PDA

View Full Version : ПРОДАВАМ: Масичка за лаптоп за легло - сгъваема



diyan1234
09-10-2013, 14:21
E-table е с:

два вентилатора - охладител
USB удължител
специално място за чаша
пад за мишка
регулируеми крака
супер тънка
много лека
стилен дизайн


• 2 вентилатора;
• Подложка за мишка;
• Поставка за чаша и молив;
• Съвместима с всеки модел лаптоп;
• Размери на плота: 560х316мм;
• В сгънато състояние: 285х316х36мм;
• Височина - от 200 до 310мм;
• Тънка и лесна за сглобяване;
• Тегло на изделието - 1.5кг;
• Поддържано тегло - 20кг.


За разлика от импровизираните временни решения, E-table е със специален дизайн, предпазващ от прегряване. Освен това, вместо целият лаптоп да стои в скута ти, E-table го отделя от тялото ти и премахват горещото усещане.

портативна маса за лаптоп

Акценти:

Ползи за здравето
100% защита от горещината на лаптопа
Ползвай лаптопа докато лежиш по гръб! Премахва натоварването в кръста и болките във врата
Блажен комфорт докато четеш книга или взаимодействаш с лаптопа във всяка позиция, която желаеш
Премахва теглото на лаптопа от тялото

маса за лаптоп

Вече не е нужно да се мъчиш на неудобен стол! Не е нужно и да търсиш странни пози, в които да закрепиш лаптопа на корема си, докато се опитваш да чатиш легнал.

E-table ти осигурява добър начин за релаксация и удобна работа едновременно. Става и на малка работна или за хранене маса. Защо да се мъчиш, след като можеш спокойно да лежиш и да не се притесняваш дали лаптопът ще изпадне, докато се опитваш да го задържиш с брадичка?

Размери: 28 см * 36 см * 56 мм.
Тегло: 1,6 кг


ИЗПРАЩАМ С ЕКОНТ С ОПЦИЯ ЗА ПРЕГЛЕД И ТЕСТ. ЦЕНА НА ДОСТАВКАТА ДО ОФИС НА ЕКОНТ 3.80ЛВ., А ДО АДРЕС ДОСТАВКАТА Е 6.00ЛВ.

ТУК МОЖЕТЕ ДА РАЗГЛЕДАТЕ ПОВЕЧЕ СНИМКИ:

МАСИЧКА ЗА ЛАПТОП: http://iskambg.com/aksesoari-za-komputri/408-masichka-za-laptop-za-leglo.html

ЦЕНА 29.00 ЛВ.

biBita
09-11-2013, 18:58
Търся да си купя такава за мен и за брат ми

biBita
10-30-2013, 07:44
Купих си от този сайт и съм мноого доволна !
http://iskambg.com/aksesoari-za-komputri/408-masichka-za-laptop-za-leglo.html