PDA

View Full Version : Без чувства



dontknownow
09-10-2013, 08:17
Добър ден. Преди месец се запознах с едно момче и започнах да го харесвам. Излизахме няколко пъти и той ми предложи да бъдем гаджета. Приех, защото наистина го харесах. Но след 3-4 дни сякаш чувствата ми се изпариха. На 15 съм, още съм дете, сигурно е заради това. Той е две години по-голям от мен. Личи си колко много ме харесва, но аз лично не знам как да постъпя. Купи ми гривна, която аз не пожелах да взема, точно заради това, че вече не чувствам нищо. Казах му, че няма да я приема, но той ме накара да я взема. Не обичам да наранявам хората! А и да се разделим по мое желание след като ми подари гривната... Може да си помисли, че съм материалистка и какво ли още не.

102
09-10-2013, 08:19
Добър ден. На 15 съм, още съм дете, сигурно е заради това.

Да, така е.

Leonora_Nyradian
09-10-2013, 08:31
Бъди щастлива това е най-важното,а щом с него не си то тогава е пределно ясно,че не трябва да сте заедно.Може би в началото си го харесвала визоално само,а след като си го опозна си разбрала,че не е за теб.Обясни му всичко и му предложи просто приятелство,ако найстина държи на теб ще те остави да си щастлива по начина който искаш.А това за гривната,че си материалистка са пълни голупости ще си ако си само с него заради въпросната гривна нима тя е по-важна от щастието ти или пък неговите мисли.Моят съвет е да не си губиш времето с някаква връзка,докато може би твоят човек те чака някъде там да го откриеш :)

dontknownow
09-10-2013, 08:38
Благодаря, за това, че отговорихте. Лошото е, че ме е страх да му кажа. Много притеснителен човек съм и си мисля, че ако се разделя с него моите и неговите приятели ще си помислят грешно за мен. Може би прекалено много мисля за това...

102
09-10-2013, 08:39
Може би прекалено много мисля за това...

Да, така е. Усещаш ли, че и сама можеш да се справиш ? Напусни форума.. за твое добро е.

JustaLittleKid
09-10-2013, 09:41
Благодаря, за това, че отговорихте. Лошото е, че ме е страх да му кажа. Много притеснителен човек съм и си мисля, че ако се разделя с него моите и неговите приятели ще си помислят грешно за мен. Може би прекалено много мисля за това...

И аз съм така, прекалено много мисля и се вкарвам във филми. Питай всичките ми приятели, хаха, колко сложен си правя понякога живота.
Просто му обясни, че не искаш да сте заедно. Никой нищо няма да си помисли, на тази възраст това е нещо нормално според мен. Успех! И недей да мислиш толкова, забавлявай се, наслаждавай се на всичко! :)

Жълто
09-10-2013, 21:19
Ем или късаш с него или не късаш... тва са 2те възможности. Ще се научи да си хваща момичета на неговия акъл.

scandalousLady
09-11-2013, 20:50
По-добре му кажи истината ако си сигурна. Няма смисъл да му губиш времето, както и своето време. Няма смисъл и да го лъжеш, колкото по-бързо му обясниш, толкова по-добре.

vivienneg
09-11-2013, 20:59
аз съм по същия начин в момента , е може би по-различно де . и той много ме харесва и аз него , но просто понякога все едно ми се изпаряват чувствата,после пак всичко е нормално. ти може би наистина нямаш чувства, но бих те посъветвала да изчакаш още малко и да свикнеш- 1 седмица . Ако още нищо не чувстваш се разделете , но поне няма да се случи , така ,че да съжаляваш :П

NissaN
10-03-2013, 07:11
Ако се разделите после може пак да почнеш да го харесваш.

baby_baby
10-28-2013, 19:57
Бъди щастлива това е най-важното,а щом с него не си то тогава е пределно ясно,че не трябва да сте заедно.Може би в началото си го харесвала визоално само,а след като си го опозна си разбрала,че не е за теб.Обясни му всичко и му предложи просто приятелство,ако найстина държи на теб ще те остави да си щастлива по начина който искаш.А това за гривната,че си материалистка са пълни голупости ще си ако си само с него заради въпросната гривна нима тя е по-важна от щастието ти или пък неговите мисли.Моят съвет е да не си губиш времето с някаква връзка,докато може би твоят човек те чака някъде там да го откриеш :)

++++

vas4e3to0
10-29-2013, 10:28
Щом като нямаш чувства към него, това да го заблуждаваш всеки ден, е доста по-зле, отколкото това, че приятелите му или самият той ще те наричат с обидни епитети след това.
Аз лично мисля, че теб най-вече те е страх от това да не излезеш някоя „безчувствена ку*ва“. То е ясно, че той ако не е свестен, ще започне да разправя врели-некипели за теб, но не се мъчи с тези неща. Щом не си щастлива и не го харесваш, по-добре му го кажи сега, а не по-късно, когато той се привърже към теб, защото така ще го нараниш още повече.

Cloud9
10-29-2013, 10:30
Изчакай да пораснеш и тогава мисли за чувства.Деца,радвайте се на свободата и проблемите,които имате,че да ен побелеете рано-рано.

Glamour92
10-29-2013, 13:40
^мхм,мхм :)

Остави всичко,свързано с гаджетата за ... ами за когато му дойде времето.