PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ СЪС СЪНЯ :(



geri2401
09-09-2013, 19:03
Ами значии такаа от къде да започна..Аз съм на 12 ноо майка ми и баща ми работят по цял ден и аз стоя в баба.И от малка съм свикнала да не спя сама затова спя при баба аа така или иначе аз там си нямам стая.Кати гледам страшен филм или като се уплаша вв този случай се стреснах от трейлър на филм ии като легнем ми се преобръща стомаха мисля за филма и така свива ми се стомаха направоо незнам аа дори и да ми мине пак немога да спя дори и да не ме е страх толкова (това трае само един ден да кажа на другия ден си спя :D) а баба много лесно се събужда ии ме усеща че не спя казва че не оставям и нея да спи а тя трябва да става рано за работа и разбира че съм гледала нещо страшно ии така преди 2 дена чух за този филм ии пак нещо ме уплаши при това че уж филма е по истински случай така това няма значение ии като чух за филма неможах да спя е може да съм спала малко ама незнам баба не ме усети и е добре ама тая нощ как ще издържа да не спя :D е аз мога ама при някой друг да е така (съмнявам се да има и друг) ама си спомням като бях малка бях гледала нещо с мама и тати по телевизора ии там кво беше уплаших се и неможах да спя същото чуство във стомаха ии как мога да се разсея и да заспя моля ако може още доо вечерта да ми отговори някой :)) ;)

TheBeliever
09-09-2013, 19:28
Като ти е слаба психиката защо гледаш такива филми и трейлъри? Придържай се към по-леките жанрове и няма да будуваш нощем.

Teryy
09-09-2013, 19:30
спри да гледаш такива тип филми ..........

geri2401
09-09-2013, 19:34
аз дори не съм го гледала просто от най малкото се плаша ии не много рядо гледам ама много рядо

geri2401
09-09-2013, 19:35
На мен не ми пречи ся тая нощ да не спя ии вече НИКОГА да не погледна такова нещо аз отдавна си бях казала ама се заинтересувах малко ии ;)
Ще взема да си пусна някоя анимация :)

pesho..xd
09-09-2013, 19:40
http://www.usmagazine.com/uploads/assets/articles/50805-pic-see-lady-gaga-without-makeup/1332796473_lady-gaga-lg.jpg

лека нощ. МУХАХАХАХАХАХА

iceto20
09-09-2013, 20:18
Ами нормално е да се плашиш от такива филми на тази възраст. Попринцип като приятелите/ките в училище ти кажат, че например вече не гледат детски предавания, а само филми "за големи", не ги прави готини. Психиката на нас подрастващите или по скоро "малките тиинейджъри" си ни е такава!Сигурен съм, че ще опиташ да правиш много други неща, които ще те изплашат и такива, които ще ти харесат! Опитвай нови неща.

Smrazqvashta
09-10-2013, 10:07
Ограничавай нещата, които те плашат и наблягай на онези, които ти се отразяват положително.

FuCKkK13
09-10-2013, 10:34
Като ти е слаба психиката защо гледаш такива филми и трейлъри? Придържай се към по-леките жанрове и няма да будуваш нощем.

+

baby_baby
09-10-2013, 19:50
Е нормално след страшен филм да те е страх то аз дето съм на 20 не гледам такива филми щото после не мога изобщо да спя :D

Котка.
09-11-2013, 11:21
Като ти е слаба психиката защо гледаш такива филми и трейлъри? Придържай се към по-леките жанрове и няма да будуваш нощем.

+ 1

qhnalametlata
10-07-2013, 18:19
Ти пък преди да заспиш, си представяй, че се намираш на плаж на Бахамите, в шезлонг, с чаша студена напитка до теб и така ще предизвикаш само приятни сънища.
А страхотиите ги избягвай, щом ти влияят толкова :)
Въобще има изследване за децата, че всичките там таблети и лаптопи, дето си влачат в леглото, им пречат на съня. Около 2 часа преди лягане нищо не трябва да се гледа! По-добре някоя книга, отколкото ТВ, РС, таблет, телефон и пр. джаджи.
http://health.actualno.com/Tabletite-prechat-na-dobrija-syn-news_399780.html

mrankoniiii
10-08-2013, 18:31
Не гледаш страшни филми - решаваш си пролбема !

heartshapedbox
10-08-2013, 19:38
Кой филм те е уплашил?

geri2401
10-09-2013, 16:48
заклинанието :D аз докато го гледам може да не ме е страх, но като легна и незнам :D

Makenzi97
10-10-2013, 08:33
От какво точно се страхуваш, след като изгледаш такъв филм? Можеш ли да синтезираш накратко мислите, които ти се въртят в главата?