PDA

View Full Version : Секс, Любов и Преценка?



wtfstfu91
09-10-2013, 20:09
Здравейте! Тъй като съм на един такъв етап, в който половинката ми нещо ми създава много стрес и онова чувство на безизходица (т.е. не знаеш дали ще го бъде или няма да го бъде - точно като някакви дечица) имам чувството, че сексът е мой враг в момента, защото ми дава грешни представи за този човек, защото в малкото трезви състояния, в които изпадам и се замисля дали си струва наистина като човек започвам да си мисля, че наистина съм заблуден.

Случвало ли ви се е да искат да се разделят с вас, а вие не сте го искали, защото сексът с този човек е бил страхотен и това всъщност ви е карало да приемате ситуацията по-тежко? Това, което имам предвид е - дали сексът е замаглявал вашето съзнание и всъщност този човек изобщо не си е струвал...?

Жълто
09-10-2013, 21:10
Аз мисля, че на нас момчетата сексът винаги ни замъглява съзнанието. :D

Smrazqvashta
09-11-2013, 07:59
Струва ли си за единия секс да търпиш човек, който не ти е приятен? Секса е важен, но не е най-важния и за мен, като жена не е достатъчен, колкото и хубав да е, за да ме държи с човек, който не си струва.

fenastz
09-11-2013, 11:23
Труден въпрос брат. И в двата случая губиш нещо, да биеш чекии не си е работа, ама пък и да ти се тровят нервите не е работа. Потърси друго момиче,след време може да намериш някоя, която е също толкова добра, даже повече.

FuCKkK13
09-11-2013, 11:31
хвани си друго момиче,едва ли това ще е единственото с което секса ти е харесвал ... колкото и да е хубав,не мисля,че си струва нервите след като реално погледнато е напълно възможно да си хванеш някой с който ще си пасвате дори повече в това отношение

wtfstfu91
09-11-2013, 17:10
Е, жалко... наистина повярвах, че е Тя... все не случвам :)

marilyn
09-11-2013, 21:07
НАй-често ми се е случвало да виждам каква стока е човекът, но секса да ми харесва и да го държа само за секс. Но без да го лъжа, че мога да му дам повече или че някога отношенията ни биха дорасли за сериозна връзка. Кефи ме като човек, привличаме се, има тръпка... добре. Ако сексът върви, значи е супер.

Не винаги с хора, с които правите върховен секс стават и за връзка.

anonymous708973
09-11-2013, 21:40
Аз мисля, че на нас момчетата сексът винаги ни замъглява съзнанието. :D

Всъщност ситуацията, която авторът описва, е повече характерна за момичетата. Гадни ендорфини.

Авторе, и момиче да беше, пак бих дала същия човек. Задръж със секса малко - ако можеш да изкараш седмица-две... дай си сметка дали искаш да си с това момиче или всичко, което ви свързва, е хубав секс. Гадна дилема е, но подозирам, че доста хора споделят същата в един или друг етап от връзката си.

И още нещо: абсолютно не се опитвай да я задържиш като приятелче за секс. Сигурна съм, че ще се появят "свалячи" (или с други думи: самонадеяни малоумници), които ще ти дадат подобен съвет. Не се лъжи, няма как да се получи.

wtfstfu91
09-12-2013, 05:11
Всъщност ситуацията, която авторът описва, е повече характерна за момичетата. Гадни ендорфини.

Авторе, и момиче да беше, пак бих дала същия човек. Задръж със секса малко - ако можеш да изкараш седмица-две... дай си сметка дали искаш да си с това момиче или всичко, което ви свързва, е хубав секс. Гадна дилема е, но подозирам, че доста хора споделят същата в един или друг етап от връзката си.

И още нещо: абсолютно не се опитвай да я задържиш като приятелче за секс. Сигурна съм, че ще се появят "свалячи" (или с други думи: самонадеяни малоумници), които ще ти дадат подобен съвет. Не се лъжи, няма как да се получи.

Честно казано не бих го направил. Или някой е с мен или не е. Такива егоистични подбуди в мен няма. Иначе просто така се е получило този път. Какво да се прави.

baby_baby
09-12-2013, 13:18
Тъпо е да си с човек до себе си само заради секса а да нямаш никъкъв друг интерес към него

xXxPETYAxXx
09-12-2013, 14:43
Случвало ми се е подобно нещо. Ако с някой не сме изграждали връзката, от която се нуждая, но сексът ми е допадал, доста трудно се "откачам" от него. Просто секс е добър вариант в случая - без мрънкания, нерви, цупене и т.н.