PDA

View Full Version : Вина



slunch
09-08-2013, 19:34
Винаги след като ям повече, чувствам вина, че съм яла. Чувствам се ужасно. И започвам да си мисля какво мекотело съм, защото виждам как изглеждам и нищо не правя по въпроса. И само се обвинявам. Даже няколко пъти съм предизвиквала повръщане, след това се чувствам някак удовлетворена. Висока съм 160 и тежа 51 кг, но трябва да стана поне 45. Стремя се да не ям много и да пия повече вода, но имам моменти, когато не мога да се сдържа и ям и след това вината се появява отново. Как да разкарам това чувство на вина? Винаги съм била пълна и това постоянно натякване, че съм дебела и че хората ме помнят едно дебело лоено топче... направо откачам

Котка.
09-08-2013, 19:44
Всеки трябва да се харесва такъв, какъвто е.

weheartiit
09-08-2013, 19:51
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/551988-%D0%A7%D1%83%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D0%BC-%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D1%8F%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B5
не се вманиячявай толкова,килограмите ти са добре за височината спорд мен,може би си
просто отпусната.започни хранителен режим и спортувай,като си позволяваш понякога "забранени"
неща.и най-важното харесвай се и се обичай такава каквато си . :)

FuCKkK13
09-08-2013, 19:53
вместо да повръщаш нарочно като усетиш тая вина просто си казваш - отивам да тичам - примерно
или във фитнеса или където и да било - спорт да е ,по 1 час на ден тренировка и си ОК.. + това,че 160,51 кг. не са толкова фрапиращи,вярно,на всеки различно му стоят,но изобщо не е толкова,колкото си мислиш ...дори и да не сваляш кг,а само да се стегнеш ще изглеждаш много добре .. и все пак можеш да ми пост-неш снимка да видим кое ти е толкова дебелото и дали наистина изглеждаш толкова зле или само така си мислиш

draid
09-08-2013, 20:03
Винаги след ядене изпитвам чувство за мързел, ама вие жените сте друга бира. От това дето правиш си на много лош път поела и не знам как реши, че трябва да си баш 45кг, като започнете да си поставяте такива малоумни граници... Вземи си съсипи здравето за да приличаш на скелет. Стягането на тялото не става с глад и повръщане, а с правилно хранене и спорт, ама нали все търсите мекото на хляба.

evilgirl95
09-08-2013, 21:32
Ииии.. булимия- първа фаза..
Момиче стегни се и започни да тренираш.. спри всякакво сладко и тестени изделия.. яж плодове и зеленчуци.. нужни са ти по 30 минутки всеки ден за да си в мир със себе си..
За твоя ръст килограмите ти не са много.. ние момичетата сме склонни да преувеличаваме.. сигурна съм че не изглеждаш толкова зле, колкото си мислиш.. всичко е във психиката ти..
След като не се харесваш обаче- спри да се тъпчеш.. и във никакъв ама никакъв сценарий не повръщай повече, защото ще си докараш сериозни проблеми..
Знам, че не е толкова лесно да се откажеш от изкушенията.. затова когато ти се хапва нещо калорично, просто изразходи калориите със спорт. :)

draid
09-08-2013, 21:40
Ето за това винаги се развеселявам когато някоя дама се опита да ме убеди колко по стабилна психика имали жените от мъжете (:

marilyn
09-09-2013, 08:41
Внимавай с тая вина и това повръщане, защото ще ти стане ежедневие, а измъкването от булимията е изключително трудно.
По-добре спортувай за да не се чувстваш виновна след хранене, да знаеш, че правиш нещо за себе си, а и като спортуваш, имаш повече тонус и тн.

Спри да го правиш това с повръщането, защото е много опасно, няма да усетиш как си залитнала.

NissaN
09-10-2013, 04:16
Яж също плодове и зеленчуци и се движи повече в смисъл тренирай нещо.

Kitty Bloom
09-10-2013, 07:57
Човек, имам приятелки високи по 1,60 и 1,2 дето са по 50 кила и са супер слабите. Незнам какво искаш, за тоя ръст килограмите са ти супер! Престани с това повръщане, щото ще станеш булимичка, анорексичка и т.н. Трай си така, че една от нашето дск беше станала супер слабата, не ядеше нищо и я пратиха в болница, едвам я спасиха, още е тъпчат с лекарства и сега не е дебела, а подута от химиите им! Помисли си какви може да са последствията от тия твои диети и повръщаници! Според мен си въобразяваш, че си дебела, даже да ядеш повече, някои хора са с бърз метаболизъм, явно си от тях.

Smrazqvashta
09-10-2013, 12:38
Стягането на тялото не става с глад и повръщане, а с правилно хранене и спорт, ама нали все търсите мекото на хляба.

Това.

krasi342
09-10-2013, 12:40
Ymri we bisheee