PDA

View Full Version : Срещи с обвързано момче



elitovt
09-07-2013, 23:04
Здравейте. От скоро си писах с едно момче,което е обвързано и по принцип аз към него си имам и симпатии от доста време. Искаше да се видим. Аз много се чудих дали да излезна с него,защото все пак той си има гадже,но въпреки това в крайна сметка реших да излезна. И през двете срещи нещата се развиха така че през повечето време ние с него се целувахме , опипваше ме, но гадното е че започна да ми съблича сутиена и не само това но и да се опитва да прави по-гнуснички неща (като да ме опипва по дупето и отпреде) ,но иначе също и си говорехме де. Сега се чувствам много тъпо и гадно. Като някоя лека жена. Чувството е ужасно. И сигурно и той си мисли че съм някоя лека,макар че като си говорихме той каза че много съм го кефела, щото не съм била като другите които се правят и не знаят какво искат и че това да се видим си е било съвсем нормално. Не знам какво да правя. Как вече да постъпя . И според вас всичко това правилно ли е или не е. Как бихте постъпили Вие. И вашите съвети какви са ?

PainMonopoly
09-08-2013, 05:21
В такъв случай трябва да си помислиш как ако хипотетично тръгнете, ще си прави срещички зад гърба ти с друга и ще я хваща за гъза.

anonymous708973
09-08-2013, 06:43
той каза че много съм го кефела, щото не съм била като другите които се правят и не знаят какво искат и че това да се видим си е било съвсем нормално.

И ти му вярваш?

Не съм против срещите с обвързан човек, особено ако си нямам идея коя е приятелката му. Понякога човекът може да си струва, в твоя случай обаче това си е като пример от учебник за човек, който просто иска да си прави мизерии. Не трябва да се чувстваш лека, трябва да се чувстваш адски глупава и бясна на себе си. Разкарай го тоя, мен, ако питаш, кажи й на приятелката му що за стока е.

`Fairytale`
09-08-2013, 06:58
Някой ден така и ще излезеш и с женен мъж. Браво на тебе... още от малка...
Ама на тебе няма да ти е приятно гаджето ти да се срещне с някоя и да се целуват и обарват, нали?!

DarkTemplar
09-08-2013, 07:08
Дайте да не се лъжем, хората масово са егоисти и всеки си гледа собствените интереси и кеф. Съответно като си харесват някой, хич не им дреме обвързан ли е, не е ли. Пък и винаги има потенциално изневеряващи "недоволни от връзката си" хора.

xdreamerx
09-08-2013, 08:32
Разкарай го.

DarkTemplar
09-08-2013, 08:47
Или пък го изчукай.

Mary_Jane_69
09-08-2013, 08:50
Направи му мусака.

DarkTemplar
09-08-2013, 08:51
може и 69.

feikk
09-08-2013, 09:12
Може и всичко на куп. :D

xantia
09-08-2013, 09:16
http://fapit.net/imgs/1373/go_kill_yourself.jpg

FuCKkK13
09-08-2013, 09:18
пф :? аз не бих излезнала с обвързан човек
1во,защото това говори много за него
2ро защото това говори много за мен.. имам си принципи
не бих ти казала какво мисля за теб щото няма да ти хареса

fairyy1
09-08-2013, 09:58
Някой ден така и ще излезеш и с женен мъж. Браво на тебе... още от малка...
Ама на тебе няма да ти е приятно гаджето ти да се срещне с някоя и да се целуват и обарват, нали?! +

tireheb
09-08-2013, 10:51
Не съм против срещите с обвързан човек, особено ако си нямам идея коя е приятелката му.


ахахха
тва е некъв странен вариант на pics or it didn't happen
щом не я знаеш, нема грижи
АХАХАХАХ

elitovt
09-08-2013, 11:33
не бих ти казала какво мисля за теб щото няма да ти хареса[/QUOTE]

Не не кажи. За мен ще е по-добре да ми го кажеш отколкото да го скриеш. Моля те сподели.

elitovt
09-08-2013, 11:36
А иначе да. Аз сега много съжалявам за всичко това,което съм го правила. Сега даже се поставям на мястото на приятелката му и си представям колко и би било гадно,ако разбере. И наистина аз съм много ама много бясна и ядосана на себе си,че съм си позволила такива волности, а даже като се има напредвид че аз бях против срещите с обвързани мъже. Но ето че какво стана, точно пък аз направих такива неща. Ужас.

