PDA

View Full Version : Дрехи за училище



butterflyyy
09-08-2013, 19:26
Какви покупки смятате да си купите за училище? Какви дрехи, чанти, обувки? Споделяйте :Р

aleksandra74
09-08-2013, 22:41
Обувки все още се чудя дали да си вземам. Имам 6 чифта кецове 2 чифта сандали и 1 обувки и май май не ми трябват повече. :D Иначе ще си взема няколко блузи и два чифта дънки, защото имам и от миналата година. И за чанта все още се двоумя :D :D

kaRamella
09-09-2013, 02:43
Обувки има достатъчно много.Ще си взема един чифт само за първи учебен ден ( който всъщност ми е последен ) . Една рокля съм си харесала на Бершка и една чанта , но не знам дали да я ползвам за училище ( въобще ако някой носи учебници тази година) ...

nor4eto99
09-09-2013, 05:23
мисля да си купя два чифта кецове, черни и червени. Вече си купих 4 пуловера, едни бели дънки, трябва да си купя анцуг, черни дънки, есенно яке. Чанта няма да си взимам, ако не се натъкна на някоя много много хубава, ще си карам със старата раница.

evilgirl95
09-09-2013, 09:46
Аз си взех една дамска чанта (такива си взимам за дск) и една за през рамо, която е по-спортна.. едни светли дънки.. и едни обувки..
.. трябва да си взема кецове и още поне един чифт дънки..
..и блузи, но все не мога да си харесам.. ужасни са всички..

FuCKkK13
09-09-2013, 10:21
обувки - чудя се,може би едни боти на ток по нататък ще си взема и боти/ботуши зимата.. сега си имам кецове няколко чифта,сандали няколко чифта - това ми стига..
дънки -1 чифт ПОНЕ ще си взема,от миналата година си имам
чанта- имам си,но ако си харесам подобна мога да си взема
блузи - много блузи,поне 3-4 есенни и доста зимни

monroe999
09-09-2013, 10:31
аз като цяло си пазарувам сезонно, много ми е смешно това 'за училище' :D
съжалявам

FuCKkK13
09-09-2013, 10:41
аз като цяло си пазарувам сезонно, много ми е смешно това 'за училище' :D
съжалявам

е то това се има предвид 8-)

RainbowGirl
09-09-2013, 11:11
Като цяло си имам достатъчно обувки, но ще си купя един чифт боти и може би едни кецове. Трябват ми поне 1-2 панталона/дънки, въпреки че имам няколко и от миналата година. Също ми трябва шлифер сега за есента, поне няколко блузи/пуловери/жилетки. Днес ще пообиколя из София за чанта и така.

kaRamella
10-04-2013, 20:58
Обувки има достатъчно много.Ще си взема един чифт само за първи учебен ден ( който всъщност ми е последен ) . Една рокля съм си харесала на Бершка и една чанта , но не знам дали да я ползвам за училище ( въобще ако някой носи учебници тази година) ...

Сега забелязах , че учебниците ми повечето са по-малък формат и си харесах тази :))
http://www.wholesale7.net/new-fashion-skulls-double-zipper-one-shoulder-bags_p78628.html
+
http://www.wholesale7.net/korean-solid-color-pu-zipper-yellow-clutch-bag_p110561.html

още се колебая ..