PDA

View Full Version : Какво да правим ???



Neli_
09-10-2013, 17:28
Здравейте мили хора ,
искам да Ви запозная с моят проблем и ако може евентуално да ми дадете съвет какво да правя .
Приятеля ми от както се върнахме от почивка на морето започна да му се появява световъртеж съпроводено от главоболие. Като тръгне за някъде му става много притеснително и вече даже не излиза от тях :( Този проблем ни отдалечава един към друг и започваме да се караме . Ходихме на доктор който му каза ,че от слънцето - след това на друг доктор който му прави изследвания и нищо не се оказва всичко му е в нормата , добре е според тях на очен доктор ходих ме и той каза ,че е добре , но с всеки изминал ден му става все по лошо и по лошо . Дори и ходихме при хора който баят , но му мина само за 4 дни и пак започна да се влошава .. Хора моля Ви помогнете ми , дайте някакъв съвет какво да правим ????? ;( ;(

horacio
09-10-2013, 17:47
дали не те лъже?

Neli_
09-10-2013, 18:04
нее !!

aniezina
09-10-2013, 19:04
А на психолог? Не е срамно, това, че ходиш на психолог не те прави луд. Мозъкът е един от най-важните органи, и както кардиолозите са лекарите на сърцата така и психолозите са тези на съзнанието ни. Може да е в някаква депресия или разтройство. Щом баянето е помогнало, било то и за 4 дни, по-скоро е на психична основа. На морето случилоли се е нещо, което би могло да отключи подобни състояния, като нервност, разтройство, депресия, параноя?

draid
09-10-2013, 19:09
Тва да не е някаква паническа атака, така както го описваш ми мяза на някакъв психологически проблем.

skok
09-10-2013, 20:47
И мен ми звучи като някво паническо разтройство. Да не се е напрегнал нещо прекалено много на тва море ? Поговорете нещо и вижте къде е проблема, ако не се оправи да иде на психолог. И некъв спорт да почне ако не спортува

Oy7ofCon7roL
09-10-2013, 21:46
Бахти и малоумните доктори !!! Само не ходете на невролог щото ще му изпише антидепресанти сигурно!

Приятелят ти да отиде по най-бързия начин да му промият ушите, гаранция давам, че е от това

после може да пишеш кво е станало :)

Neli_
09-10-2013, 22:18
Благодаря Ви страшно много , само да се оправи и ще Ви пиша благодаря !!! :)

Smrazqvashta
09-11-2013, 10:20
Скенер на мозъка правен ли е?