PDA

View Full Version : относно момчетата ...



Teryy
09-09-2013, 20:27
защо момчетата когато останат наранени от първата им връзка се променят и после другите момичета за тях са просто к***и.. и не искат да се отдадат на чувствата си в друго момиче и да започнат отначало.. това много боли.... :(((((

teriliranga
09-09-2013, 20:28
Това сме ние "момчета" нормално е за нас. :)
Търсим мацки 24/7/365-366

marilyn
09-09-2013, 20:37
Недей да слагаш всички под общ знаменател. Това, че си попаднала на такъв, не означава, че е валидно за всички.

Kolekcioner
09-09-2013, 23:45
защо момчетата когато останат наранени от първата им връзка се променят и после другите момичета за тях са просто к***и.. и не искат да се отдадат на чувствата си в друго момиче и да започнат отначало.. това много боли.... :(((((
Защото първата истинска връзка на нас момчетата е ..мм как да се изразя... истинска :)
Влагат се много чувства в нея и когато момичето не изпитва същото и " разбие сърцето на момчето ", просто той не може да го приеме ей така, защото е момче..сещате ли си, съмнявам се някое момче да се влюбва всяка седмица..
това за к*рви-те не е при всички момчета, но те наистина се променят адски много след като са наранени от първата им връзка, такива сме си. :)

Жълто
09-10-2013, 01:59
Попринцип ние трябва да влагаме много повече, от нас зависят много работи, влюбваме се много по-лесно, съответно и влагаме много, а когато момичето, заради което пропиляваме голяма част от времето си разбие сърцето ни, ние изгубваме доверие и малко по малко започваме да си мислим, че всяка се опитва да ни върти на малкия си пръст и да ни лъже, а ние като по-силни определено мразим момичета да ни контролират и за това накрая си казваме "Край!", вече няма да съм добър, щом те се опитват да ме въртят на малкия си пърст и аз ще ги използвам. И затова започваме да ви използваме за еднократна употреба.

Ivaaaaa
09-10-2013, 07:53
Защото първата истинска връзка на нас момчетата е ..мм как да се изразя... истинска :)


ко речИ? о.О

п.т. не всички момчета са такива

102
09-10-2013, 07:59
Или просто е знаел, че всички жени са курви, ама си е затварял очите за тази с която е във връзка....

FuCKkK13
09-10-2013, 08:01
ко речИ? о.О

п.т. не всички момчета са такива

взе ми буквите от клавиатурата 8-)
+ допълнение : да бе,само на вас момчетата са ви истински връзките ...само да попитам,след като само на вас са ви истински с други момчета ли ходите 8-) ?


не всички са такива ти казаха,това,че си попаднала на такъв е друга боза

AliceSw
09-10-2013, 10:37
оф, стига с тия филми, просто повечето младежи не си развяват чуствата/дилемите/емоциите напред назад като малките п*тки, затова първата е добър аргумент, за да се спре разговор/ драма

baby_baby
09-10-2013, 13:16
Не всички момчета са такива явно ти само на такива попадаш

krasi342
09-10-2013, 13:18
Az ne sum takuv ako iskash brutalen analen vaginalen seks kazvai

Sirius
09-10-2013, 18:08
Смятам че и за момичетата важи абсолютно същото. И е нормално. Като те преебат един път претръпваш и по трудно се доверяваш, грубо казано.... И в това няма нищо лошо, нормална защитна реакция да си пазиш нервите...

fenastz
09-11-2013, 11:37
Защото.