PDA

View Full Version : Проблем с приятел



Gemballa
09-08-2013, 22:55
Първо здравейте , много съм отчаян . Вчера бяхме със един приятел на гости при един друг приятел ,всичко беше страхотно ,докато не каза да се преместим във неговата стая . Сложихме лаптопа на една изключително мъничка масичка, където домакина сложи стабилно количество чаши , да са били около 3-4 бройки . Нямаше просто повече място и пием си колата и водаta , докато аз и моя приятел не се сбутахме и не бутнах чашата с вода , върху лаптопа ( през това време домакинът е в съседната стая ) . Водата се изля върху клавиатурата и всичко беше до там :X . Айде сега паника изпотяване и треперене . Той го прие учудващо спокойно . На другият ден ми звъни и ми казва че сме му стъжни живота и ,че ако не платим техните ще ще ни стъжнят нашия. Това е случката ,лаптопа е на 5 години , доста стар , купен за 1000 leva . Иска да му платим , аз нямам никакви пари и съм във паника, на 18 съм .Може ли техните да ни съдят , или нещо лошо, в паника съм :( ( (

Smrazqvashta
09-09-2013, 11:53
Не могат. Поради простата причина, че няма как да го докажат.

AliceSw
09-09-2013, 13:00
обади се на момчето, иди до тях с другия си приятел и занесете компютъра на сервиз, за него все ще намерите пари от някъде

prince
09-12-2013, 18:08
Не вярвам да си сирак, а щом си на 18 би трябвало вашите да ти оправят още кириите ....

karina_123
09-16-2013, 15:01
Искай от родителите си и им кажи, че ще им ги върнеш след някой ден

baby_baby
10-01-2013, 13:06
Не могат. Поради простата причина, че няма как да го докажат.

+1