги покажа ама улицата не е място за тази работа ...

bet3to
09-06-2013, 16:07
ами ние говорихме за секса и той каза, че преди него има много други работи които трябва да се направят ...

fenastz
09-06-2013, 17:01
1. Кое ми е неграмотното?
2. Окей де аз може и да му ги покажа ама улицата не е място за тази работа ...

1.
пишем, не пишеме
тръгнем, не тръгнеме

2.
е кажи му, че искаш да се усамотите някъде

Иво
09-06-2013, 17:02
Мацка, на колко си? Макар че като си представя ситуацията не ти давам повече от 18...


Момче съм - тоя иска да направите нещо и накрая да ти тегли шут-а. Повярвай ми, така е. Съжалявам за грубостта, с която ти говоря, но по-добре да не те лъжа. :)

Цитата си е направо мил! ;) Което и момче да питаш (такива които са маалко по-улегнали, да кажем 20+) ще ти каже, че това си е чиста тактика "Нещо за до***ване ако има...". Ако пък ти отговори различно... попитай го пак (за да му дадеш шанс да си смени отговора..) и ако отново е същия - засилваш се със по-силният крак и така го изтряскваш в мандаринките, че не черно... ами лилаво да му стане пред очите! Както на повечето от нас/вас е известно, че нета е място, където можеш да бъдеш всеки... избираш си маска и я слагаш. Съвсем друго е, когато видиш, говориш, общуваш с въпросния индивид 1:1. Не си пълни главата с глупостите, които ти е драскал в нета... ако ще и от 1/2 година. Няма как да издържат на кантара накрая... след като теглиш чертата.

Пряко по темата: Не си губи времето... защото единствено него, никой неможе да ти върне! ;)
Затваряй страницата и напред. Блокирвай скайпове, фейсбуци, телефони... няма смисъл. (Това разбира се е само съвет... решението е изцяло твое!)

JustaLittleKid
09-06-2013, 17:09
^Абсолютно съгласна съм с Иво. Ако имаш мъъничко акъл в главата, ще ни разбереш.

BlueFace
09-06-2013, 20:31
Иска да топне кремвирша в лютеницата, ако ме разбираш. Класика в жанра. В ролята си на "батко" използва "авторитета" си на по-голям и готин в твоите наивни очи, за да влезе в най-вероятно девствените ти гащички. Трябва да имаш малко повече самоуважение и да си тежиш на мястото.

А и серозно, колко трябва да е жалък, за да те спре на улицата и да ти каже, че иска да ти види гърдите... Ти искаш от връзката ви гушкане, държане за ръчички и любовни приказки, а той иска секс, секс и секс. Рано ти е да се занимаваш с толкова по-големи от теб.

FuCKkK13
09-06-2013, 20:46
еми не .. аз не съм от тези момичета .. просто не знавх как да реагирам

нямах предвид,че ти си от тия момичета 8-)

funkey
09-07-2013, 14:06
Ми ти си мега проста,нормално е да е пробвал при положение,че първоначално не си се дърпала .Останал е с впечатлението,че го искаш.Момчето чисто и просто си е пробвал шанса,но явно ти си супер глупава и явно не си осъзнавала какво правиш.Ако бях на негово място и аз бих реагирал така (освен с показването на циците,това вече е прекалено).Така че, ти си виновната,че първоначално не си се дръпнала,убеден съм,че ако първоначално го беше направила,нямаше да се стигне до това,но не го познавам момчето,възможно е и просто да е загорял.

bet3to
09-08-2013, 20:48
Ми ти си мега проста,нормално е да е пробвал при положение,че първоначално не си се дърпала .Останал е с впечатлението,че го искаш.Момчето чисто и просто си е пробвал шанса,но явно ти си супер глупава и явно не си осъзнавала какво правиш.Ако бях на негово място и аз бих реагирал така (освен с показването на циците,това вече е прекалено).Така че, ти си виновната,че първоначално не си се дръпнала,убеден съм,че ако първоначално го беше направила,нямаше да се стигне до това,но не го познавам момчето,възможно е и просто да е загорял.
Хайде без обиди ако обичаш.. замисли се кой е простият в тази ситуация.. нито съм тръгнала да обиждам някой, нито нищо. Нямаш право да ме обиждаш при положение, че не ме познаваш. Ако обичаш не давай повече мнения...

bet3to
09-08-2013, 20:49
Ами не знам дали трябва да ви уведомявам ама говорих с него и каза, че всичко е станало първосигнално, разбрал е че съм се уплашила и каза, че ме разбира. Общо взето се разбрахме ..

bet3to
09-08-2013, 20:51
Иска да топне кремвирша в лютеницата, ако ме разбираш. Класика в жанра. В ролята си на "батко" използва "авторитета" си на по-голям и готин в твоите наивни очи, за да влезе в най-вероятно девствените ти гащички. Трябва да имаш малко повече самоуважение и да си тежиш на мястото.

