PDA

View Full Version : МНОГО Я ОБИЧАМ



cecko_o
09-07-2013, 07:25
Здравейте,искам да ви помоля за помощ,защото незнам какво да правя.Значи ситуацията е следната с момичето се познаваме от около 8 години,но така стана,че не сме се виждали и чували от година и половина и малко от преди това съм
лудо ВЛЮБЕН в нея тя е с няколко месеца по-голяма от мен,но не мисля,че това ще е проблем.Скоро и научих facebook-a
и има един(ПРОБЛЕМ) тя си има приятел от 1 година и искам съвет(съвети) как да я накарам да го разкара,защото
много я ОБИЧАМ и почти непрекъснато си мисля за нея и няма да се откажа от нея.Много я обичам.Много ви моля да ми помогнете.Благодаря на отзовалите се.

Minwu
09-07-2013, 07:44
Ами като за начало осъществи контакт. Покани я на кафе/разходка, дръж се приятелски с нея и Може би някой ден ще те забележи. (: Но според мен ще бъде най-добре да не се месиш.

zlatit0o
09-07-2013, 07:48
^Съгласна съм.

zlatna lqstovica
09-07-2013, 08:47
Щом си има приятел значи го обича,защо трябва да го разкараш,не помисли ли че може да я нараниш така.Ако искаш нещо от нея или нещо да се получи излезте някъде на кафе или където искаш.Поговори с нея,защото тя може и да няма чувства към теб.Най-добре се вижте и поговорете и след това и говори за връзка.

Amore-Mio*
09-07-2013, 08:52
В една връзка място за трети НЯМА!

cecko_o
09-07-2013, 09:07
Щом си има приятел значи го обича,защо трябва да го разкараш,не помисли ли че може да я нараниш така.Ако искаш нещо от нея или нещо да се получи излезте някъде на кафе или където искаш.Поговори с нея,защото тя може и да няма чувства към теб.Най-добре се вижте и поговорете и след това и говори за връзка.


Е аз не искам да я нараня а тя сама да го остави и да предпочете мен.

xdreamerx
09-07-2013, 09:39
В една връзка място за трети НЯМА!

!!

slunch
09-07-2013, 09:39
Тя е с него, защото иска и има чувства към него. Пък и година си е доста време. Можеш да я поканиш да излезете и се дръж приятелски и виж как тя ще се държи с теб, но в никакъв случай не ѝ казвай, че я харесваш, защото можеш да я накараш да се отдръпне. Просто не се натрапвай... и ако ви е писано ще бъдете заедно. Ти искаш тя да те предпочете, а замисли ли се какво иска тя?

Tutmanik
09-07-2013, 12:32
Моят съвет е да излезете и да се държиш супер идиотски и непридвидимо, да се дразниш и шегуваш с нея, но да улучиш границата кога прекаляваш, да я спъваш, да се смееш.. абе общо взето и докажи че си супер интересен и с теб всичко би било по-забавно. Сега сигурно всички ще кажат, че това е най-тъпата идея, но всъщност никое момиче не си признава, че са й интересни луди и дразнещи индивиди.

Mary_Jane_69
09-07-2013, 12:35
Потърси я, но не очаквай много, може би е в щастлива връзка, а да искаш да отмъкнеш някого си е доста пошло. Просто я потърси, но не се надявай на много, щото и тва е лошо.

BlueFace
09-07-2013, 13:01
Като за начало - не я обичаш. Обичаш идеята за нея, която сам си си изградил в главата. Влюбен си в идеята да я обичаш и тя да е перфектното момиче за теб.

Това, че си има приятел нищо не означава. Като ти чета темата предполагам, че си някъде на 14-16 години, така че може да смяташ горните коментари от тип "щом си има приятел значи го обича" за невалидни. Покани я на среща, излезте, дръж се нормално, прави и по някой друг комплимент, не трябва да се натрапваш, но не трябва и да те вземе за най-добра приятелка. Каквото и да ти кажа съм почти 100% сигурен че ще се вкараш в някоя "любовна" драма и ще има много филми.
Но и за бъдещите такива ситуации - има си приятел, голям праз, не е женена, нищо не те спира да се пробваш. Не може да живеш живота си за другите. Ако те хареса повече от приятеля си ще го скъса, ако ли не - има други момчета на тая земя. Айде успех.

BlueFace
09-07-2013, 13:05
Моят съвет е да излезете и да се държиш супер идиотски и непридвидимо, да се дразниш и шегуваш с нея, но да улучиш границата кога прекаляваш, да я спъваш, да се смееш.. абе общо взето и докажи че си супер интересен и с теб всичко би било по-забавно. Сега сигурно всички ще кажат, че това е най-тъпата идея, но всъщност никое момиче не си признава, че са й интересни луди и дразнещи индивиди.


