PDA

View Full Version : Влюбена в uзнасuлвач.



unbroken.
09-09-2013, 10:17
Здравейте! Това е новата ми история, или да кажа поредната нова история. Никога досега не съм завършвала предишните си истории, но ще се постарaя с тази да е различно. Дано ви хареса!

Нощта спускаше черните си воали над града. Наоколо беше тихо, всичко бе заглъхнало. Всяко животинче вече спеше, а хората сигурно вече бяха на втория си сън. Беше може би към 02:30 ч., краят на август. Усещаше се хладният дъх на наближаващата есен. Листата бяха почнали малко по малко да се обличат в златисто-кафявите премени.
Седях на една пейка. Запалих цигара. Обичах да стоя на тази пейка, когато навън няма никой друг. Тишината ме обгръщаше, изпиваше всеки възможен звук. Сливаше се с тъмнината в една перфектна хармония. Чувствах се спокойна, уютно, като у дома.
Издишах гъстия дим. Той прие някаква форма за част от секундата и се разнесе във въздуха. Вятърът мина през мен и ме накара да потрепна. Чуха се стъпки. Някоя котка може би. Не, тези бяха по-настойчиви, по-тежки. Надигнах се леко и се огледах, но единственото, което виждах, бяха едвам мъждукащите светлини на уличните лампи.
С всяка изминала секунда стъпките се чуваха все по-ясно. Тогава видях силует точно пред мен. Той спря. Знаех, че ме гледа. Помислих, че пак ще е някой полицай, проверяващ деца, нарушаващи вечерния час. Силуетът се приближи с още една крачка напред. Вече можех да усетя силната миризма на борови клонки, смола и афтършейв. Той седна на пейката до мен. Усетих как извърна глава към мен, но въпреки това нямах смелостта да се обърна. Чух как издиша тежко. По това разбрах, че беше мъж. Мръднах встрани почти незабелязано.
- Прекрасна вечер, а? - каза той, преглъщайки шумно слюнката си.
Не отговорих нищо, което го насърчи да продължи да говори.
- Имаш ли огънче? Трябва да запаля една.
С периферното си зрение видях как маха голямо листо от рамото си и го хвърля пред себе си.

Харесва ли ви? Да пускам ли следващата част?

Hidayet
09-09-2013, 10:30
Имаш талант! :) Стана ми интересно :D Ако искаш продължи ;)

CoNviCt
09-09-2013, 11:06
Продължи!
Какво те кара да не си довършваш историите?

ADMIRALKA14
09-09-2013, 11:08
Случайно инициалите ти да са Г.М.? :cool:

unbroken.
09-09-2013, 11:11
Случайно инициалите ти да са Г.М.? :cool:

Не.

DisappointedDreamer
09-09-2013, 11:27
заглавието мяза на стокхолмsкия sиндром, 'дет' жертвите на kidnapping sе влюбват в похитетеля sи :Д

но иsкам продължение!

Smrazqvashta
09-09-2013, 11:36
Тъкмо му става интересно на човек и тя спира.

Hidayet
09-09-2013, 12:11
Какво те кара да не си довършваш историите?

Това!


Тъкмо му става интересно на човек и тя спира.

unbroken.
09-09-2013, 15:11
Ооо, много се радвам, че Ви хареса! [sun] Тази част ще е малко по-дълга, но ако я съкратя на две отделни, ще се изгуби ефектът. :)