FuCKkK13
09-08-2013, 17:17
не бих ти казала какво мисля за теб щото няма да ти хареса

Не не кажи. За мен ще е по-добре да ми го кажеш отколкото да го скриеш. Моля те сподели.[/QUOTE]

добре,няма смисъл ама айде:
както казах си имам принципи и за мен падаш много долу ако излизаш с обвързан човек СЛЕД КАТО ЗНАЕШ,ЧЕ Е ТАКЪВ.. айде ако не знаеш и впоследствие разбереш - ок,но иначе..
другото - дори не бих позволила да ме целуне,а за опипването да не говорим.. че и на ДВЕ срещи - като цяло долна работа ( курвенска) както искаш го разбирай,капка самоуважение нямаш ли ? акъл,че ако случайно си остави приятелката и е с теб ще постъпва по същия начин ?
сега се ядосваш на себе си и си мислиш,че това малко или много променя нещата и че не си чак ''толкова лоша'' но това е само за твое успокоение... ако наистина си си ядосана - ами браво,крачка напред

Жълто
09-08-2013, 17:42
Мисля, че просто иска да се забавлява, като те използва. Явно не му стига само 1.

tori
09-08-2013, 20:11
Ти и оная дето се чудеше дали да излезе с обвързаното момче, нали? Не е проблем да излизаш с обвързани, проблим е да позволяваш такива неща. Що за самоуважение имаш ако позволяваш такива неща на някакви рандъм хора, които познаваш от чата и си виждала един път?! Штвратителна работа. Прекрати срещите, изтрий му телефони, скайпове, фейсбуци. Стой далече от места, на които може да го видиш. Просто прекрати контакт с този човек.

seek&destroy
09-08-2013, 23:49
Мисля, че просто иска да се забавлява, като те използва. Явно не му стига само 1.

Явно пича търси забавления с някоя курветина, ако пусне пусне, ако не си има питомно..
Хаха що за самоуважение имате някои жени, да бъдете играчка, нооо природа .

marilyn
09-09-2013, 07:55
Просто си глупава. Искал е да правите секс и толкова. Не е хубаво да се занимаваш с обвързани, но тоя пък изобщо явно не струва, щом има такова поведение.

Smrazqvashta
09-09-2013, 11:12
Иска да прави секс с теб, нищо повече.

Summer..lov3
09-09-2013, 11:20
Някой ден така и ще излезеш и с женен мъж. Браво на тебе... още от малка...
Ама на тебе няма да ти е приятно гаджето ти да се срещне с някоя и да се целуват и обарват, нали?!

Много тъпо си постъпила , къде се вреш между двама????

