PDA

View Full Version : Как да "заговоря" момиче, с което се познаваме и си пишем по Фейсбук



airqnche
09-08-2013, 18:29
Здравейте. Имам лек проблем със това определено момиче. / Виждали сме се 2-3 пъти и според мен е перфектна. Има всичко просто е прекрасна. Но като си пишем по фейсбук всеки разговор започва със "хей. как си, какво правиш." и нищо друго. Започна да ми става скучно всеки ден така... Кажете как да я заговоря и да и се харесам. :) Благодаря :)

Spikyhedgehog
09-08-2013, 20:06
Ами аз ще ти кажа какво правя, когато разговорът ми с някое момиче се изчерпи. Пращам й някоя яка песен и я питам дали й харесва и й казвам да ми прати и на мен една и така започваме да си говорим за изпълнители, кое я кефи, мен кое ме кефи и разговорът продължава. Или пък й изпращам някой виц и си чатим пак за нещо. Ако искаш обаче да я свалиш, не й прави някакви сексуални намеци естествено с вицовете най-вече, постарай се да бъдат чист хумор, без мръсотии, щото няма да постигнеш нищо. И постепенно започни да й правиш някакви намеци и ако ти отвърне, действай. Между другото само ти ли пишеш? Проучи какво й е мнението за теб. :) Успех!

mMemories
09-08-2013, 20:21
Ммм питай я какво става с нея, ако още е ученичка к'ва става из училището (примерно) питай я нещо за музика, за нещо което от фб разбираш че се занимава с него и се огледай дали не е заета или не пуска някви статуси колко е влюбена 'щото може да си й тотално безразличен ако винаги ти пишеш и тя нито един път не се е опитала да продължи разговора по някакъв начин :)

marto3004
09-09-2013, 08:21
Не се стеснявай!!!... Няма по хубав начин да се сближиш с някои от този да се срещнете на живо. Така имаш възможността да и правиш закачливи комплименти от рода на усмивката ти е много хубава НО след някои виц защото не може да ти се хили през цялото време че да и го кажеш :)... Разбра ме нали!!! не се тормози да се контиш бъди себеси и давай с гордо дигната глава:D!!! УСПЕХ...

~~~~Ghostface~~~~
09-09-2013, 13:15
П.О.К.А.Н.И. Я. Н.А. С.Р.Е.Щ.А.

zlatna lqstovica
09-09-2013, 18:36
НЕ боксувай се на една тема.Попитай я за хоби или занимание.Какво прави през свободното си време,къде обича да ходи,за какво обича да говори,какво обича да прави.След няколко нейни отговори може и ти да споделяш твое мнение или нещо по въпроса,за да завържеш нещо по темата и да стане смислен и забавен разговор а не само да се разпитвате,защото та момичето ще и стане скучно.Шегувай се от време на време.Може да споделяш някакви истории,ако обича да изслушва,но от тези хумористичните.

mancho
09-09-2013, 19:31
как да я заговориш е лесно останалото зависи само от теб да започнем със израза който ти си описал хей произлиза от англйиската дума hello и означава здравей,здрасти като за начало можеш да по промениш малко начина на завързване на разговор все пак се познавате нещо от сорта на как мина днеска или какво става при теб ако искаш не започвай със въпрос по някога и една усмивка е достатъчна както казва кака светла бъди себе си и всичко ще се оправи
това е относно фейса аз съм привърженик на срещите защото разговорите са по пълноценни и смислени но ако мислиш че не си готов за среща си пишете малко но не се превъплъщавай в някой друг защото това ще ти изиграе много лоша шега на среща и може да провали всичко успех и стискам палци

baby_baby
09-10-2013, 19:36
П.О.К.А.Н.И. Я. Н.А. С.Р.Е.Щ.А.

+111111111

NissaN
10-03-2013, 07:16
Като я поканиш да излезете...