PDA

View Full Version : обезкосмяване



bubssss
09-07-2013, 15:55
здравейте, момичета ! Много съм отчаяна и силно се надявам да ми помогнете ! Проблемът ми е , че не знам как да отстраня космите около ануса (отзад) ... нормално ли е да имам там и как да ги премахна освен епилатор и кола маска ? ... а вие как се справяте ? моля ви помогнете ми ... много се притеснявам защото до сега съм нямала никога гадже ... не знам момчетата дали искат едно момиче винаги да бъде напълно гладко .. много съм притеснена МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ (вероятно има подобни теми , за което се извинявам )

UniCoWN
09-07-2013, 22:37
Първо спокойно. Бикчето върши добра работа, естествено като всички други части на тялото, обезкосмени със самобръсначка - трябва поддръжка - обръснеш ли веднъж следва бръснене през ден. Иначе иди на кола маска, лесно, бързо, никакви проблеми.

Marshmallow
09-08-2013, 09:16
Защо избягваш колата маска? СПоред мен това е най-добрият вариянт. :)

valentinadr
09-08-2013, 09:40
Аз използвам епилатор,защото с кола маска трябва да ги чакаш да пораснат достатъчно и през това време си ходиш космата

Effy Stonem
09-08-2013, 10:23
Отиди на козметичка, с кола маската е най-добър и продължителен ефекта - поне месец! Не си причинявай ужаса и неудобството да ги махаш вкъщи с епилатор, още повече щом е за първи път. Както казаха за самобръсначката ако ги махнеш веднъж после трябва през ден = не много добър вариант.

bubssss
09-08-2013, 20:11
ne moga da tyrpq na bolka :( .. i sym mnogo pritesnena momchetata kak predpochitat momichtata IDEALNO gladki vinagi ili ... edno che sum ppc sramejliva i tova dopulnitelno me kompleksira

aleksandra74
09-08-2013, 22:47
Щом не търпиш болка вземаш едно огледалце и със самобръсначката. Not a big deal

kaRamella
09-09-2013, 02:44
Аз използвам епилатор,защото с кола маска трябва да ги чакаш да пораснат достатъчно и през това време си ходиш космата

++++

И аз бих те посъветвала за епилатор там. И да мила, нормално е да имаш. Спокойно - Не се стряскай <3

kaRamella
09-09-2013, 02:46
ne moga da tyrpq na bolka :( .. i sym mnogo pritesnena momchetata kak predpochitat momichtata IDEALNO gladki vinagi ili ... edno che sum ppc sramejliva i tova dopulnitelno me kompleksira

От горния ти пост , разбрах , че досега не си имала гадже, та камоли секс партньор, така , че не мисля , че още на първата среща момчето би си бутнало ръката там и да проверява какво имаш и какво не. Колкото до това , какво обичат момчетата/мъжете ( т.е. с косми или не) си е до човек.

bibssss69
09-09-2013, 08:09
Аз ги махам с кола маска и нямам проблем.Гадна ми се струва мисълта да минаваш със самообръсначка точно там.Просто не.

marilyn
09-09-2013, 08:12
Ясно е, че повечето предпочитат гаджето си епилирано, ама не мисли, че ако си пропуснала пет косъма на крака си, ще те върне.

Отиди на кола маска или ако толкова те е страх от болка, мини се със самобръсначката.

102
09-09-2013, 08:18
Стига да пуска.. не ни е гнуска. Народна мъдрост.

bubssss
09-09-2013, 13:13
благодаря на всички ви за съветите :) /и да още много неща ме комплексират .... това ,че съм с необезкосмени ръце, това, че съм много срамежлива поради, което не мога да общувам свободно , това , че заради споменатия по-горе проблем не съм ходила на море от години ....много са и се натъжавам много от факта ... самочувствие никакво .. ще се радвам за съвети :)

aleksandra74
09-09-2013, 14:43
Пиши на кирилица, едва те разбирам. Относно ръцете. Ами изрусявай си ги, закво да ги махаш, не ти пречат. Крема на Lycia е много хубав, аз него ползвам за корема ми. :D

aniezina
09-09-2013, 14:49
Аз предпочитам колата. Да има период от около седмица, в който косъмчетата вече са забележими, но аз ходя на кола веднага след свършването на цикълът ми та тази седмица с косми се препокрива със седмицата, в която съм неразположена т.е. господина няма достъп и нищо не разбира. Болезнено е, но за 15 мин и после цял месец си 6, а и колкото по-дълго време ходиш - толкова по-малко боли. За бръснач не те съветвам, после трябва да си дежурна с него в банята. Кремовете депилатоари също не ми допадат за тези места - лични предпочитания.

Колкото до предпочитанията на партньора ти, разни хора - разни идеали. Но един съвет - не го прави заради някого а заради себе си! Аз не се обезкосмявам, защото така обича той, да харесва му, но след 3 години както и да съм на него не му пречи, а и той си е такъв - харесва си ме всякак. Въпроса е на мен да ми е комфортно и удобно.

bubssss
09-09-2013, 15:07
Пиши на кирилица, едва те разбирам.
извинявам се , поправих грешката си :)