PDA

View Full Version : podarycheta



miimseyy
09-10-2013, 20:54
Здравейте! Чета различни идеи за подаръци за момчета (за годишнини, свети валентин, рожденни дни), но никога не ми хрумва нещо оригинално. Просто споделите вие какво сте подарявали на вашите момчета за различните поводи. :))

Жълто
09-10-2013, 21:06
Не знам твоето момче какво харесва...това ти трябва да го знаеш. Аз лично ако е за рожденния ми ден бих искал да ми подарят един здрав секс :D (и за останалите важни дни също).

miimseyy
09-10-2013, 21:11
На мен ми е интересно какво другите момичета са подарявали на кавалерите си и от техните отговори да помогна на себе си. Ако може, просто споделете :)

evilgirl95
09-10-2013, 21:19
Ето какво по-различно съм правила аз:
За рождените му дни винаги му правя торта.. ама винаги откакто сме заедно /за годишнини и Свети Валентин също става/..
На годишнината ни му сготвих вечеря, десерт.. всичко.. остана много доволен.. свещи навсякъде-много романтично;
подарявала съм му моя снимка със фон отзад в рамка, но не обикновена /13 на 7 или там каквито са обикновените/ ами по-голяма, че да ме вижда и от другата стая :д..
Веднъж му нарисувах плакат и го написах целия стихове, които съм писала за него..
Книжка със стихове..
Плюшени сърца, мечета, картички, сувенири /не че това е нещо уникално, но да спомена :д/
Веднъж му направих за Коледа една кошница в която сложих шоколадови бонбони, сладки, бисквити, меденки, желирани бонбони, шоколади /само хубави марки, не някакви евтини че се губи ефекта/ сложих няколко плода, един голям ананас да стърчи за украса :д.. сложих картичка вътре .. вързах я с целофан и сложих красива панделка.. Ужасно много се зарадва, защото много обича сладко :д ..
Купувала съм му буквичка /моята сребърна/
Купувала съм му сребърен синджир с красив кръст, който осветих в църквата /за вас може да не е нищо особено, но той го оцени дълбоко, защото е ревностен православен християнин/
оохх сега не мога де се сетя какво още..

evilgirl95
09-10-2013, 21:21
Ааа да коментара на Жълто ми напомни още нещо секси бельо.. свещи.. шоколад.. за него си беше супер подарък :д

miimseyy
09-10-2013, 21:26
Мерси за идейките :)