Така става като децата си вадят любовни заключения от филмите по телевизията... :?

tireheb
09-07-2013, 13:15
Моят съвет е да излезете и да се държиш супер идиотски и непридвидимо, да се дразниш и шегуваш с нея, но да улучиш границата кога прекаляваш, да я спъваш, да се смееш.. абе общо взето и докажи че си супер интересен и с теб всичко би било по-забавно. Сега сигурно всички ще кажат, че това е най-тъпата идея, но всъщност никое момиче не си признава, че са й интересни луди и дразнещи индивиди.

ако сте на 13 може и да проработи

iiinaaa
09-07-2013, 14:04
В една връзка място за трети НЯМА!

+1

cecko_o
09-07-2013, 17:16
Като за начало - не я обичаш. Обичаш идеята за нея, която сам си си изградил в главата. Влюбен си в идеята да я обичаш и тя да е перфектното момиче за теб.

Това, че си има приятел нищо не означава. Като ти чета темата предполагам, че си някъде на 14-16 години, така че може да смяташ горните коментари от тип "щом си има приятел значи го обича" за невалидни. Покани я на среща, излезте, дръж се нормално, прави и по някой друг комплимент, не трябва да се натрапваш, но не трябва и да те вземе за най-добра приятелка. Каквото и да ти кажа съм почти 100% сигурен че ще се вкараш в някоя "любовна" драма и ще има много филми.
Но и за бъдещите такива ситуации - има си приятел, голям праз, не е женена, нищо не те спира да се пробваш. Не може да живеш живота си за другите. Ако те хареса повече от приятеля си ще го скъса, ако ли не - има други момчета на тая земя. Айде успех.

Ами не на 17 съм

klimatronik
09-07-2013, 17:45
Ами не на 17 съм

Точно и аз бях на толкова, когато бях в подобно и много близко до твоето положение .
Ако ти кажа,че това не е точно любов, ами е по-скоро вманиачаване - ти няма да ми повярваш.. Да, изпитваш големи чувства. Възможно е в следващ етап - да се превърне в истинска обич, но сега не е . Ти си зависим от нея. Олицетворяваш я като най, най , най доброто от всички други и не виждаш нищо лошо в нея? Е да, но това е временно. Не знам как точно е при теб, защото при различни хора - е различно, но всички минават през това рано или късно. Боли те, но самия факт,че искаш на всяка цена да си с нея, а тя да скъса с приятел. - показва,че истинската любов не е узряла в стадии . Коя зодия си?
Пробвай се. Не и казвай веднага, защото ще я стреснеш и уплашиш . Намекни й. Начина сам ще трябва да си го измислиш.
Бъди постоянен, но не и натрапчив. Момичетата искат внимание, не се стеснявай, до колкото е възможно. Ако не стане - нищо. Не идва края на света.. Ако пък станете гаджита... пак ще скъсате рано или късно.. пак не идва края на света.
Запомни едно. Всичко е временно!

Minwu
09-07-2013, 17:48
Тя е с него, защото иска и има чувства към него.

Принципно трябва да е така, но аз като гледам как се случват нещата в реалността си мисля, че той има голям шанс. Ще се убедиш в думите ми, ако само прегледаш първите три страници в раздел Любов. :)

Трябва му малко идиотизъм, да я черпи някое кафе и е негова. :д

panda_girl_
09-07-2013, 18:55
Това, че тя си има приятел, хич да не те безпокои толкова, поне не в началото. Пиши й, НО не карай да излезете поне първите няколко чата, защото ще е много прибързано и ще я стреснеш !!! Дръж се приятелски, изслушвай я... така дори и без да питаш директно, ще разбереш горе-долу в какви отношения са с гаджето й. Каже ли ти, е го обича, че са мн щастливи и само той й е в главата и т.н., по-добре не я безпокой повече, а ако не говори много-много за него, пиши й някакво време (предлагам месец, по 1-2-3 пъти в седмицата, няма да ти е трудно да се сдържиш, ако наистина имаш чувства) и накрая я накарай да излезете, като също не избързвай с целувки, флиртаджийски фрази и т.н., а гледай на нея като на приятел. Виж по държанието й какво си мисли за теб и реагирай според това. : )

zlatna lqstovica
09-08-2013, 08:25
Е аз не искам да я нараня а тя сама да го остави и да предпочете мен.

Ти не искаш,но щом тя е с него значи си го харесва/обича не знам какво изпитва.Не очаквай много от нея.Но нищо не губиш,ако опиташ.

Котка.
09-08-2013, 08:28
Квото и да си говорим ако я обичаше въобще и нямаше да се замисляш как да и развалиш щастието.Лъжеш себе си!

cecko_o
09-08-2013, 10:57
Коя зодия си?
.
Стрелец
И все пак благодаря за мнението

cecko_o
09-08-2013, 10:59
Квото и да си говорим ако я обичаше въобще и нямаше да се замисляш как да и развалиш щастието.Лъжеш себе си!

