PDA

View Full Version : Vuzmojna bremennost?



sladorina
09-07-2013, 19:43
Zdraveite, na 16 sum i skoro zagybih devstvenostta si( minalata subotcca), s gadjeto mi go pravihme po nqkolko puti na den, nqma6e problemi, no cikulut mi trqbva6e da doide na 4 ti, a o6te ne e, pravihme go samo s prezervativi, i nqma kak da e stanala avariq, za6toto ne e svur6val v men, sega mi se poqvi nqkakvo stranno leko rozavo te4enie, i malko se pritesnqvam. Dali e vurmojno ako sum my pravila svurka s negova pomo6 (masturbira) i da e ostnalo po rucete my, sled tova da si vkara prust v men i da zabremeneq? Prosto dali e normalno sled purviq ti put, da ti zakusnee cikula, koito e bil sravnitelno radoven, i da ti se poqvi, leko rozavo vaginalno te4enie?
molq vi kajete, za6toto po4vam da se paniram 4e moje da sum bremenna ili da mi ima ne6to, blagodarq vi predvaritelno

danka__
09-14-2013, 14:14
Има си доктори,лекари и гинеколози за тези работи. Първо си направи тест за бременност, и ако не си сигурна за резултата от теста може да отидеш на лекар, ама веднага!!!

granger
09-14-2013, 14:23
След първия път е нормално да ти закъснява. Щом се притесняваш - един тест.
И пиши на кирилица.

FuCKkK13
09-14-2013, 15:21
след първия път е нормално да закъснее,пиши на кирилица,че ми отидоха очите докато го прочета това,щом сте го правили с презерватив значи нищо ти няма

Котка.
09-14-2013, 17:02
А като нищо и няма тва розово течение какво е?

FuCKkK13
09-14-2013, 17:06
А като нищо и няма тва розово течение какво е?

със сигурност не е признак за бременност 8-) 8-)
овулация,инфекция и етц.

magneticfields
09-14-2013, 19:30
Тест за бременност и КИРИЛИЦА!!!

Котка.
09-14-2013, 20:17
със сигурност не е признак за бременност 8-) 8-)
овулация,инфекция и етц.

Да, не е признак на бременност, сама каза - може да е инфекция.Значи не е съвсем нищо и няма. :Х

NissaN
10-14-2013, 11:28
100 процентова бременност с изрод.

heartlesandfreaky
10-14-2013, 19:52
Кога ще се научите, че преди да си отваряте краката, трябва поне мъничко да се образовате в тази сфера? При условие, че сте го правили с презерватив и не е свършвал в теб, каква бременност сънуваш?
Ако пък толкова се притесняваш направи си тест или иди на лекар.

Cloud9
10-15-2013, 12:28
Как пък забременявате от пръсти бе хора?

Red_Hair
10-15-2013, 23:22
Ох, от много време не бях поглеждал какво става тук, къде от липса на време, къде заради постоянните банове от сприхави модератори, но в крайна сметка изводът е, че кретените тук няма да свършат никога.Искам да се обърна към всички 14,15,16, 30, и така нататък, годишни, които са идиоти, и които преди да разтворят вагината си, да вземат и да отворят някоя книжка или страница в нета, и да прочетат някой неща, които ги касаят.Малоумието и невежеството идват от безхаберието, защото някакси смешно е човек да задава такъв въпрос.Извинявайте, но животните, които нямат форуми и гугъл, знаят по-добре кога да се изчукат за да заченат, и като цяло че трябват да са в наличност ред условия за да се зачене.Та, драги малоумници, сперматозоидите живеят достра кратко, извън средата си, и реално няма шанс за се забременее,освен ако "не хвърляте хайвер", също така няма как сперматозоидите да влязат през роговицата, през рана или през пломба. :)

kalpazanka
10-17-2013, 17:45
Аз.