PDA

View Full Version : Не е възможно, нали?



naistinanqmaznachenie
09-11-2013, 10:47
Здравейте! Преминавам директно на въпроса: Днес правих секс с приятеля ми и то с презерватив (задължително го правим винаги с презерватив). След като го вкара за първи път усетих известен дискомфорт във влагалището. Правихме секс някъде 5-10 мин, след което реших да извадя пениса му от мен за малко и в този момент видях, че около корена на пениса му около самата кожа имаше някаква бяла течност гъстичка. Тъй като той ми го вкарва докрай, реших, че това е от влагалището ми, защото до преди няколко дена имах бяло течение, което е възможно да продължава и според мен признак за това, че продължава е фактът, че изпитвах тоя дискомфорт и продължих да го изпитвам и след това по време на половия акт. Не е възможно това да е сперма, нали? При положение, че ползвахме презерватив DUREX, който си беше добре и който му обхваща пениса плътно, дори му стяга малко. Не виждам начин да изтече нещо, не се е изхлузвал. А и да не забравя - той не беше свършвал...Бяха минали едва 10 мин откакто бяхме започнали половия акт, преди това му правих френска, той не свършва толкова бързо и естествено, че не би свършил без да усети...Един път като го правихме той свърши в презерватива за първи път и веднага усети и ми каза да се отдръпна, а и нямаше проблеми, нищо не е изтичало. Но аз съм голяма ПАНИКА! Ако на някой му се е случвало подобно нещо да пише.

fenastz
09-11-2013, 11:28
Наистинанямазначение

Smrazqvashta
09-11-2013, 11:30
Не е сперма, най-вероятно някакво влагалищно течение. Не се филмирай.

Devor
09-11-2013, 11:36
спокойно от теб е .като започнат да свършват в теб ще видиш каква е разликата между това което си видяла и спермата

marilyn
09-11-2013, 15:51
Прочети какво си написала в темата и ще се изсмееш сама. Той не е свършил, ама сперма ли е това по презерватива???

Сигурно е от теб. Ако имаш някакъв дискомфорт, отиди на лекар, бялото течение не е нормално.

Котка.
09-11-2013, 17:01
Не си бременна.

Зъбчето
09-11-2013, 20:28
А защо правите секс при положение, че имаш проблем? Иди на лекар да те види и се въздържайте от секс докато се разбере какво е.

И не, няма как да е сперма това което си видяла :D

baby_baby
10-06-2013, 15:32
Не си бременна това е бяло течение и най-добре отиди на гинеколог защото не е нормално

GiveMeLove
10-06-2013, 16:49
След като не е свършил, как е възможно да си бременна?! При това с презерватив?

Понякога задавате наистина дебилни въпроси..

doridori
10-29-2013, 14:37
Не е сперма, най-вероятно някакво влагалищно течение. Не се филмирай.

+1