Добре ако беше на мое място какво ще направиш
немисля,че ще е по различно

cecko_o
09-08-2013, 11:02
Трябва му малко идиотизъм, да я черпи някое кафе и е негова. :д[/QUOTE]

Защо по друг начин не става ли ??? казвам за (идиотизма разбира се)

пAteNцЕ
09-08-2013, 11:13
В една връзка място за трети НЯМА!

е това е отговора
намери си друга или чакай да се разделят(макар че втората идея е ужасна, не ти я препоръчвам-може да си останеш с едното чакане)

klimatronik
09-08-2013, 12:58
и още нещо... не се променяй заради нея, бъди себе си.

Жълто
09-08-2013, 17:38
Щом като 1г все още е с него малко трудно ще ги разделиш ти. По-добре просто се надявай да скъсат скоро. Ако не ти се чака си намери друга докато скъсат.

fenastz
09-08-2013, 17:42
Моят съвет е да си срежеш вените с кухненски нож и да сложиш край на жалкия си живот

cecko_o
09-08-2013, 19:00
Моят съвет е да си срежеш вените с кухненски нож и да сложиш край на жалкия си живот

По ТЪП коментар не бях чул досега

cecko_o
09-08-2013, 19:05
Моят съвет е да си срежеш вените с кухненски нож и да сложиш край на жалкия си живот



има толкова Прости "хора" като теб fenastz

fenastz
09-08-2013, 19:15
Не по-прости от жалко чекиджийско леке като теб, чиято най-голяма мечта в мизерния живот е да развали щастливата връзка на момиче, което дори не те ебава за жив. Ако бях помия като теб бих сложил край на живота си, едва ли на някого ще му пука ;)

baby_baby
09-08-2013, 20:54
Квото и да си говорим ако я обичаше въобще и нямаше да се замисляш как да и развалиш щастието.Лъжеш себе си!

+1 постави се на нейно място да си в щастлива връзка и някоя иска да направи така че да скъсаш с приятелката си заради другата много е тъпо

teriliranga
09-08-2013, 22:01
Ами като за начало осъществи контакт. Покани я на кафе/разходка, дръж се приятелски с нея и Може би някой ден ще те забележи. (: Но според мен ще бъде най-добре да не се месиш.
Zabavlqvaite se zaedno :)

FuCKkK13
09-08-2013, 22:04
В една връзка място за трети НЯМА!

!!!

FuCKkK13
09-08-2013, 22:08
а да и не съм съгласна,че щом е на 14-16 момичето не може да си обича човека до нея .. това е връзка 1 година и колкото и да не ви се вярва има хора,които на 16 години знаят какво е обич

cecko_o
09-09-2013, 05:50
Не по-прости от жалко чекиджийско леке като теб, чиято най-голяма мечта в мизерния живот е да развали щастливата връзка на момиче, което дори не те ебава за жив. Ако бях помия като теб бих сложил край на живота си, едва ли на някого ще му пука ;)

Абе усро такъв ти себе ли си описваш бе да ти ......
а и от къде знаеш каква и е връзката бе олигофрен такъв

cecko_o
09-09-2013, 06:00
[QUOTE=fenastz;10854332]Не по-прости от жалко чекиджийско леке като теб, чиято най-голяма мечта в мизерния живот е да развали щастливата връзка на момиче, което дори не те ебава за жив. Ако бях помия като теб бих сложил край на живота си, едва ли на някого ще му пука ;)[

А и като говориш за моя живот мога да ти кажа,че е супер и на доста хора им пука за мен и по добре си затваряи шибаната уста!!!!

marilyn
09-09-2013, 07:46
и има един(ПРОБЛЕМ) тя си има приятел от 1 година и искам съвет(съвети) как да я накарам да го разкара,защото
много я ОБИЧАМ и почти непрекъснато си мисля за нея и няма да се откажа от нея.

Ако си обича приятеля и всичко е наред защо ще се месиш в чужда връзка? Много е вероятно да те игнорира. Най-добре я остави да си е щастлива и не се занимавай.

cecko_o
09-09-2013, 09:45
Ако си обича приятеля и всичко е наред защо ще се месиш в чужда връзка? Много е вероятно да те игнорира. Най-добре я остави да си е щастлива и не се занимавай.

Е да аз немога да я накарам да го остави тя сама,ще реши дали да го направи

Tutmanik
09-11-2013, 14:30
Да.. сигурно като се държи нормално и уравновесено и си говорят за цвета на стената тя ще бъде много впечатлена и ще си каже оо аз искам да съм с него, ще си прекарвам времето по-забавно и интересно когато той е до мен ... Не само малките момиченца се впечатляват от интересни и луди момчета.

NissaN
10-03-2013, 07:16
Намери си друга