PDA

View Full Version : Фимоза или не?



NightShadowKnight
09-09-2013, 17:32
Понеже ми трябва бърз отговор, а в специалната тема едва ли ще го получа бързо, тааа...
Здравейте, ще прикача снимков материал, за да стане по-ясно. Предупреждавам, че не е за под 18 :D
Та проблема ми е следния, трудно-граничещо с невъзможно забелване на главичката в нормално състояние на пениса. Бърз въпрос, фимоза или не?.
Клик. (http://www.host4xxx.com/i/496/4h63.jpg)

draid
09-09-2013, 21:14
Дам определено е фимоза. Вероятно ще трябва да те обрежат, но това ще ти го каже лекаря с точност. Казваш на вашите ако нямаш 18 и отивате в болницата за консултация с хирург, той ще ти каже кога ще се състои интервенцията, отиваш и те оправят за 30 мин, след това имаш един период на възстановяване около 30 дни и си като нов. Имай в предвид, че това няма да се оправи без хирургическа намеса, а колкото по-рано свършиш тая работа, по-добре за теб. Не отлагай, защото те е срам да кажеш на вашите или др глупости. Няма от какво да се притесняваш, много момчета имат такива проблеми. Ако се наложи обрязване, това не значи че си турчин, мюсюлманин или род др простотии.

Жълто
09-10-2013, 02:36
Аз се обрязах наскоро поради фимоза...ако има нещо питай на лично ще ти кажа абсолютно всичко. Но тук мога да ти кажа само...колкото по-рано, толкова....АМА стотици пъти толкова по-добре отколкото по-късно.

NightShadowKnight
09-10-2013, 16:02
Ми имам 18, а проблема е от повече от половин година, просто все отлагах, но тази или най-късно другата седмица отивам! :)
Едит: А относно обрязването, въобще не ми е проблем, ако трябва - трябва, то 1/2 свят е обрязан пък на мен ще ми пука :D

draid
09-10-2013, 19:03
Е то е пределно ясно, че проблема не е от преди половин година. Отлагал си достатъчно, отивай на лекар да те оправят и си гледай кефа и живота, няма смисъл такава глупост да те спъва.

NissaN
09-20-2013, 11:55
Фимоза е врави се обрязвай.