DarkTemplar
09-09-2013, 12:49
Не тръгвайте с женени (http://www.youtube.com/watch?v=Fb3l6Oog2Ug)

~~~~Ghostface~~~~
09-09-2013, 13:05
може гаджето му да е някоя тлъстуша, дето не го оставя на мира и ти да си му спасението :D

feikk
09-09-2013, 20:39
Ми зависи ти какво искаш от него и докъде ти стига преценката за самата теб.
Ако и ти не искаш нещо кой колко ангажиращо вероятно интересите ви съвпадат и остава само проблема със самооценката след това.
Виж, ако искаш нещо повече, бъди егоист. Но не по тоя начин. Изчакай или дай зор, но културно. Тия истории са леко гадни.

Tyler The Creator
09-09-2013, 20:43
Момичете, чукайте се на воля. Здраве е. btw, дай фб мацкоооо :*

Justtme11
09-10-2013, 01:33
Не си струва помисли малко.....Как може да вярваш изобщо някога на това момче предположение ,че прави такива неща зад гърба на приятелката си.Намери момче което да те обича и да внимава с теб..Не което да излиза с други и на 2/3 среща да се чуди само къде да барне .Мое мнение :)

Жълто
09-10-2013, 01:35
Явно пича търси забавления с някоя курветина, ако пусне пусне, ако не си има питомно..
Хаха що за самоуважение имате някои жени, да бъдете играчка, нооо природа .
Надявам се не го казваш на мен тва за самоуважението, защото не съм жена.

tHe_COolEst_GIrl
09-15-2013, 08:18
Браво на теб...Разваляш хорските връзки. Нямам коментар...

bitchwolf
09-15-2013, 10:21
^глупости. т'ва че той врънка си е негова отговорност. Тя е свободната и не прави нищо зад гърба на никого. Той е обвързания и ако наистина има някаква ВРЪЗКА, на която държи, никой човек не би могъл да я развали каквото и да направи.
възмущавам се, когато кажете на някого, че разваля нечия връзка..щом се разваля, значи е прогнила още преди това..
По темата: Ако искаш сериозни отношения с него с любов и т.н. - НЕ. Очевидно не е сериозен.
Ако искаш просто фън-изчукайте се и си продължете живота както преди да сте се срещали : ))))

XTREMEFREERIDE
09-15-2013, 11:31
Не бих вярвала на човек, който лъже другиго за да си прави кефа с мен. ;) Не мога да си представя как после той се връща при приятелката си и я прегръща с ръцете, които допреди малко са били завряни под дрехите на друга. Това за мен е нискокачествен човек, не бих искала дори да го познавам. Но това си е въпрос на виждане и разбиране.

Tsukuda_Hiroshi
09-15-2013, 16:15
"Веднъж курва, цял живот курва"... Така де - знаеш, че човека си има приятелка, знаеш, че няма да я зареже заради тебе, знаеш, че просто ще си те... такова и през останалото време ще си другата. Ще ти се обажда, когато се скарат или когато тя е в цикъл... Това ли искаш за себе си? Да си номер 2? Защото аз бях втори, много е гадно! Особено, когато една седмица си мислиш, че си единствен, но това е друга тема...

Честно - заеби!

anonymous708973
09-15-2013, 18:25
^глупости. т'ва че той врънка си е негова отговорност. Тя е свободната и не прави нищо зад гърба на никого. Той е обвързания и ако наистина има някаква ВРЪЗКА, на която държи, никой човек не би могъл да я развали каквото и да направи.
възмущавам се, когато кажете на някого, че разваля нечия връзка..щом се разваля, значи е прогнила още преди това..


Именно.
Безкрайно ми е противно и изказването, че щом един човек - без значение момче или момиче - изневерява на сегашния си партньор, ще изневери и на теб - потенциално следващия. Дебилно е и няма никаква логика. Има милиони причини някой да го прави и да не иска или да не може да се откаже от сегашната си връзка. Изобщо не е задължително тези обстоятелства да са същите и при следващата.

Tsukuda_Hiroshi
09-15-2013, 18:33
Именно.
Безкрайно ми е противно и изказването, че щом един човек - без значение момче или момиче - изневерява на сегашния си партньор, ще изневери и на теб - потенциално следващия. Дебилно е и няма никаква логика. Има милиони причини някой да го прави и да не иска или да не може да се откаже от сегашната си връзка. Изобщо не е задължително тези обстоятелства да са същите и при следващата.

От друга страна, ако някой изневерява, когато връзката му е скапана, то и в следващата ще го направи, вместо да реши проблема с разговор или късане с половинката. Ако на даден човек му е по-лесно да си намери "отдушник" в една връзка, вместо да я оправи, то след като я приключи [защото да - дядо Коледа не съществува ( !!! ) и всяка връзка приключва рано или късно ( !!! ) ] пак ще възникнат друдности и проблеми и пак изхода ще е като в предишната връзка.

anonymous708973
09-15-2013, 22:10
Понякога късането е сложен процес, а разговорът - още по-труден поради нежеланието на отсрещната страна.
И не е толкова лесно да кажеш "край" заради общата история, спомени, мили моменти.

draid
09-15-2013, 22:32
Именно.
Безкрайно ми е противно и изказването, че щом един човек - без значение момче или момиче - изневерява на сегашния си партньор, ще изневери и на теб - потенциално следващия. Дебилно е и няма никаква логика. Има милиони причини някой да го прави и да не иска или да не може да се откаже от сегашната си връзка. Изобщо не е задължително тези обстоятелства да са същите и при следващата.

Хората му викат вероятност.

anonymous708973
09-15-2013, 22:35
Знам, именно затова го казвам. Че не е задължително :)

И че някои хора заслужават the benefit of the doubt вместо директно отхвърляне. Само това исках да вметна.

baby_baby
09-16-2013, 21:19
Според мен е искал само секс от теб

fenastz
09-17-2013, 17:27
Според мен можеш лесно да го спечелиш, бори се за него, щом го харесваш! :)

prince
09-17-2013, 19:41
Играч ли е този ? ха-ха-ха

anonymous908491
09-17-2013, 19:51
http://www.imdb.com/title/tt0100157/

Ето ти идея как да процедираш.