PDA

View Full Version : Любов от разстояние ?



SearchingHope
09-07-2013, 00:06
Възможна ли е любовта от разстояние ? Възможно ли е да чакаме нашата половинка 5 години докато навърши 18 за да можем да живеем заедно ? Ако любовта ни е истинска дали ще се чакаме 5 години ?

FuckinAwesome
09-07-2013, 02:00
Зависи от много фактори. Зависи на какъв акъл е въпросната "половинка", дали обкръжението на тази половинка е само от момичета...ако говориш за момчета, по-добре не чакай...едно момче има ли шанс, забива здраво...дори да не искаме, ние го правим, защото това ни е вродено...зависи и от характера на момчето де, не го познавам..

TheBeliever
09-07-2013, 04:33
В този случай - не. Каква любов, какво живеене заедно, говориш за 13 годишно хлапе.

Minwu
09-07-2013, 07:25
^
..а дори и да бяхте малко по зрели, връзката от разстояние не е за препоръчване.

panda_girl_
09-07-2013, 19:16
Хорааа, мога да ви кажа, че е крайно време да спрете да ми говорите колко са заблудени всички 13-годишни хлапета, защото и аз на 13 бях влюбена и бях в СЪЩОТО положение. И всички ми се смееха и казваха, че няма смисъл, защото той е по-голям и няма нищо към мен и че няма как да изчакаме тези години да минат... и мога да ви кажа, че минаха и че после никой не можа да повярва какво се случи :)
Мацка, предупреждавам те, че е много болезнено цялото това чакане. Ако можеш да спреш, спри се, защото много пъти съм си мислела, че не си струва, но бях твърде влюбена, за да спра. Много е рисковано и е много тежко. Но не е невъзможно.

baby_baby
09-07-2013, 19:30
Зависи от много неща

Minwu
09-07-2013, 20:48
panda_girl_, никой не твърди, че няма смисъл. Нали всеки трябва да се удари в стената, да види, че боли и другия път да се замисли. А тя след 2 месеца ще има друго мнение и ще се надсмива над себе си колко глупава е била.. както всички нас (:

xoxi
09-07-2013, 21:00
5 години чакане? Хич не ми се вярва, пък независимо колко истинска е тази любов. Всеки си има нужди.

PainMonopoly
09-08-2013, 05:38
Хорааа, мога да ви кажа, че е крайно време да спрете да ми говорите колко са заблудени всички 13-годишни хлапета, защото и аз на 13 бях влюбена и бях в СЪЩОТО положение. И всички ми се смееха и казваха, че няма смисъл, защото той е по-голям и няма нищо към мен и че няма как да изчакаме тези години да минат... и мога да ви кажа, че минаха и че после никой не можа да повярва какво се случи :)
Мацка, предупреждавам те, че е много болезнено цялото това чакане. Ако можеш да спреш, спри се, защото много пъти съм си мислела, че не си струва, но бях твърде влюбена, за да спра. Много е рисковано и е много тежко. Но не е невъзможно.

Кво се случи? :Д