А и серозно, колко трябва да е жалък, за да те спре на улицата и да ти каже, че иска да ти види гърдите... Ти искаш от връзката ви гушкане, държане за ръчички и любовни приказки, а той иска секс, секс и секс. Рано ти е да се занимаваш с толкова по-големи от теб.

Е колко пък да е по-голям .. на 19 е, аз почти на 17

NissaN
09-09-2013, 04:54
Искал е да му пуснеш

bet3to
09-09-2013, 07:45
Абе как ще иска да му пусна на върлото, където всеки мове да ни види...

HankMoody8
09-09-2013, 08:40
Доколкото разбирам на него не му пука особено за теб. Пишете си , той те заебава, после изведнъж пак се "заинтересува" за теб. 2 месеца нито си пишете, нито нищо. Не вярвай на всичко което ти пише!! НИКОГА! Виждали сте се 3 пъти на кръст , кво си очаквала? Ако се бяхте видяли поне 10 пъти още и ако му беше показала ясно , че не си такава и такава и че го харесваш едва ли не вероятно резултатът не би бил такъв. А може и толкова да му е акъла. Знам ли, такива като тоя пич има много и не са единици. Според мен просто иска да "те мине", да си "поредната му бройка" и други такива. Нищо лично , пробвал си е късмета и за малко да стане работата. Интересно как е искал да ти ги види в тъмното, след като сигурно е било тъмно като в гъз? Или просто е едно загорело копеле което чука и след тва те заебава?

Моят скромен съвет: Заебавай го ако не искаш само секс. Ако го харесваш може да дадеш да те "мине" , щом е толкова загорел, пък после квото сабя покаже. :)

102
09-09-2013, 08:47
Девствен е.

bet3to
09-09-2013, 09:16
Девствен е.
И как стигна до този извод ?

funkey
09-09-2013, 20:09
Хайде без обиди ако обичаш.. замисли се кой е простият в тази ситуация.. нито съм тръгнала да обиждам някой, нито нищо. Нямаш право да ме обиждаш при положение, че не ме познаваш. Ако обичаш не давай повече мнения...

Не съм и смятал да пиша повече мнения тук,каквото написах го написах.Това,че ти не приемаш истината си е твой проблем.

Dexterfan
09-10-2013, 17:09
Трябва да си имаш достойнството според мен.Аз бих му лепнала един шамар .

bet3to
09-10-2013, 20:25
Трябва да си имаш достойнството според мен.Аз бих му лепнала един шамар .

Е да, това заслужаваше ....

Priceless
09-11-2013, 06:58
1. Научи се да пишеш грамотно
2. Покажи му циците си, не виждам какъв е проблема
:D

Priceless
09-11-2013, 06:58
Въпрос : Какво е върлото ?

bet3to
09-11-2013, 12:37
Въпрос : Какво е върлото ?

Какво трябва да е върлото ... ох като няма какво да кажете защо изобщо пишете ?

Priceless
09-12-2013, 07:31
Е, аз имам какво да кажа, но първо трябва да се информирам какво е върлото. Не мога така неподготвена да се изказвам.

melany94
09-12-2013, 21:03
Оф абе кво се праиш, че не ти е било готино. Ясно е, че много се кефиш, че така е станало, защото със сигурност много си го харесваш. Иначе нямаше да позволиш да си прави гавра с тебе. И не знам кво толко си се уплашила, нали си му давала да ти целува циците. Ебати филмарката си честно.

fire_magic
09-14-2013, 00:19
започнахме да се целуваме, обаче той започна да ме опипва, да ме хваща за гърдите да ги целува

започна да ми ввдига блузата, попитах го какво прави, а той ми каза, че иска да ги види, казах му че не може :D

bet3to
09-14-2013, 14:58
Оф абе кво се праиш, че не ти е било готино. Ясно е, че много се кефиш, че така е станало, защото със сигурност много си го харесваш. Иначе нямаше да позволиш да си прави гавра с тебе. И не знам кво толко си се уплашила, нали си му давала да ти целува циците. Ебати филмарката си честно.
Aми давах му ама само отгоре в смисъл в рамките на допустимото .. Не съм филмарка просто исках да споделя с някой и да получа съответние съвет, но оттогава мина време, вече тази случка е забравена, говорих с него и вече нещата са различни. Той си взе поука и така.