PDA

View Full Version : Възможно ли е ?!



aLeNcEto00
09-07-2013, 09:18
От един месец някъде със с едно момче той е на 19 и е бившо гадже на една моя приятелка която няма проблем че в момента аз съм с него . Но проблема е там че ми казват неща в който не съм напълно, сигурна смисъл че е с мене за да дразни моята приятелка и за секс . И аз мисля че ако всичко това е вярно , може след време да започне наистина да ме харесва , и въпроса ми е : Да остана ли с него за да видя какво ще стане за напред или да го оставя ?

slunch
09-07-2013, 09:28
Ти какви чувства имаш към него? Възможно е , но зависи преди колко време за били заедно. А защо си мислиш,че е вярно. Дай повече информация. Но все пак мисля, че е по-добре да го оставиш, ако си мислиш, че всичко тово може да е вярно...

Teryy
09-07-2013, 13:03
по добре не се забърквай в такива интриги.. остави го.

BlueFace
09-07-2013, 13:14
На база на ника, профилната ти снимка и темата ти мога да ти кажа с 99,9% сигурност, че слуховете са верни. Също така е малко вреоятно колкото и време да мине да започне да те харесва. Като си намери друга малолетна играчка ще те смени. А ти сама си решаваш как да постъпиш.

bitchwolf
09-07-2013, 16:30
Не мисля че е хубаво дори да допускаш, че някой извън връзката знае повече за нея от хората, които са вътре. Се едно някой да ги каже тия неща на гаджето ми и той - хоп, да ме остави. Т'ва е много...ТЪПО. Имай собствено мнение по тия въпроси.

panda_girl_
09-07-2013, 19:05
Я по-добре го разкарай тоя, гледай от сега в какви интриги си се забъркала, само по-зле ще става. Освен да останеш нито с гадже, нито с приятелка, друго не мисля, че може да излезе от тая работа.

И все пак, другите са прави, като казват, че си ни дала твърде малко инфо. Вс зависи от това как се държи с теб, как ти говори, звъни ли ти, чака ли с нетърпение срещите ви и т.н....

baby_baby
09-07-2013, 19:31
по добре не се забърквай в такива интриги.. остави го.

+1

bethegirl
09-07-2013, 19:45
остави го сега , по добре ти да го оставиш в началото отколкото той в края на връзката когато ти вече имаш по силни чуства към него а и сега не е гаранция че изпитва нещо към теб какво остава за после

horacio
09-07-2013, 19:57
Кое дали е възможно, пишеш супер объркано. Пфу, така и не се научихте да пишете и да говорите.