PDA

View Full Version : въпрос??



plu6inka
09-09-2013, 21:06
как бихте накарали половинката ви, да ви покаже, че не може без вас.. как ще се държите с него/нея? да уточня става въпрос ако не ви оценява и се държи гадно и вие искате да го/я накарате да осъзнае, че не може да прави това с вас? какво бихте направили?

marilyn
09-09-2013, 21:18
Не бих търпяла такава половинка.

Не е нужно да "караш другия да се сети за теб", да му напомняш, че дадено поведение не ти е по вкуса. Просто си намираш човек, с който се уважавате взаимно и връзката ви се основава на взаимност.

Да се хвана с някой и да му напомням "алоо, дръж се нормално, защото не ме кефи да не ме оценяваш"... не. Следващият.

plu6inka
09-09-2013, 21:20
е да ама като знаеш, че му пука, но просто те приема за даденост и искаш да оправиш това..

marilyn
09-09-2013, 21:23
Това не се оправя. Човек, който те приема за даденост... няма как да спре изведнъж като му кажеш нещо или направиш нещо. Не бива да допускаш да стигаш до там да те приема така. Да не се занимаваш с такива хора.

Като му пука... да го покаже.. без да е нужно да го подсеща някой.

plu6inka
09-09-2013, 21:40
много е трудно като обичаш някой...

granger
09-09-2013, 21:41
какво по-точно обичаш?Самия него или образа,който си си изградила за него, защото двете неща са коренно различни.

plu6inka
09-09-2013, 21:45
обичам го от преди това държание, затова сега е трудно. преди не се държеше така

Smith_6
09-09-2013, 21:51
Хората са като вълците: през живота си сменяме козината много пъти но отдолу сме си все същите. Ако преди не се е държал така, значи нещо се е променило.(съжалявам че в коментара няма обида или сарказъм, в следващия ще се поправя)

horacio
09-09-2013, 21:54
Когато някой те приеме за даденост, това много трудно се оправя, затова човек трябва да се старае изобщо да не се стига дотам. Ако се държи прекалено зле, разделете се дори и временно, може по някаква случайност да се изплаши по този начин и да се оправят нещата. Но не е много сигурно. ;д

plu6inka
09-09-2013, 22:01
разделихме се и иска да се виждаме пак и се държи много добре, той просто иска да не е обвързан, но иска аз да не се виждам с други и да не си пиша с други, а той можел да си пише така каза.. затова искам да се държа някак по гадно с него да разбере, че не съм негово притежание.

Smith_6
09-09-2013, 23:21
И като се замисля че след някоя друга година ще ме се наложи и аз да излизам с момичета и да се хвана гадже направо не ми се мисли....дано тука да пишат само "специални породи"

HollyGolightly
09-10-2013, 01:11
Не бих търпяла такава половинка.
Ето това. Не бих се хабила за човек, който не ме уважава. Не смятам за нужно да му доказвам каквото и да било, ще го оставя сам да се сети. А ако се сети прекалено късно, негов проблем.

Жълто
09-10-2013, 01:41
Еми то какво да направиш... изтъркано е вече да караш другия да ревнува, за да се сеща за теб. Дори и да му напомниш за тебе по някакъв начин щом той не се сеща сам значи постоянно ще се налага да му напомняш.

Leonora_Nyradian
09-10-2013, 08:59
Като за начало ако найстина искаш да си с някой,който не се държи добре с теб първо пробвай да му обясниш,че не ти е ок от поведението му,след което ако не възприеме и не се промени прави и ти същото за да види какво е и отново ако не се промени значи във тази връзка няма смисъл,защото ако не си сигурна в човека до теб и не получаваш нувната подкрепа какъв е смисъла да сте заедно,по добре да си сама..а ако държиш на него това ще ти покаже ,че няма защо и може би като го оставиш ще откриеш някой който найстина да си заслужава :)

JustaLittleKid
09-10-2013, 09:29
разделихме се и иска да се виждаме пак и се държи много добре, той просто иска да не е обвързан, но иска аз да не се виждам с други и да не си пиша с други, а той можел да си пише така каза.. затова искам да се държа някак по гадно с него да разбере, че не съм негово притежание.

Ъм. "Той просто иска да не е обвързан" мисля, че трябва да ти каже предостатъчно.
Не се занимавай с глупости, мъже и мъжленца колкото искаш по тази земя. Щом не те оценява и те приема за даденост, и се опитва... ъъъ... да ти контролира живота, изобщо мястото ти не е там. :)