PDA

View Full Version : Не ми стана 2 пъти - притеснен съм!



Paceto
09-08-2013, 23:23
Здравейте! Ще се радвам да получа обективни отговори на това, което ме интересува.
Имам приятелка от около 2 години, но наскоро решихме да го направим за първи път (и двамата сме девствени). При първия опит всичко беше наред, любовната игра беше доста дълга. Но бяхме прекъснати, аз се притесних и след това просто не можех да го вдигна. Добре, оправдавам го на притеснението. Последва и втори опит. Този път всичко беше още по-добре, отново с дълга любовна игра. Когато почувствах, че моментът е дошъл, сложих презерватива. Но в този момент вече беше леко спаднал. Знам, че в такъв момент презервативът би трябвало да се махне за предпазна мярка. Махнах го и продължихме още малко. В тези моменти аз отново успях да се утвърдя на макс и реших да пробвам втори кондом. Поставих го и в моментът, в който се приготвих за "решителната фаза" усетих как отново беше спаднал. Та искам да ви попитам няколко въпроса, които ме вълнуват.

На какво мислите, че се дължат тези случки? Дали само на притеснение или?
След като сложа презерватив и омекна трябва ли да го махна или може да остана със същия?
Каква е разликата в проникването при "напълно еректирал" и "наполовина еректирал" пенис? Добра идея ли е да стане при второто?
Възможно ли е тези случки да са се случили, защото преди това не бях мастурбирал от около седмица? В смисъл такъв, че съм бил напрегнат, или това са глупости?
Ще бъда благодарен, ако съдействате. :)

teriliranga
09-08-2013, 23:42
Ili se pritesnqvash ili neshto te podtiska, uspokoi se i pochvai da luskash...

SNikolov_Rugby
09-09-2013, 08:58
Не си единствения на който му се е случвало. Много неща могат да повлияят - притеснение, умора, големите жеги ако си се спирал да не свършиш и т.н. Няма нужда да се притесняваш.

102
09-09-2013, 09:05
Не мисли за патката си по време на секс. Мисли за момичето/жената.

Tyler The Creator
09-09-2013, 10:59
режи го, вече за нищо не стаа.

Oy7ofCon7roL
09-09-2013, 11:37
Първо, поздравления за грамотно написаната тема, рядкост са тука



На какво мислите, че се дължат тези случки? Дали само на притеснение или?

Едното е притеснението, но според мен проблема ти е дългата любовна игра. И в двата случая, говориш за дълга любовна игра. Без значение дали тя ти прави нещо или ти на нея, резултатът от прекалено дългата любовна игра почти винаги е омекнал пенис.


След като сложа презерватив и омекна трябва ли да го махна или може да остана със същия?

Ако се е напълнил с въздух


Каква е разликата в проникването при "напълно еректирал" и "наполовина еректирал" пенис? Добра идея ли е да стане при второто?

Ами разликата е такава, че или ще се надървиш или ще ти омекне напълно. Представи си момичето обаче как се чувства, когато правиш секс с нея, а тя чувства, че дори не си твърд, кофти е.


Възможно ли е тези случки да са се случили, защото преди това не бях мастурбирал от около седмица? В смисъл такъв, че съм бил напрегнат, или това са глупости?

Съмнявам се, но няма да е лошо да освободиш напрежението, ден преди да опитате отново



Не мисли за патката си по време на секс. Мисли за момичето/жената.

Това е добър съвет между другото

~~~~Ghostface~~~~
09-09-2013, 12:39
значи, според мен още първия път като сте прекъснали, си се панирал и затова не си можел после... спок, опитай отново, ама не прекъсвайте

baby_baby
09-09-2013, 12:44
Според мен най-вече е от притеснението не трябва да се притесняваш