PDA

View Full Version : ??Мнения



georgimilkov
09-11-2013, 10:53
Здравейте! Моят проблем е следният - имах болки във венеца, беше надут и ми изписаха специфичен атнибиотик " Рудожил " пих го 7 дни от 10 август до 16ти и по това време ми се появи кафеникаво течение- същото като онова, което се появява като ще ти идва или като ти свършва. След това трябваше да ми дойде на 22ри август, но закъсня. Моят цикъл понякога е редовен на няколко месеца, но понякога и закъснява ту с 2 дни, ту с 7 , като най- големия интервал в близките месеци бе около 16 дена зимата. Та след като ми закъсня на следващата седмица ми се пияви сърбеж, зачервяване, гъста бяло течност и си помислих, че са гъбички. Купих си lactacid femina и се мих по 3 пъти на ден с него / гела- емулсия/. След това ходих на море, сърбежа взе да намаля. На днешна дата сърбежа и зачервяването отшумя,но цикъл няма. Притеснявам се, не съм имала рисков полов контакт, правих 2 теста - отрицателни. Та се питам този антибиотик ли наруши нещо в организма ми , заради него ли ми се появи това зачервяване, и защо ми закъснява? / да вметна, че миналата година август месец ми дойде 2 пъти , та явно има някаква закономерност точно в този месец да стават някакви изменение/ Вие какво мислите ?

Котка.
09-11-2013, 11:10
В раздел секс?Сериозно?

FuCKkK13
09-11-2013, 11:26
не е свързано с това,че и миналата година е станало така.. от антибиотика най-вероятно + смяна на климат.. за проблемите долу - отиди на гинеколог за всеки случаи,не си купувай ей така каквото ти падне.. точно там не бих се мазала с нещо на своя глава

fenastz
09-11-2013, 11:29
Пробвай да си бъркаш в ануса

xXxPETYAxXx
09-11-2013, 12:46
Като видях тоя момчешкия ник, най-малко подобна тема очаквах. :Д
И все пак, ако си момиче - и антибиотиците оказват влияние, но с този нередовния цикъл отдавна е трябвало да посетиш гинеколог. Сега е моментът!

marilyn
09-11-2013, 15:48
Та след като ми закъсня на следващата седмица ми се пияви сърбеж, зачервяване, гъста бяло течност и си помислих, че са гъбички. Купих си lactacid femina и се мих по 3 пъти на ден с него / гела- емулсия/.

:shock:

Ама ти сериозно ли? Самодиагностицира се, че имаш гъбички, реши да се лекуваш с интимен гел, цикълът ти си закъснява ей така, колкото си иска и ти реши да питаш какво ти е във форум, вместо да идеш на лекар??!

baby_baby
10-06-2013, 15:27
В раздел секс?Сериозно?

:lol: и аз така реагирах като го прочетох :lol: