PDA

View Full Version : Не мога да го забравя



dalitooo
09-06-2013, 13:52
Измина почти година откакто се разделихме с първото момче,което съм обичала, ходихме 1 година. Не е минал и ден ,през който да не си мисля за него,но не мисля ,че има някакъв шанс да се съберем, вече не си общуваме. Преди известно време пробвах с друго момче ,но нищо не се получи. Някой с подобен проблем?

Smrazqvashta
09-06-2013, 14:34
Сама, ако не си помогнеш ние няма как.

Smith_6
09-06-2013, 14:44
Взимаш пирон и с един удар на чука си го забий във фронталния лоб, ако не го забравиш от първия път повтори с друг пирон.

marilyn
09-06-2013, 14:45
Просто продължаваш напред. НЯма да е последната ти любов. Живееш с хубавите спомени и искаш това да се върне. Но няма. Чака те нещо по-хубаво. Настрой се на такова мислене.

fenastz
09-06-2013, 14:46
Само момчета ли са ти в главата? Посвети се на нещо друго - учене, спорт, приятели, алкохол, наркотици, Интернет и т.н. Възможности колкото си поискаш...

iiinaaa
09-06-2013, 14:49
Просто продължаваш напред. НЯма да е последната ти любов. Живееш с хубавите спомени и искаш това да се върне. Но няма. Чака те нещо по-хубаво. Настрой се на такова мислене.

+1

Smith_6
09-06-2013, 14:52
алкохол, наркотици,
http://i1205.photobucket.com/albums/bb428/DrWhoLover13/tumblr_lwxjydAQSo1qlyfrso1_r1_500.gif

Teryy
09-06-2013, 20:37
ха и аз съм така.. но проблема при мен е че той замина в друга държава и може би няма да се върне скоро .. дори и ние не поддържаме никаква връзка.. преди 5 месеца замина и всеки ден си мисля за него.. но различното при мен е че ние бяхме в някаква отворена връзка, но достатъчно беше да се привържа към него.. и връзките с другите момчета не са се получавали - все едно никога повече няма да усетя същите чувства както е било с него.. И все пак гледам да излизам по често.. да се разсейвам покрай приятелки.. и да си се глезя като се разхождам по магазините.. но щом остана сама и спомените започват да ме измъчват..

tonique
09-06-2013, 20:38
http://i1205.photobucket.com/albums/bb428/DrWhoLover13/tumblr_lwxjydAQSo1qlyfrso1_r1_500.gif

пхахахахахахха :D :D :D

baby_baby
09-07-2013, 19:28
Бивш се забравя с нов ;)

Mary_Jane_69
09-07-2013, 20:55
Бивш се забравя с нов ;)

Нали трябват сили за новия?

Вече си го забравила, но само спомените и хубавата мисъл те задържат в миналото, рискувай и сама ще видиш че не си е заслужавало...

bet3to
09-08-2013, 21:31
Ами трябва да спреш да мислиш за него. Ако сама не си помогнеш няма кой да ти помогне. Ще намериш по-добър :)

moq.milost.1
09-09-2013, 13:51
Не си само ти .. И аз съм така .. Но ще се оправим и ще се справим .. ! трябва да продължим, животът не свършва ! Ще намериш някой друг, по-добър към теб :))

tonique
09-11-2013, 00:49
нещо за по темата :D

http://www.youtube.com/watch?v=VayglPvRe_g

abvd
09-11-2013, 06:45
Аз бях с подобен проблем.. и все още ми държи на газа шибаното чувство 8-) .. решение на проблема няма така че трябва да се примириш със обстоятелствата , като не потърси го и пак започнете отначало. При мен действаше но временно :D .

Priceless
09-11-2013, 06:54
Значи, като цяло, "не мога да го забравя" е много относително понятие, което никога не съм разбирала. Аз бившите си ги помня. По принцип няма начин да "забравиш" някого и да не се сещаш за него понякога. Въпроса е, че след време просто тези еднократни (мммммм) "сещанки" няма да ти носят болка.

naty:)
09-11-2013, 12:05
А най - кофти е да не можеш да забравиш някой с когото не си и бил.

