PDA

View Full Version : Относно болестите предавани по полов път...



sweetybg
09-08-2013, 21:45
Здравейте, тъй като не видях подобна тема и реших да създам такава.Ситуацията е следната- преди около месец излизах с 1 момче- около 2 седмици.Правихме секс(с презерватив и той свършваше отвън с ръка) няколко пъти . Притеснението ми е, че му правих фелацио и той свършваше в устата ми( 3 пъти за този период на нашето излизане).Четох в интернент на много места ,че от орална любов има риск да се заразиш със СПИН(и други полово предавани болести) и доста се притесних от този факт.На 4тата седмица от последния акт си направих бърз тест в КАБКИС и беше отрицателен.Ще съм ви много благодарна ако ми кажете дали е вазможно да съм се заразила,ако момчето е било болно и дали теста е верен на 4 тата седмица? Благодаря предварително!

marilyn
09-09-2013, 08:33
За да отчете тестът реален резултат мисля, че трябва да мине повече от месец.

Принципно може да си хванала не само ХИВ, но и много други болести. За това не е хубаво да правиш секс с непроверени хора.

sweetybg
09-09-2013, 10:42
Момчето, казва че не е болен и преди 2 месеца си е правил изследвания, но аз не знам, защо не мога да му повярвам.

sweetybg
09-09-2013, 10:50
А и ние сме използвали предпазни средства.Мен ме притеснява факта, че от орален секс може да се заразиш, тъй като си мислех,че е невъзможно.

marilyn
09-09-2013, 12:24
Момчето, казва че не е болен и преди 2 месеца си е правил изследвания, но аз не знам, защо не мога да му повярвам.

То всеки може да ти каже "Правил съм си изследвания, здрав съм." Но ти видяла ли си го това? Черно на бяло? Тогава може само да вярваш.

FuCKkK13
09-09-2013, 12:33
То всеки може да ти каже "Правил съм си изследвания, здрав съм." Но ти видяла ли си го това? Черно на бяло? Тогава може само да вярваш.

съгласна съм

evilgirl95
09-09-2013, 14:24
Естествено, че може да се предават болести и чрез орален секс. Това всеки човек, който води полов живот, трябва да го знае.
Мисля, че за да си сигурна в теста трябва да изчакаш поне 6 месеца. Направи си пак тогава.
И друг път не проявявай безотговорност. Надявам се да ти няма нищо, успех.

NissaN
09-09-2013, 16:18
Най-много след като толкова ти се е празнил като се изплюеш да поникнат маргаритки.

sweetybg
09-09-2013, 17:46
Не мога да разбера такива хора, които се подиграват на чуждото нещастие.Наистина постъпих безотговорно, но сега си плащам за това и не ми е изобщо до такива коментари.

mancho
09-09-2013, 17:56
скъпа ми sweety не се притеснявай чак толкова много аз лично имам няколко полови контакта без предпазни средства щом тестовете са отрицателни се успокой малко и за на пред внимавай с кого правиш секс защото никой не е застрахован

sweetybg
09-09-2013, 18:02
Благодаря ти много, поуспокои ме :) А това ми беше за 1ви и последен път.

mancho
09-09-2013, 18:27
дано да е така и не забравяй че качулките се слагат преди дъжд и трябва да са здрави за да не се намокриш

sweetybg
09-09-2013, 20:19
Благодаря :) Ще го запомня! ;) :)

draid
09-09-2013, 21:11
Чрез орална само трудно се хващат сериозните болести като ХИВ, не се плаши, вероятно шанса да удариш 6-ца в 6/49 е сходен с този да си хванала ХИВ. Отделно за ХИВ трябва да минат 6 месеца от рисковият полов контакт, че да е реален теста, това не ти ли го обясниха тия кожодери в кабкис или гледаха да ти вземат парите само.

sweetybg
09-10-2013, 08:32
Благодаря за отговора! :) Не ми го казаха- питаха ме само дали е минал 1 месец. :)