PDA

View Full Version : mamka mu v dilema sam POMOGNETE MIIII



marto3004
09-08-2013, 15:33
Hi!! Malko typo ok kym syshtestvenata chast....
Ima edno momiche koeto haresvam no ne sam q vijdal ot 1 godina... no naskoro reshih da zapochna na novo s neq (zapochnah da I pisha po skype zashtoto nqmam vyzmojnost da q vidq). Taka pisah si s neq I se stigna do tam che nqkasi si ogovorih sreshta s neq.. tq e sled dva dni (no mislq da prodaja taka da si ogovarqme sreshti...) NO sled kato se ogovorihme tq poiska da napravim 2 sreshta po rano toest utre.. nz kak da go vyzpriema kato nujdata da me vidi po rano ili iska da ima neshto poveche mejdu nas...

Dokato si pisahme/govorehme po skype tq se dyrjeshe prekaleno milo s men I puskashe taka po nqkoi bazik priqtelski
Problema mi e che iskam da q pokanq na sreshta kato gadjeta no nz dali shte mi se otvori patashuta :D

Imam plana da se dyrja na sreshtite djentalmenski I da si pravq malko ohatchvaniq koito vyubshte ne mi se svidqt da q pocherpq takache az iskam da dam maxa ot sebesi na sreshtite taka che pojelaite mi kysmet I pomosht za natataka!!!!!

baby_baby
09-08-2013, 15:41
"имам плана" бъди какъвто си не да имаш някви планове

mMemories
09-08-2013, 20:15
Ми не знам с ква цел е тая тема ама пич като ти слушам планове и работи тая мацка май ти е за бройката, а?

marto3004
09-09-2013, 08:04
"имам плана" бъди какъвто си не да имаш някви планове

+100 thx mn

marto3004
09-09-2013, 08:05
Ми не знам с ква цел е тая тема ама пич като ти слушам планове и работи тая мацка май ти е за бройката, а?

ne e bash taka ama aide she go priema :D:D:D

Smrazqvashta
09-09-2013, 11:04
Дръж се естествено и не я кани на среща, като гаджета. С втората-третата среща, ако има такива вече ще можеш да и покажеш, че не ти е безразлична.

Не бързай да слагаш рибата в тигава, преди да си я уловил.

П.С. Жените обичат сдържани мъже, които умело долавят подходящият момент, не бързат и не нахалстват.

П.С. Пиши на кирилица.

П.С. Късмет!

LadyDi
09-09-2013, 11:08
Кирилицата е задължителна.