PDA

View Full Version : Наистина не разбирам защо ...



moq.milost.1
09-09-2013, 13:38
Аз съм момиче и ходех с едно момче около 2 месеца. През цялото време са ставали разни неща докато аз съм си била в къщи, но няма значение, разделихме се с това момче. Отначало аз се правех на много силна и незасегната от станалото, но след повече от половин година аз все още не съм го забравила. Той се държи гадно когато сме в една компания.. Не ми обръща внимание и се "забива" с всички останали. Бях споделила, че го харесвам още с едно момиче и той разбра и ме попита. След честен отговор от мен "да" той продължи да се прави на "ударен" и продължава да се държи гадно. Пишем си често, понякога той ми припомня нещата от връзката ни, как ме е изпращал и как сме си казвали "обичам те" . Понякога ми праща целувки и не зная защо след всички лоши неща които е направил докато сме били заедно и гадното му държание аз все още съм влюбена в него. Той обаче често се интересува ходя ли с някой, харесвам ли някой, с кого си пиша/говоря .. Защо го прави? Защо прави всичко това ?

Smrazqvashta
09-09-2013, 13:40
Я го изпрати да ходи да пасе овцете на село и не се занимавай повече.

Какъв е смисъла? Дори да се съберете отново, какво? Пак няма да те уважава и ще си хойка назад-напред, докато ти се измъчваш сама вкъщи. Бъди милостива към себе си и не се занимавай с такива мъже. Има къде по-стойностни.

Не си мазохистка, нали?

HollyGolightly
09-09-2013, 14:43
Понеже не си му безралична може би? Държи се гадно, защото все още му пука, но не знае как да ти го покаже и това е единственият начин да ти обръща внимание без да се стигне до момент, в който ти да го питаш дали все още те харесва.
Мое лично мнение е, че той не си заслужава, правел е неща зад гърба ти, и по нищо не ти е показал, че иска да се промени. Държи се като дете в началните класове, като те кара да се чувстваш гадно пред хората, но иначе ти праща целувки когато няма публика. Както Smrazqvashta каза нищо не се е променило, няма и да се промени.
Все ще се намери някой, който те харесва и да ти го показва по правилният начин.

AliceSw
09-09-2013, 14:45
Защото му липсва самочуствие и така си го набавя от тебе, и да държи нещо по-сигурно настрани

moq.milost.1
09-09-2013, 17:13
Много благодаря! То аз това си го знаех, но имах нужда да го споделя .. Вие сте много прави знам, но ..

mMemories
09-09-2013, 17:29
Махай го тоя боклук... прави се на якия пред другите .. като го е срам/ страх да си изразява чувствата пред другите начина не е да ти се прави на велик със всяка и да се държи тъпо

pesho..xd
09-09-2013, 17:52
Страшна патка. Стани бисексуална и си намери някое момиче, с което да му се правиш. Веднага ще тръгне след теб.

zlatna lqstovica
09-09-2013, 18:27
Според мен щом се интересува от това с кого си значи все още изпита нещо но просто не знае как да ти го каже или покаже.Ако искаш щом ти пише и праща целувки попитай го за неговите чувства.Щом на живо се държи различно значи просто не иска да го показва.Нищо не губиш,ако го попиташ.Във фейсбук ще му е малко по-лесно да ти каже.Ако и тогава нищо не ти каже просто го остави,защото не знае какво иска, а с такъв човек не бива да се занимаваш.Просто няма смисъл.Първо поговори с него и ако нищо не стане прочети темите как да го забравя,а ако има нещо пиши.Надявам се да съм била полезна.

horacio
09-09-2013, 18:30
Защото му липсва самочуствие и така си го набавя от тебе, и да държи нещо по-сигурно настрани

а, тва е

mancho
09-09-2013, 18:34
Я го изпрати да ходи да пасе овцете на село и не се занимавай повече.

Какъв е смисъла? Дори да се съберете отново, какво? Пак няма да те уважава и ще си хойка назад-напред, докато ти се измъчваш сама вкъщи. Бъди милостива към себе си и не се занимавай с такива мъже. Има къде по-стойностни.

Не си мазохистка, нали?

напълно съгласен с мнението ти да пасе овцете. а ти се вземи в ръце не е само той нито му златен а още по малко и последен момчета бол само някой трябва да ги погледне

marilyn
09-09-2013, 21:21
Защото му липсва самочуствие и така си го набавя от тебе, и да държи нещо по-сигурно настрани

Именно.

Жълто
09-10-2013, 02:07
Защото му липсва самочуствие и така си го набавя от тебе, и да държи нещо по-сигурно настрани
Именно...и за това е решил да поддържа пламъчето в теб разпалено.

102
09-10-2013, 08:13
Може да е сметнал, че не е за теб.. че е кофти типаж и заслужаваш нещо по-добро. Следователно те и харесва много, за тва и се интересува как си, що си....

moq.milost.1
09-11-2013, 12:18
Страшна патка. Стани бисексуална и си намери някое момиче, с което да му се правиш. Веднага ще тръгне след теб.
... Гениално .. мерси за съвета ама не бих го последвала :)

moq.milost.1
09-11-2013, 12:19
напълно съгласен с мнението ти да пасе овцете. а ти се вземи в ръце не е само той нито му златен а още по малко и последен момчета бол само някой трябва да ги погледне


разбирам че тези момчета който търся аз (да не изневеряват) са наистина много малко .. повечето са боклуци .. ти как мислиш?

scandalousLady
09-11-2013, 20:40
Стига си се тормозила с този. Както се прави на голямата работа пред други, така да дойде и да ти каже какво изпитва, и какво не. А не пред хората да се прави на вижте ме кой съм а пък после да ти се офлянква и да се интересува какво правиш ти. Не се ядосвай. Ако му додйе акъла - хубаво , ако ли не - прав му път.

moq.milost.1
09-14-2013, 17:34
да, вече го разбрах и го заместих с добри приятели .. :)

Mary_Jane_69
09-14-2013, 18:09
може би има остатъчни чувства, но ги смята за неприемливи и се опитва да ги потисне, или просто защото си му "бивша" ама тоя феномен нз на какво се дължи.

baby_baby
09-16-2013, 20:40
Тая тема май я пускаш за втори път

prince
09-17-2013, 19:29
Ходила си 2 месеца с инвалид и ще се мре. Представям си да си ходила с него 2 години , а да не говорим за 5 години.

moq.milost.1
09-25-2013, 13:30
Не, няма да се "мре" .. просто искам съвет и не съм я пускала тази тема преди :) ..