Бръкнах в джоба на коженото си яке и почти веднага напипах запалката. Извадих я и му я подадох, като се стараех да не го поглеждам. Усетих как я пое от ръката ми и как изщрака с нея. Когато издиша, си позволих да го погледна, но тъмнината закриваше лицето му. Той също се обърна към мен. Подаде ми обратно запалката. Взех я и я върнах в джоба на якето си.
- Май не обичаш да говориш много, а?
Гласът му беше тежък и дрезгав. Със сигурност беше по-голям от мен поне с 4-5 години. Отново не отговорих. Само издишах малко по-силно отколкото беше нужно. Гласът ми го провокира да продължи да говори.
- Мога ли да видя лицето ти?
Учудих се и в същото време се стреснах от въпроса му. Той се обърна настрани и започна да рови в раницата си, която не бях забелязала по-рано. Това беше моментът - трябваше да се махна оттук. Станах и понечих да хукна, но тогава усетих как някой стисна ръката ми. Обърнах се. Той се беше изправил и насочи някакво фенерче срещу лицето ми. Това ме накара да закрия очи с другата си ръка.
- Красива си - каза и угаси фенера, - мога ли да те целуна?
- Какво?! Не!
Опитах се да изтръгна ръката си от неговата и о, чудо, успях! Хукнах накъдето ми видят очите.
Бягах може би 1-2 минути с всички сили, което ме изтощи. Спрях, погледнах назад и когато установих, че го няма, подпрях длани на коленете си и издишах тежко.
- Бързо бягаш...
Побиха ме тръпки. Той беше тук, беше ме настигнал и сега ме изпиваше с поглед. Нямах сили да изпищя, исках да избягам, но краката ми отказваха да ме послушат. Усетих силната миризма на борови клонки, смола и афтършейв отново. Обърнах се и го видях. Чух как тихо се смее, а после изведнъж млъкна. Приближи се и силуетът му се открои. Хвана ръцете ми и ме блъсна в стената на близкия блок. Опитах се да изпищя, но той запуши устата ми с ръка. После я махна и вместо нея завърза някакъв парцал. Доближи лицето си до моето. Можех да усетя дъха му. С ръцете си разкопча копчетата на дънките ми и дръпна ципа. Борех се, но не можех да се измъкна от лапите му. Смъкна дънките и бельото ми. Опитах се да изпищя, но мръсният парцал заглушаваше всеки мой звук. Видях как разкопчава копчето на своите дънки и как ги смъква, заедно с неговото бельо. Погледна ме и притисна ръка в гърлото ми. Бях девствена, не можех да му позволя да го направи, но в същото време не можех и да направя нищо.
Усетих как проникна в мен. Изпищях, но не бе достатъчно силно. Той държеше ръцете ми опрени в стената и хапеше гърлото ми, оставяйки големи смучки. Мамка му, колко много болеше...

DisappointedDreamer
09-09-2013, 16:02
а) не sе прониква толкова леsно в девsтвена, оsобено ако е наsилsтвено
б) не пиши sмучки :s звучи детsко; пиши sинини, ддз
в) Мамка му, колко много болеше... = махни т'ва от текста си

като цяло, хубаво е да опишеш/внесеш някаква част от изнасилването в историята, но не я описвай цялата.

pesho..xd
09-09-2013, 17:08
талант.

CoNviCt
09-09-2013, 19:09
Загуби ме. Трагична идея. Изтъркан сюжет. Прилича на секс разказ. Можеше да тръгне в съвсем различна посока. Описанията са сравнително добре. Но не усетих страха на момичето. Всичко се случи прекалено бързо. Трябваше да наблегнеш на него.
Съвет!
Ако не искаш да останеш на ниво секс разкази без никаква стойност, то научи, че не е нужно да бъде описано проникването и т.н. Накарай ни да си го представим!
П.С Жалко, че не тръгна в съвсем друга посока.

Redim_Umnosti
09-09-2013, 21:09
Момиче не си в ред, но таланта ти заслужава куплет по-късно може и аз да се включа, но засега така ще приключа :)

unbroken.
09-10-2013, 06:59
Пъшкаше и стенеше в ухото ми. Притискаше ме толкова силно в тухлената стена, че усещах как тухлите се отпечатват върху гърба ми. И въпреки цялата близост между нас, не можех да видя лицето му. Единственото, което се открояваше от тъмния му силует, беше един голям белег на лявата му ръка.
Нямах сили да остана права и в мига, в който махна ръцете си от мен, се свлякох на земята. Той приклекна до мен и повдигна с пръст брадичката ми. Доближи лицето си до моето и ме целуна. Блъснах го, но той не помръдна. Бях прекалено изтощена, за да приложа каквато и да е сила. Наведе се още малко напред и прошепна в ухото ми:
- Благодаря ти. Прекарах си страхотно.
Изправи се. Дръпна ципа на дънките си и с тих смях се отдалечи. Проследих го с очи, замъглени от сълзите, напиращи да се отронят. Отвързах парцала от устата си и го стиснах силно, сякаш по този начин щях да причиня болка на онзи мъж. После го захвърлих пред себе си и обгърнах лице в длани. Заплаках.

