PDA

View Full Version : Съмнения за кондиломи, моля за мнение



LightNight2
09-08-2013, 16:28
Здравейте, аз съм мъж на 21 години преди 2 месеца правих секс с една жена която сега ми каза че 2-3 седмици след като правихме секс получила някаква венерическа инфекция, и се съмнявала това да не е кондиломи, аз нямам никакви проблеми 2 месеца след случката, нито брадавици по рацете по тялото по члена ми, нямам проблеми с нищо, възможно ли е аз да съм и го предал кондиломите, при положение че преди нея не бях правил секс повече от година. Благодаря !

draid
09-08-2013, 20:09
Ама как така е определила, че е получила венерическа болест и от къде пък и хрумна, че са баш кандиломи ? То това се решава от лекар след преглед и съответните тестове които да потвърдят диагнозата, другото е вятър работа. Венерическите болести не винаги протичат с проява на симптоми, различно е. Това не значи, че на теб ти няма нищо. Ако при нея се установи заболяване, пак казвам от лекар и тест, то вероятността и ти да имаш е голяма. Обикновено при откриване на проблем при един партньор се лекуват и двамата.

Едит:

Самите брадавици не са заболяването, те се появяват в резултат на истинският проблем, който е HPV(Човешки папилома вирус) то има много щамове от него. Имай в предвид, че това не се лекува. Така, че ако има съмнения за такова нещо тя лекар -> тест задължително, но само лекар ще определи какво точно е.

marilyn
09-09-2013, 08:43
Отиди на лекар, защото може да нямаш симптоми, а да си преносител на вируса. И да, преди мен ти обясниха, брадавиците са симптом, проблемът е ЧПВ.