PDA

View Full Version : Трябва ми малко помош за тема по Немски език



dessy97
09-11-2013, 13:40
Така темата е за Aussehen und Kleidung, но не мога да измисля нищо а ми е спешна и трябва попринцип да е страница и половина голям формат :) Предварително Благодаря на хората които ще се постараят да ми помогнат :)

AnakinSkywalker
09-11-2013, 16:30
Само с това заглавие не разбирам много, но може да започнеш с това за какво служат и каква роля играят. Например някои искат да изглеждат добре, за други е общоприета норма и т.н. След това може да изброиш как се променя облеклото в отделните епохи, каква роля играят аксесоарите - шапки, гривни и т.н. Може да напишеш и какви са разликите при отделните възрастови групи. Също така кои са любимите цветове на мъжете и жените или най-подходящи за различните сезони. Накрая може да напишеш как очакваш да се промени модата в бъдещето.

dessy97
09-11-2013, 19:40
Аха, благодаря много, но няма да откажа и ако някой друг добави нещо :)

Nonetheless
09-11-2013, 22:35
Може и да добавя, но няма да откажа да земеш да дадеш повече информация.

dessy97
09-12-2013, 07:47
Ами значи, примерно трябва да обясня какво е модерно днес, как се обличам аз и как се обличат моите приятели. Кои са ми любимите дрехи и т.н.т .. Ще се радвам да помогнеш понеже ще трябва да е страница и половина голям формат, и примерно да ми разкажеш така за себе си и ако може на немски, ако не аз ще си го преведа :)