-----------------------------

Минаха няколко седмици откакто бях изнасилена. Вече бях по-добре, шокът почти бе отминал. Имах нужда да го споделя с някого, за да почувствам облекчение, но нямаше с кого. Живеех само с баща си, а ако кажа на него, ще започнат хиляди въпроси и ходене по лекарски кабинети и разни изследвания на психиката. Затова таях това нещо в себе си и с времето ставах все по-затворена и необщителна. Трябваше да направя нещо, за да спра да мисля за това. Но не знаех как. Затова потърсих помощ в интернет. Попаднах на един форум, където много хора споделяха проблемите си и им се оказваше нужното внимание и помощ. Аз също споделих своята история и само час по-късно получих отговор, който гласеше "Здравей. Първо искам да споделя моето съчувствие за това брутално вандалство от страна на мъжа. Преди години ми се беше случило същото. Бях объркана... точно като теб. Бях в шок. Месеците, прекарани в терапия, не ми помогнаха. Тогава се посъветвах с най-близкият човек, който имах - сестра ми (Бог да я прости). Тя ми каза, че ми трябва някой, който да отвлече вниманието от травмата... някой приятел, който да е повече от приятел. И аз я послушах. Регистрирах се в сайт за запознанства и се запознах с един мъж. И този мъж осмисли живота ми. В момента стои в другата стая и гледа двумесечното ни бебе. Това е съветът, който ти отправям. Дано се справиш, миличка.
Поздрави!".
Тя беше права, може би имах нужда да почувствам близостта на някой друг. И реших да постъпя като нея.

Kitty Bloom
09-10-2013, 07:29
Имаш талант! Хайде, искам продължениеее! :D Героинята сега да не би да се регистрира някъде и да се запознае с някакъв, после да се срещнат и тя да види белег на ръката му?

Hidayet
09-10-2013, 08:00
Оф не слушай хейтърските коментари. Какво като една част е секс история - точно за това е по-интересно. Продължавааааайй :D

Kitty Bloom
09-10-2013, 08:10
Да.. Махни ги хейтърите, ние тука сме ти фенове :) И айде някой да даде линк за др история, много ме кефи самият стил на писане, искам да прочета и др.

unbroken.
09-10-2013, 08:20
Да.. Махни ги хейтърите, ние тука сме ти фенове :) И айде някой да даде линк за др история, много ме кефи самият стил на писане, искам да прочета и др.

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/554058-%D0%A6%D0%B5%D0%BB%D1%83%D0%BD%D0%B8-%D0%BC%D0%B5-%D0%BE%D1%82-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82 Ето я другата ми история. (: Надявам се да ти хареса. (:

n1gh7mare09
09-10-2013, 08:30
Харесва ми и продължавай интересно е.

dontknownow
09-10-2013, 08:58
Още!

Smrazqvashta
09-10-2013, 10:34
Добре започна. Обаче и аз не успях да усетя страха на момичето, нито преживяванията и. Много бързо навлизаш от едно измерение в друго, нещата се случват прекалено бързо и липсват подробности.

