PDA

View Full Version : Силуетът



DarkHeart
09-11-2013, 10:37
Събудих се в тъмна стая. Не виждах абсолютно нищо. Не знаех къде съм. Опитах да си спомня нещо от вчера, но нямах никакви спомени. Изправих се бавно. Цялата треперих от страх. В главата ми изникваха хиляди въпроси. Ръцете и краката ми не яха вързани, нито устата ми беше запушена, може би някой очакваше да се събудя. Започнах бавно да опипвам с ръце, но не напипвах нищо, само студената стена. Нямах представа дали е ден или нощ. В стаята не проникваш светлина от никъде, може би нямаше прозорци. Ръцете ми трепереха, а очите се пълнеха със сълзи. Чух някакъв шум. Настръхнах. Седнах отново на пода. Сърцето ми биеше лудо, чувах стъпки. Те се приближаваха. Някой дишаше много тежко. Точно срещу мен се отвори врата. Нахлу светлина и аз прикрих очите си. Повдигнах си леко дясната длан, за да видя какво става. На прага седеше мъж. Беше облечен с дънки, но нямаше блуза. В дясната си ръка държеше нож. Беше гологлав и се усмихваше с десния край на устата си. Треперех. Дръпнах си краката назад и една сълза се стече по бузата ми. Той тръгна към мен с бавни крачки ….

DarkHeart
09-11-2013, 11:02
Поне си кажете мнението де :(
Харесва ли ви ? Да продължавам ли или да спирам до тук ...

Meonesssss
09-11-2013, 11:03
Ами опитала си се да наблегнеш на страхът, но той не се предава с думи ...

unbroken.
09-11-2013, 11:15
Не е лощо. (: Продължи го. (:

JustaLittleKid
09-11-2013, 11:26
Не мога да кажа, че ми харесва... Твърде много и твърде кратки изречения, твърде голямо количество клиширани изрази и думи.