NissaN
10-03-2013, 07:14
Убий го.

gerincito
10-04-2013, 14:34
Здравей. За темата най-горе. Аз сьщо имах врьзка за период от една година. Напьлно те разбирам и на мен ми е страшно трудно да го забравя и най вече да спра да го обичам. Той е всичко за мен. И ще остане завинаги такьв. Имам усещането че няма да мога да бьда с друг. Но не спирам да губя надежда, да вярвам че може отново да се сьберем. Помогнете....

leadyflame
10-04-2013, 17:04
Човек понякога трябва да се примирява.

Hidayet
10-04-2013, 17:16
Хората ти казаха - сама трябва да си помогнеш. И го казвам, защото съм била на твое място.. наистина е трудно, но с времето минава всичко. Разбира се, зависи с какво ти е запълнено времето - ако постоянно мислиш за него все ще ти е гадно, но ако си намериш хоби или си разнообразяваш деня, ще дойде един момент, в който просто интересът ти ще избледнее. :)

gerincito
10-04-2013, 18:59
Не знам дали с едното хоби би преминал интересьт. Аз сьщо сьм била на нейно място и продьлжавам да бьда. Намерих си хоби и то не едно, но отново мисля за него. Накьдето и да се обьрна, каквото и да направя все се сещам за него, свьрзжам всичко с него и това е.

malkasladka
10-04-2013, 20:34
Свършило е, край! Било каквото било, животът продължава и толкова, приеми го!

gerincito
10-04-2013, 21:24
Да така е, но как да продьлжиш напред, когато вьв всяко лице виждаш неговото, очакваш него неговата прегрьдка...

gerincito
10-05-2013, 12:14
Някой може ли да ми отговори на вьпроса: Вьзможно ли е от едно приятелство да се зароди любов, от любовта приятелство от него отново любов???

Starless
10-05-2013, 20:53
А най - кофти е да не можеш да забравиш някой с когото не си и бил.

!

hey.mistery
10-06-2013, 13:12
Просто трябва да продължиш напред, няма как. Ако останеш в миналото вредиш единствено на себе си. Той е първият, но не е последен. Не мога да ти кажа кога, но ти гарантирам, че ще срещнеш човек, който ще го замени. Ще е много по-добър от бившия ти, ще има всичко това, което предишния не е имал. Но дотогава не знам какво ще правиш. Имай търпение, опитай се да не мислиш толкова за него, въпрос на време е въобще да спреш и да мислиш за него. Просто си кажи " край. това е. няма да стане нищо повече. майната му. "
Поне така мисля аз :)

Skeletoner
10-06-2013, 13:35
Hi,

Знаеш ли, ти нямаш проблем. Сещай се за тази връзка с усмивка и с мил спомен за хубавите неща, които са ти се случили и си научила през тази година. Това е страхотен социален опит, зарадвай му се искрено. Ще дойде нова връзка ще отмине, и така до последната, но няма нужда нищо да забравяш. Лошите спомени избледняват остават само слънчевите дни и евентуално наученото. Радвай се на живота ! Спомняй си всичко, защото нищо не е случайно :)

Немога да повярвам, че го правя, но айде ще цитирам "Проницателя", доста клиширанo четиво - "Най-хубавото тепърва предстои." Това си е голяма и хубава истина :)

Поздрави,
Батя Skeletoner

galena.petkovska
10-06-2013, 13:36
Спри да мислиш за него! Мисли позитивно! Занимавай се с нещо, за да го забравиш. и знай че винаги ще намериш по-добър :)

Sh@d0w
10-07-2013, 15:23
На някои хора им минава бързо на други по бавно. Точна формула няма, но най - лесно се получава ако намериш някой който да грабне вниманието ти и да ти върне онова усещане :)

Така че излизай с приятели, запознавай се с хора, забавлявай се. Не знаеш кога ще се случи това.