PDA

View Full Version : ТРЯБВА МИ СЪВЕТ?



miro98
09-09-2013, 21:02
Има едно момиче с нея се познаваме от 2 години,почнахме да излизаме от 1 месец,почти всеки ден.На мен ми е забавно и хубаво с нея и на нея също с мен....Като излизаме заедно(само двамата в повечето случаи),се прегръщаме,а когато сме в компания я хващам за ръката,тя не се дърпа,нещата вървят добре за сега ,с баща и сме много добри приятели,нищо,че е по-голям от мен, и съм не 1 крачка,а цели 100 напред пред другите момчета,тя не иска да излиза с други момичета и момчета,а само с мен,а и баща и само с мен я пуска сама.Понеже снощи не излизахме и не можах да и го кажа на 4 очи(днес ми дойде вдъхновението) и не можах да изчакам и драснах едно обяснение,което ще видите..... И ви моля да решите какви шансове ще имам утре след като и написах това в фейса и се обадих тя каза,че го е видяла и е много изненадана,но аз казах,че като се видим ще коментираме.....Уговорихме се утре вечер да се видим....Моля ви гледайте и помагайте......







-haresvam te ,mnogo si krasiva ,obicham si te ot mnogo vreme ti znaesh mnogo dobre
-nali znaesh che tova obicham te mnogo trudno se kazva ..............az ti go kazvam zashtoto obicham da mi e trudno............
obicham te!
-na niikoq ne sum go kazval bez da izluja !!! samo na teb istinski go kazvam!!!
-mislq che pone malka chast ti grabnah ot surceto prez cqloto vreme dokato izlizahme,ne sum kato nito edin ot drygite koito mnogo dobre znaem i dvamata kakvo iskat ot teb................ samo da spqt s teb...........
-ne mi otgovarqi,iskam utre da go obsudim,kato se vidim.........

marilyn
09-09-2013, 21:16
Тия неща на живо се казват. А "обичам те" не се ползва толкова често, колкото думи като "здрасти".
Не си мисли, че си толкова пред другите.

Сигурно те е харесвала, но след това, което си написал... не знам.

anonymous708973
09-09-2013, 21:20
Трагичен си, момко. Такива неща не се пишат.

И си малко нагъл - откъде знаеш какво искат другите? Толкова ли си самонадеян? Толкова ли си различен?

Не знам какво да направиш, честно. Може би го играй малко по-студено, за да компенсираш.

miro98
09-09-2013, 21:50
И си малко нагъл - откъде знаеш какво искат другите? Толкова ли си самонадеян? Толкова ли си различен?

. Много добре знам какво искат другите ,тя ми е споделяла,самонадеян не може да се каже......Различен, според много хора да...... Хора това момиче живееше в Румъния и се прибра преди две години,12 ГОДИНИ не беше стъпвала в България,Буквално аз я вкарах в нещата тук,първият човек с който се запозна бях аз,знам всичко за нея....... Абе аз и я намерих и трябва да си бъде моя... Ние сме почти постоянно заедно,родителите ни са в прекрасни отношения....По едно време бяхме като семейство, тя спеше в нас(не сме спали заедно),по цял ден беше в нас(разрешават и,защото знаят,че щом е с мен няма да има никакви проблеми),но моят проблем е ,че през цялото това време не си разкрих чувствата към нея, и най-после дойде този момент, а аз не знам какво ще стане.....................

pamito14
09-09-2013, 22:10
на колко сте години :)

miro98
09-09-2013, 22:15
15 :)

Жълто
09-10-2013, 02:13
"тя каза,че го е видяла и е много изненадана"
Аз бих казъл уплашена. Мисля, че си я поуплашил с това твое обясняване в любов тип Ромео и Жулиета. Попрекалил си. Повечето момичета не харесват да си толкова директен, губи се романтиката,тръпката, по-сладко им е всичко да се развива малко по малко. Трябваше без да го казваш, като излезете пак (и на 4 очи да не го казваш), просто да се опиташ да я целунеш, когато намериш удобен момент (може да се позакачате малко за да се отпусне ако е такъв тип). Дано сте излезли и си го оправил това, но недей 2ри път толкова прибързано.

102
09-10-2013, 08:09
Отказа ме да го прочета до края.. как по фейсбук ве чоек ? Има си скайп за тия работи.

Leonora_Nyradian
09-10-2013, 08:51
Според мен не трябва да бъдеш толкова настоятелен като каза,че трябва да бъде твоя..е да може да сте близки и всичко останало,но тя не е вещт и има собствени мисли и чуства.Оставия сама да прецени какво иска,все пак нали я обичаш и искаш да е щастлива,надявам се и тя да чуства същото и да сте щастливи заедно,но преди самата тя да ти го каже,не си прави прибързани и своеволни решения,защото ще я уплашеш и от добрия и приятел ще се превърнеш в поредния наглец!!

pesho..xd
09-10-2013, 08:53
:D :D

pamito14
09-10-2013, 09:59
аз да попитам кво стана :Д

RedRanger
09-10-2013, 10:59
аз я намерих и трябва да си бъде моя :lol:

baby_baby
09-10-2013, 13:13
Това дето си и написал е доста сладникаво трябваше постепенно да и покажеш че я харесваш не наведнъж всичко да и кажеш и по-добре беше на живо не по facebook

krasi342
09-10-2013, 13:14
Moq savet da stanesh gei I da si jiveesh jivota

zlatna lqstovica
09-12-2013, 13:22
Защо винаги си признавате по facebook ? Поне веднъж говорете на 4 очи.Та по въпроса може и да се е поуплашила малко и какво означава и трябва да бъде моя ти да не си някой психясъл и искаш всичко и всеки да е твой/е .Трябваше да и го кажеш на 4 очи и не така директно.Не се учудвай ,ако на следващия ден се държи студено едно такова.Едно момиче когато чуе или разбере за чувствата на едно момче не винаги,но по принцип се плаши и на следващия ден е малко хладна.Не знам как ще реагира това момиче но само ти казвам.

C0oKieS
09-12-2013, 14:23
Тия неща на живо се казват. А "обичам те" не се ползва толкова често, колкото думи като "здрасти".
Не си мисли, че си толкова пред другите.

Сигурно те е харесвала, но след това, което си написал... не знам.
+