PDA

View Full Version : Начинаещ v-логър си търси сродна душа



karrriik
09-07-2013, 10:56
Ами добре от дълго време се замислях и накрая реших защо не ? Не мисля да се боря с големите такива или каквото и да е а просто да споделям разни неща които аз намирам за интересни или са ми направили впечатление или каквото и да е било , все пак интернет е за това , всеки свободно може да споделя информация . Направих темата защото се нуждая от някого от форума който би се включил също . За да не се чудите защо ми трябва някой да се включи , ами има доста в-логъри които са по двама или повече във видео според зависи за какво става въпрос дори и да не са на едно място всеки заснема своята част .Ако някой желае да ми пише в темата или на лично съобщение .

От Вас се изисква само
720P High Definition цифров апарат/камера.
Бонус е ако можете да работите с Photoshop [ ще има нужда от логота предимно ]
Бонус е повече възможности за контакт с Вас тъй като някой в-логове може да станат в движение . т.е да разполагате с повече софтуер за комуникация на мобилният си телефон .
Бонус е владеене на чужд език
По принцип нямам претенции кой ще ми партнира след като познавам много малко хора от тук но местата ги определих едно за момче и две за момичета за да сме по равно . Като цяло това е много , много накратко , надявам се да има проявили интерес.

( Предварително се извинявам, ако темата е в грешната категория, наистина се чудех къде да я пусна. )