PDA

View Full Version : Знам какво искам,но се чувствам объркана



gabbriella94
09-10-2013, 12:39
Здравейте,моля за съвет и мнение по моята история,която сега накратко ще разкажа.
Обичам едно момче,да го наречем Х,с него имаме дълга история,изпълнена с мн сълзи,радости,раздели и събирания.Занимаваме се вече над 1 година и казвам занимаваме,защото така и не се събрахме окончателно като гаджета.От около половин година той си е в родното място,премести училището и от тогава не сме виждали,но поддържаме връзка по телефона,сещате се задоволяме се телефонно.Аз нямам проблем с това да го чакам и да се назявам че това положение ще свърши и ние все пак ще се съберем.Проблемът е че и аз съм човек и си имам нужди,наскоро правих секс с едно момче,което ми е фр,правих го защото напоследак се чувствах мн самотна и имах нужда да се почувствам поне замалко обичана.Искам мнението ви относно това правилно ли постъпвам така,аз не изневерявам на Х,както казах ние не ходим,той също си го прави с др момичета там,откъдето си е и не го крие.Аз все още искам да съм само с него и връзка бих имала само с него,просто понякога,когато съм самотна се поддавам на инстинктите си и после се чувствам гадно.Изкажете мнението си,били ли сте в подобна ситуация !?
P.S на 18 съм

krasi342
09-10-2013, 12:41
Saumobii se za da ne stradash ili dai da te ebe drug

AliceSw
09-10-2013, 12:51
добре де, вие сте просто приятели, и двамата можете да спите, с когото си искате

като съвет - не го прави публично достояние /и негово/, помоли него за същото, ще се чустваш по-добре

krasi342
09-10-2013, 12:52
Nai dobre si kupi vibrator

baby_baby
09-10-2013, 12:59
Е от това което прочетох вие сте си само приятели и това че си спала с друго момче не е изневяра

krasi342
09-10-2013, 13:01
Е от това което прочетох вие сте си само приятели и това че си спала с друго момче не е изневяра

Ne e vqrno po dobre e da si kupi vibrator

baby_baby
09-10-2013, 13:02
Ne e vqrno po dobre e da si kupi vibrator

по-добре мъж :D

zlatna lqstovica
09-12-2013, 13:29
Да се чувстваш обичана...в този случай си обичана само в леглото и то от твоя фр ,а колкото до твоя или там какъвто е изобщо да не ти пука.Всеки е човек и си има нужди.

xXxPETYAxXx
09-12-2013, 14:34
Най-правилно според мен ще е да спреш да се занимаваш с Х, от половин година не сте се виждали все пак. Нека изграждането на връзка с него да не ти е фикс идея. Ако сте отново в един град някога - тогава вече обмисляй(ако все още искаш) връзка с него(ако и той иска).

lovely_smile
09-12-2013, 17:45
Щом го обичаш и имаш такива силни чувства говорете за тва, разберете се, виж той има ли нещо. Няма нужда да се залъгвате и да си лягате с всеки срещнат, ако не е толкова силно. Остави го ако мислиш, че няма да стане нищо и си продължи живота.