PDA

View Full Version : За объркаността



teenproblem999
09-09-2013, 13:37
Не знам защо, много често ми се променят желанията, настроенията, целите. Не мога да се концентрирам само върху едно нещо и да се занимавам с него много дълго време. А когато съм го правил, когато съм имал голямо желание за дадено нещо, винаги съм успявал, защото съм полагал големи усилия.
И това ми е голям проблем: не мога да реша в каква сфера да се развивам. Прекалено много работи са ми ставали интересни за малко и след това съм губел интерес.
Все пак има едно нещо, с което се занимавам дооста дълго време- тренирам футбол от около 6 години. Но и там е подобно - понякога имам голямо желание, друг път нямам въобще и искам да се откажа.
Освен това характера ми също е някакси променлив. Имам чувството понякога, че не знам кой съм. През определени периоди от време се променям - ту ставам по-спонтанен и "луд", ту уравновесен и спокоен.
Почти във всяка сфера от живота ми се простира това. Няколко месеца след като си купя някоя дреха се чудя с кой акъл съм я купил. А след време пак ми харесва. -_- Други примери мисля, че няма нужда да давам.

Не знам дали е от пубертета, или просто съм си такъв. Не знам дали и другите са така и искам да разбера.

Smrazqvashta
09-09-2013, 13:46
Нормално. Особено за пубертета. Вкусовете, желанията, всичко се променя скорострелно. С времето ще улегнеш, както му се казва.

Не се тревожи, всичко ти е наред.

`Fairytale`
09-10-2013, 13:23
И аз съм така, от пубертета е спокоо.

teenproblem999
09-10-2013, 16:13
Мерси за отговорите :)
Явно ще трябва да си отмине само'.

Cloud9
09-11-2013, 06:19
Не е гаранция че ще отмине.Познавам хора на по 30, които си менят мнението на 5 минути.Трябва да намериш това , което ти харесва,да се отдадеш на хобита и да откриеш себе си,защото това, което откриеш в тези години ще ти помогне като възрастен.

SHPAIdURmeN
09-12-2013, 09:52
Авторе, каква ти е зодията ?

teenproblem999
09-14-2013, 18:43
Везни

SHPAIdURmeN
09-14-2013, 20:44
Иначе пубертета е намесен също, както и някой други неща но ме мързи да обяснявам, знай, че главно пубертета е намесен, а и като топнеш чушката може и да се укротиш малко :D

tHe_COolEst_GIrl
09-15-2013, 07:18
Везни

Аха, везни значи. И аз съм везни :cool: Ние везните попринцип сме много колебливи. Но главно е от пубертета. Споко, ще отмине ;)