Kitty Bloom
09-10-2013, 15:25
И другата ти история е интересна, ама довършвай ги де! Отдава ти се да пишеш, а на колко си? :D

pesho..xd
09-10-2013, 18:43
много силна история

unbroken.
09-11-2013, 06:44
И другата ти история е интересна, ама довършвай ги де! Отдава ти се да пишеш, а на колко си? :D

На 15.

unbroken.
09-11-2013, 08:25
Радвам се, че ви харесва. (: Тази ще е малко по-къса, но се надявам да няма проблем. (:

Влязох в Google само 15 минути след като прочетох отговора на онази жена и написах в полето за търсене "сайт за запознанства". Влязох в първата обява и се заех с регистрацията. Изискваха се доста данни, дори телефонния ми номер, който уж щял да е видим само от мен, но да видим какво ще стане.
Не минаха и 5 минути, а вече потвърдих имейла, с който се бях регистрирала. Попълних допълнителните данни към профила и качих една единствена снимка колкото да се вижда кой притежава профила.
Не след дълго вече получих първото си съобщение. Беше от мъж на 39 години. "Сериозно?!" - помислих си, но все пак отворих съобщението. Обичайното "здравей, как си". Имала съм регистрация в друг сайт за запознанства преди време, но го закриха. И там единственото, което ти пишеха, бяха въпросите "как си" и "какво правиш" + някоя лигава емотиконка. Не отговорих. Изтрих го и се разрових из профилите на потребителите. Не е за вярване колко много лесни момичета имаше тук. Май аз бях единствената, която не показва нищо друго освен усмивката си на снимките си. Оп, получих съобщение! Отворих иииии ... да, пак от мъж доста над моите години. *Изтрий!*
Изглежда няма да е толкова лесно, колкото си мислех...

DisappointedDreamer
09-11-2013, 16:05
"Вече бях по-добре, шокът почти бе отминал"

все едно момичето е имало настинка, а не е претърпяло изнасилване.

Много наивно. Особено последния отказ. Лице бива изнасилвано и то брутално, в следствие на което би трябвало да има някакви следи/белези/синини, но баща и не забелязва. В допълнение, за да се оттърве и да забрави до голяма част случилото се, решава да се регистрира в сайт за запознанства?!

"Изглежда няма да е толкова лесно, колкото си мислех..."

Кое? Че, ще се регистрираш в сайт за запознанства, и че на 15-тата минута ще ти пише принцът на белия кон със сребърни доспехи, който ще ти помогне да преодолееш всичко?

страшно наивно. разучи психологическото състояние на жертвите на изнасилване и след това пиши за него. Това в момента мяза на подигравка.

//И това не е хейтърски коментар. Конструктивна критика е.

BloodyDreamer
09-12-2013, 01:35
Ще бъда напълно честна.
Не е лошо, ама не е и нищо кой знае какво. Съгласна съм с мненията на CoNviCt и DisappointedDreamer. Не мисля, че имам какво да добавя по въпросите с изнасилването и наивността, но искам да ти обърна внимание на описанията. Казваш прекалено много. Не описвай всичко до най-малката подробност. На места трябва да оставяш малко повече на въображението на читателя, това е нещото, което прави книгите по-добри от филмите. А описанията в първия откъс ми звучаха пресилени, все едно нарочно се опитваш да набуташ поетичност в изказа си. Не ме разбирай грешно, харесаха ми поетичните изблици. Но бяха толкова много и толкова нагъчкани едно до друго, че започнаха да стават чужди. И не ми харесва как си ги съчетала с такива тривиални подробности като "Беше около 2:30 часа", просто ми звучи грешно, получава се така, че единият израз дърпа изказа ти в едната посока, другият - в другата и накрая става мазало. Но това си е мое мнение. Не ти е лош стилът на писане, просто е малко неошлайфан (което е нормално, като се има предвид възрастта ти).
Иии също не ми харесва накъде тръгна историята. Аз бих я подкарала в съвсем различна посока, но има още време за обрати, смятам да продължа да чета.
Между другото, докато писах това, ме напуши смях, 'щото и аз съм 15-годишна писателка wannabe и далеч не претендирам за безкраен талант и неземен стил на писане.

Hidayet
09-12-2013, 12:50
Особено последния отказ.

Пише се отКЪС в случая, а не отказ.

Колкото до авторката, ако искаш обърни внимание на някоя от критиките, ако мислиш, че има нужда, но моля те довърши си историята, защото мразя да започна да чета нещо и да не разбера как ще приключи. :)

DisappointedDreamer
09-12-2013, 16:27
Хахаха, ужас 8-) какви съм ги писала :Д

Напълно наясно съм, че е откъс. В бързината съм го объркала.

