PDA

View Full Version : да остана ли с него?



plu6inka
09-06-2013, 16:55
Здравейте,
Искам да споделя един проблем, който наистина не знам как да реша.. Да започна отначало, значи ходих до преди няколко дни с едно момче от 8 месеца. Връзката ни отначало вървеше добре, но след това започна да се държи хладно понякога, а понякога се държеше идеално не можех да го разбера.. докато се скарахме и той прекрати връзката ни..искаше да останем приятели с привилегии, което беше много трудно за мен, тъй като аз го обичам много. Видяхме се 2 пъти откакто сме скъсали и той се държи невероятно с мен, както отначало дори ме попита дали не ми харесва повече така, защото на него да.. аз знам, че той не иска връзка, но не му пречи да си излизаме и т.н. просто аз не мога да започна да излизам с други момчета, а предполагам, че той ще го прави и незнам какво да правя не искам да го загубя.. откакто сме скъсали ми звъни всеки ден и дори ме видя седнала до едно момче на кафе, което дори не познавам и веднага ми писа дали не е новия ми и дали да си търси тогава друга, което си личеше че е от ревност..вие какво бихте направили бихте ли продължили да се виждате с този човек?

Smrazqvashta
09-06-2013, 17:01
Питай го да каже сериозно какво иска. И му обясни значението на понятието приятели с привилегии.

Иво
09-06-2013, 17:12
Дай си сметка ти самата, дали може да си останете friends with benefits и ако отговора е положителен как това би ти се отразило на теб. Примерна ситуация: докато си вършите работата му звъни телефона... Криси.. о_О. Всеки би реагирал различно... аз лично бих се сдухал много... особено, ако имам чувства към тоя човек. Разгледай различните варианти и избери най-добрия за ТЕБ!

plu6inka
09-06-2013, 17:21
на мен не ми е особено проблем да си останем така, защото пак ще го виждам и няма да се чувствам гадно, че сме скъсали, но в един момент ако той се откаже дори и да сме приятели предполагам, че ще ми е още по трудно да го преживея..

seek&destroy
09-06-2013, 18:32
Вие усти имате ли?
Седнете, сериозно поговорете, обясни му какво значи връзка и какво значи приятелски секс. След това го попитай кое би избрал, ако избере второто му посочи къде се намират границите. Когато има любов в така наречената мода, която настана, а именно " приятели с привилегии", поне едната страна ще е винаги губеща и наранена. Помисли си добре какво искаш и какво очакваш, дали не е по-добре да прекратиш връзката, колкото и да го обичаш, или пък да получаваш по малко трохи от него, но да знаеш че не си единствената.

BlueFace
09-06-2013, 19:59
Без да чета темата ще се хвърля на сляпо и ще ти кажа - НЕ!

bitchwolf
09-06-2013, 20:15
Той знае ли какво иска, защото аз такова поведение тотално не го разбирам?! И аз ти казвам НЕ! Намери си друг и го забрави тоя.

FuCKkK13
09-06-2013, 20:17
тоя не знае какво иска...
приятели с привилегии определено не значи да ти казва с кой да излизаш,обясни му какво точно значи
той в момента стои на едно ''а да е връзка ама не точно'' :? което е супер тъпо и объркващо за теб
сядате и говорите и го караш да избира.. ако и на теб ти изнася да сте приятели с привилегии - така да бъде,но в истинския смисъл на думата '' приятели'' не да ревнува и т.н.
ако не ти изнася - или сте заедно или окончателно не сте..
сядате и говорите и при първия вариант има 3 пътечки - приятели с привилегии,късате окончателно,заедно сте..
при втория вариант - или късате, или сте заедно
само да ти кажа,че ако останете ''приятели с привилегии'' не си мисли,че ще си го върнеш или си го върнала по някакъв начин ..

scandalousLady
09-06-2013, 21:35
Както казаха другите, приятели с привилегии въобще не е това. Да седне да помисли какво иска и тогава да ти казва, какво и да било, само се тормозиш така. Щом го обичаш, не знам, би било трудно поне според мен да останете "приятели с привилегии" . Би било добре да поговорите, той трябва да си изясни какво иска, а ти да не се тормозиш излишно.

Smith_6
09-06-2013, 23:26
просто аз не мога да започна да излизам с други момчета, а предполагам, че той ще го прави
Този излезе Б-сексуален.

zlatna lqstovica
09-07-2013, 09:06
Излез с нето и поговорете на тази тема.Попитай го какво изпитва към теб.Щом ти звъни всеки ден значи не си му безразлична и има нещо.НЕ може просто ей така да те търси и да те пита как си и какво правиш...Кажи му,че го обичаш или сподели твоите чувства към и с него.Ако той иска да сте само приятели нека да е така значи има някаква причина,ако иска връзка добре бъдете заедно.Но думите "веднага ми писа дали не е новия ми и дали ДА СИ ТЪРСИ ТОГАВА ДРУГА" не ти ли говорят нещо,особено уголемените.Щом те ревнува значи има някакви чувства.Поговори с него нищо няма да изгубиш освен да разбереш истина от която може и да те заболи.