PDA

View Full Version : Физическо привличане



slunch
09-06-2013, 17:04
Случвало ли ви се е да харесате даден човек само по външен вид? Да ви привлича много физически, а да нямате никакви чувства към него? В момента съм в такова положение и съм като кон с капаци, защото преди не ми се е случвало... Та се чудех дали и на вас ви се е случвало и какво сте правили в съответния случай. Не видях друга такава тема, ако има моля да ме извините. Благодаря предварително за отговорите :)

klimatronik
09-06-2013, 17:05
Случвало ли ви се е да харесате даден човек само по външен вид? Да ви привлича много физически, а да нямате никакви чувства към него? В момента съм в такова положение и съм като кон с капаци, защото преди не ми се е случвало... Та се чудех дали и на вас ви се е случвало и какво сте правили в съответния случай. Не видях друга такава тема, ако има моля да ме извините. Благодаря предварително за отговорите :)
всеки ден

Smrazqvashta
09-06-2013, 17:06
Има ли вероятност да не ти харесва, като характер, защото не си го опознала?

slunch
09-06-2013, 17:08
Първите ми впечатления не са много добри. Малко е надут, но въпреки това външния му вид е... много як.

klimatronik
09-06-2013, 17:10
Първите ми впечатления не са много добри. Малко е надут, но въпреки това външния му вид е... много як.
по някой път така започва ;)

Smrazqvashta
09-06-2013, 17:11
Аз от опит ще кажа, че нито едната крайност не е на добре. Нито да те привлича само физически, нито пък и само душевно. Има една точна среда, която е перфектна.

В този случай много зависи какво искаш ти? Т.е. нещо сериозно или просто някаква заигравка? Ако е второто за което се съмнявам, нищо не ти пречи да продължаваш да се виждаш с него. Ако пък толкова много ти харесва визията му, можеш да си дадеш още малко време и да го поопознаеш. Понякога хората се държат надменно и грубо, за да прикрият истинската си същност.

TheBeliever
09-06-2013, 17:11
Случвало ми се е.

Какво точно те притеснява?

slunch
09-06-2013, 17:11
по някой път така започва ;)
Кое ??

slunch
09-06-2013, 17:13
Ми не ми се е случвало... не ми е познато и какво просто чакам да си отмине или ?

Smrazqvashta
09-06-2013, 17:15
Не е сигурно дали ще отмине. Т.е. може да продължи да не ти харесва, като характер.

TheBeliever
09-06-2013, 17:16
Или се отдаваш на физическото привличане, правите секс и всеки по пътя си, или си стискаш краката, точиш лиги отдалеч и чакаш някой друг да ти завърти главата.

Действаш както намериш за добре.

~The Smile~
09-06-2013, 17:18
Да, случвало ми се е много пъти. Вероятно по природа съм влюбчив човек и мога да се влюбя в някого от пръв поглед. А какво правя, ако съм в такава ситуация - честно казано, нищо, защото много лесно преминава ... любовта ми.

BlueFace
09-06-2013, 20:18
Или се отдаваш на физическото привличане, правите секс и всеки по пътя си, или си стискаш краката, точиш лиги отдалеч и чакаш някой друг да ти завърти главата.

Действаш както намериш за добре.


That pretty much sums it up.

Teryy
09-06-2013, 20:24
и аз съм попадала в такава ситуация и то на скоро .. беше супер хубавия, привличаше ме външно, но никакви чувства нямах към него,а той си изпитваше нещо към мен .. накрая прекратих всичко понеже не мога да бъда с човек към който нямам никакви чувства, а момичетата иначе се избиваха за него... и в случая наранения остана той ..

bitchwolf
09-06-2013, 20:27
Да случвало ми се е - много ми харесваше на външен вид, но на характер хич не го понасях. Как да съм постъпила - когато един човек ме отблъсква (като човек) и най-якия външен вид (според моите виждания) не може да помогне. Вън от живота ми е в момента :д

tonique
09-06-2013, 20:31
тва да не съм случайно аз - се едно мен ме описа :D :D :D

slunch
09-07-2013, 07:44
мм не дори и не те познавам :D :D

zlatna lqstovica
09-07-2013, 08:52
При мен е малко по-различно,защото има едно момче,което ми допада и на характер и на външен вид и на всичко.Няма нещо,което да не ми харесва в него или защото все още не съм открила такова.Момчето е голям сладур,но моето според мен си е чисто привързване.Не знам има някаква тръпка,но не знам защо.

slunch
09-07-2013, 09:35
Доста е объркващо, но ти харесваш и характера, а на мен характера му въобще не ми допада. При теб може и да стане нещо повече от привързване ( както го наричаш), докато аз предпочитам да стоя настрана да точа лиги и толкова :D Пък каквото ще да става. "Не знам има някаква тръпка,но не знам защо." - и при мен така. Просто ти е тръпка и искаш да опиташ ( така да се каже) и все пак може и тази тръпка да ти е за по-дълго време.

zlatna lqstovica
09-08-2013, 08:33
Може и да си права,но се надявам да е за по-дълго,защото за сега трае месец.Времето ще покаже

feikk
09-08-2013, 09:11
Пф, като толкова ти харесва що просто не се отдадеш на момента. И на мен се е случвало отдавна, отдавна. На нас проблема ни беше, че и двамата имаме голямо его и нямаше шанс да се разберем по какъвто и да е начин без спор т.е. характера му го заклеймих като най-тежко срещания и остана само нереалния външен вид. Е, видяхме се три пъти и всичко приключи 8-) но пък беше забавно.. тъй че не го мисли толкова.

aleksandra74
09-09-2013, 02:33
Моето беше обратното. :D Беше супер мил и грижовен, но на външен вид ... хич го нямаше. Нито стил, коса, и в лице. Звучи много повърхностно от моя страна, признавам...Но поне опитах с него бяхме заедно за малко и после видях, че не става и се разделихме. Здраво беше хлътнал и още е. Гадно ми стана за него, защото момчето беше много мило и въпреки,че му казах по най-деликатния начин...

slunch
09-09-2013, 15:25
И при мен се случи така преди 2 години. А сега попаднах в обратната ситуация. Но се отказах няма смисъл... Според мен завинаги... айде не завинаги, но за доста дълго време ще си ми остане тръпка, но по-добре да продължа сама напред. Той не би се загледал в мен, прекалено обикновена съм...

vivienneg
09-09-2013, 20:33
всеки ден с някой готин непознат в метрото :P
в тези случай , най-добре се получава така нареченото ''приятели с привилегий''

baby_baby
09-10-2013, 19:36
Случвало ми се е

fenastz
09-11-2013, 11:26
Постоянно