Auriss
09-12-2013, 17:53
100% ако напиша книга "Влюбен в изнасилвачка" ще стане хит. Т'ва жените да ви изнасилват много изтъркано вече ... ;/

DisappointedDreamer
09-12-2013, 20:45
^^^аз искам да ме любят нежно

*слънчице*

CoNviCt
09-13-2013, 12:00
Аз също не претендирам за талант. Никога не съм публикувал нещо свое. Защото не ми харесва достатъчно.
Всички пишем боклук. Всички. Важното е да различим качествената страница от 99-те страници, които не са съвършено добри.
Какво е романът? Една история. Не книга, а история. И тя трябва да бъде разказана така, че да удиви/смае/развесели/натъжи/обърка читателя. Трябва да го накара да почувства. Иначе е далечна, чужда, повърхностна.
Твоята история кара читателя да затаи дъх. Мрачната атмосфера, стъпките, преследването. Но ефектът се губи съвсем скоро, защото всичко се случва прекалено бързо. Не е обърнато внимание на основното чувство, което трябва да бъде внушено на читателя - страх. Той трябва да почувства страха на героинята, нейният безумен и смразяващ страх. Проникването съвсем не е нужно да бъде описано.

unbroken.
09-14-2013, 09:51
Сутринта се събудих от гласа на баща ми. Пак ругаеше старата пералня, която имаше навика да тече отдолу и се налагаше да слагаме разни стари парцали, за да не наводним кухнята. Прозях се един път и когато установих, че няма да спя повече днес, се надигнах. Погледнах часа - 07:03. Да, наистина беше рано, но така или иначе дори баща ми да не беше викал, нямаше да се събудя по-късно от 08:00. Не съм от тези, които спят до късно, въпреки че когато трябва да ставам за училище, имам чувството, че мога да спя с дни.
Облякох една тениска и първите къси панталони, които видях, и се запътих към банята. Баща ми изглежда ме чу, защото последва нов вик.
- Джулия, ела ми помогни!
Вече бях вкарала четката за зъби в устата си, но въпреки това се развиках:
- Ей шега!
Навсякъде се разхвърча паста за зъби, заради "с-то", което така и не можах да произнеса и се получи коренно различна дума, но татко ме разбра.
Изплакнах устата си, измих си лицето и притичах в кухнята. Когато застанах на прага, видях баща ми на колене пред пералнята, а навсякъде около него имаше вода. Това би ме изненадало доста, ако го виждах за първи път, но уви, тази гледка беше обичайна в нашата кухня. И въпреки това беше смешно всеки път.
Притичах обратно в банята и взех парцала. Върнах се в кухнята и почнах да попивам водата от пода.
- Знаеш ли, няма да е зле да я изключиш!
Наложи се да викна, защото шумът, който пералнята издаваше, можеше да се мери с бормашина. Татко не отговори. Само протегна ръка нагоре и дръпна кабела от контакта. Водата спря, но наоколо все още беше като в басейн. Щеше да отнеме най-малко час-час и половина да изчистим всичко.
Татко се надигна. От коленете надолу беше мокър и до доста. Не можеш да не обичаш този човек. Всичката тази непохватност го правеше смешен, но това за мен беше супер. В смисъл нямаше да е забавно, ако е твърде сериозен и започне да налага правила за походката ми, за държанието ми и т.н.

fire_magic
09-15-2013, 00:39
От всички части дотук най-малко ми хареса последната.

Котка.
09-17-2013, 16:53
Продължавай, моля те

girlwithblueeyes
09-18-2013, 02:41
На мен пьк ми е интересно що за болен мозьк триабва да си да ти доставя удоволствие да си правиш такава гавра

kitty02
09-24-2013, 18:58
Продължавай! Много ми харесва!!! :)

CRAZYandFREE
10-05-2013, 19:43
Много ми харесва.. Продължавай :)