PDA

View Full Version : ВАЖНО: Iphone 4 проблем със зарядното



vesiii
09-06-2013, 16:27
Здравейте, имам айфон 4, но кабелът му се скъса и си купих нов, неоригинален. 2-3 месеца нямах никакви проблеми, но напоследък започна да ми изписва това, докато се зарежда: Charging is not supported with this accessory. Когато извадя кабела и отново сложа телефона да се зарежда се оправя, но след известно време пак се появява това и телефона спира да се зарежда, независимо дали е в контакт или компютър. Моля ако някой е имал/има същия проблем да каже и ако някой знае къде е причината и какво да направя, за да оправя проблема, също нека пише..Мерси много, предварително!

fuzzybuzzy
09-06-2013, 16:32
Чакай малко ,че не загрявам..Купила си реплика ? Така ли ?

vesiii
09-06-2013, 16:34
Не, телефонът е оригинален. Взех си неоригинален кабел. Съжалявам, получило се е двусмислуца..

fuzzybuzzy
09-06-2013, 16:41
Ами доколкото разбирам проблемът си е в неоригиналния кабел..винаги можеш да намериш магазин на Apple или на мобилния ти оператор(ако предлагат) и да си купиш чисто нов и оригинален..Не съм сигурен Apple конкретно в кои градове имат магазини , но тъй като живея в Пловдив знам , че имат един в Mall Plovdiv, на първия етаж малко след входа.. Но съм повече от сигурен че в магазин на Apple трябва да продават..

vesiii
09-06-2013, 16:45
Но тогава как нямах проблем в началото? Работеше си перфектноо..

fuzzybuzzy
09-06-2013, 16:52
Но тогава как нямах проблем в началото? Работеше си перфектноо..

Ами честно казано не знам..:D Но не виждам от какво друго може да е освен от кабела..Просто си купи нов и ако всичко се оправи значи е от него..ако ли не отиди в сервиз и виж да не би проблема да е в телефона..

vesiii
09-06-2013, 16:58
Сега като се замисля наистина трябва да е в кабела, защото и брат ми е с неоригинален и получи същия проблем. Мерси! А знаеш ли колко струват оригиналните кабели? Горе-долу? Защото ако е много скъп и после пак ми се скъса :хх

fuzzybuzzy
09-06-2013, 17:06
Ами може би около 10-20 лв...По-добре попитай в магазин на Apple и на мобилния ти оператор..аз повече няма с какво да ти помогна тъй като съм със Samsung и всичко това което го споделих е от общ опит и знания, така че успех ! Все от някъде ще си намериш кабел..

vesiii
09-06-2013, 18:02
Мерси!!