PDA

View Full Version : как да я прецакам



Takaki Tono
09-11-2013, 19:06
Здравейте на всички. Писал съм доста теми за въпросното същество. Както се разбира от заглавието, искам съвет как да я прецакам по някакъв начин, да я прееба някак си ддз. Знам, че такава постъпка е много комплексарска и заднишка. Но се абстрахирайте от това. Полагал съм страшно много усилия, правил съм неща който не съм правил дори за най- добрите ми приятели и т.н. без тя да го оценява по никакъв начин.
Сещам се примерно да излезем на кафе да направя една хубаво сметка и да офейкам. Да и хвърля 50-100 лева в лицето и да и кажа да си вземе по- хубави дрехи... няква така простотия. :D Да и вържа тенекия за нещо, абе не знам, Дайте ми някакви идеи.

paradosou
09-11-2013, 19:11
Знам, че такава постъпка е много комплексарска
Сам си отговаряш. Вместо да дълбаеш и да се съсредоточаваш в планове за отмъщение, отказвайки да затвориш страница от миналото, концентрирай се върху нещо градивно, постигни вътрешен мир :D, харесай си нов обект на романтични желания ако трябва...))
Сериозно, бих те разбрала, ако ставаше въпрос за нещо наистина голямо и ако истински си заслужаваше да дадеш урок на въпросната (макар че 'урок' и така не би трябвало да е еквивалент на подли задкулисни игрички), най-малкото за да не продължава да си върши малоумията (респективно за да са възможно най-малко потенциалните следващи жертви), а и за да излезеш с достойнство от цялата ситуация, обаче съм почти убедена, че случаят не е такъв.

Takaki Tono
09-11-2013, 19:13
Хахахах нее нееее, искам и аз един път да съм този който се държи зле с другия. Искам един път аз да съм боклука. Така ще мога да постигна вътрешен мир...

Meonesssss
09-11-2013, 19:16
Ами напиши на един лист " много си грозна " или нещо такова, сложи го в рамка и го опаковай като подарък. Излезте на кафе и й дай подаръка ама я помоли да го отвори на края и когато вече ставате и кажи да го отвори и така.. :D

granger
09-11-2013, 19:20
Наприви си услуга - не се занимавай. Ще изглеждаш жалко...много.

Meonesssss
09-11-2013, 19:21
^ мхм .

Takaki Tono
09-11-2013, 19:23
Наприви си услуга - не се занимавай. Ще изглеждаш жалко...много.

Не съм ли изглеждал жалко, в деня когато баща ми имаше рожден ден ( юбилей беше дори) и вместо да прекарам деня със сем., пътувах 1 час и 30 мин. в едната посока за да я видя. А тя не видяла СМС-а ми и не видяла, че съм и звънял. А предния ден се разбрахме, да се видим, Всичко беше ОК.
Трябва да има даваме урок на такива тъпи бройки. Жалко, че виждах нещо повече от това в нея

bijou
09-11-2013, 19:33
^Сам си избрал да отидеш при нея.

Колкото до прецакването, наистина не знам какво е правила въпросната и защо толкова си й набрал, но наистина изглеждаш доста, доста жалък.
Ще си изхабиш нервите, ще й покажеш, че още я мислиш и значи нещо за теб, тя пак ще "победи" в случая, като "тази, която не забравяш" иии НЕ, никакъв вътрешен мир няма да постигнеш като я прецакаш.

Просто бъде по-умния в случая и си тръгни с горда глава и усмивка.

seek&destroy
09-11-2013, 19:34
Тва със сметката е добро. Харесвам такива простотии, НО ако си решил да отмъщаваш наистина, ако си решил да я нараниш, най-доброто решение е да не й обръщаш внимание, въобще да не я бръснеш за слива. Това ще я съсипе най-много от всичко.

Takaki Tono
09-11-2013, 19:42
Просто бъде по-умния в случая и си тръгни с горда глава и усмивка.

това смятам и да направя + да постъпя като жалък селянин и да се наям и напия за нейна сметка. кво толкова :D

horacio
09-11-2013, 20:00
Ако й наблъскаш такава сметка и не може да плати ще й създадеш егати проблемите и то не толко на нея, колкото на техните.

WindOfChange
09-11-2013, 20:15
Не падай на нейното ниво. Не си заслужава.

xdreamerx
09-11-2013, 20:38
Не падай на нейното ниво. Не си заслужава.
+1 :)

granger
09-11-2013, 20:46
Ако го направиш ще изглеждаш по-жалък и от нея,soo...

marilyn
09-11-2013, 20:57
Ако го направиш ще изглеждаш по-жалък и от нея,soo...

Именно. Явно не знаеш какво значи достойнство. Щом не ти харесва поведението ѝ, тръгваш си, ок, но очевидно не си даваш сметка колко би паднал ако "я прецакаш" по някакъв начин.

Жълто
09-11-2013, 23:08
Сложи си лайното в една кутия, бележка обичам те с името ти.... и й го прати някак си не директно (за да избегнеш възможността да ти го забие в лицето) ... може би пред вратата или нещо ..нз измисли си.

Meonesssss
09-11-2013, 23:11
Хейтвай я в ask.fm :lol: :lol: :lol:
Сега сериозно - не знам колко ще я злепоставиш нея, но после ще си жалък за всички :?

TrollFaace1
09-11-2013, 23:59
Изсери се в тарелка и както върви и го залепи на главата .. :D
Ставал съм свидетел на такова нещо между другото :lol:

antineutral
09-12-2013, 07:20
Така ще мога да постигна вътрешен мир...
Нищо не пречи да опиташ да я "прецакаш", и ако смяташ, че това ще те удовлетвори - действай. Няма да е лошо да се замислиш обаче, че тя вече се е прецакала достатъчно - с постъпките си губи възможността занапред да се държи по този начин с тебе, а впоследствие - и с всеки друг. Това я ограничава и не й дава възможност да действа завбъдеще за твоя сметка, на нейна отговорност. По този начин рискуваш да я допуснеш в живота си отново и това няма да работи за тебе, даже можеш да я подпомогнеш.

FuCKkK13
09-12-2013, 07:43
Изсери се в тарелка и както върви и го залепи на главата .. :D
Ставал съм свидетел на такова нещо между другото :lol:

моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяяяя :? :? :? :? :?







по темата: абе ти да не си на 12 ? най-доброто решение е да не и обръщаш внимание

Takaki Tono
09-12-2013, 08:24
Да не и обръщам внимание....? Ще и " обърна внимание" още един последен път да ме запомни. А това, че ще изглеждам жалко не ме тревожи изобщо. Хората който ме познават имат изградено мнение за мен, и една такава постъпка няма да промени отношението им към мен в отрицателна посока.
Просто докато не и направя някаква простотия няма да я оставя :D

П.С. идеята да напиша нещо гадничко в рамка и да и го дам като подарък, който много добре я описва ми хареса...
Това с лайната ще и подхожда, но съм запознат подобни гаври и може да имам проблем с органите на реда.

dobri4ko2
09-12-2013, 11:15
Да и аз бях така, викам си ще си намери майстора все някога, защо да не съм аз, ама накрая и направих едно пожелание и ми стана много радостно. Не се занимавай, нищо не печелиш, по скоро и пожелай нещо да види тъпата путка какво е изтървала и ще се садне повече. ;)

n1gh7mare09
09-12-2013, 11:40
Ами напиши на един лист " много си грозна " или нещо такова, сложи го в рамка и го опаковай като подарък. Излезте на кафе и й дай подаръка ама я помоли да го отвори на края и когато вече ставате и кажи да го отвори и така.. :D

Brutality Chuck Norris mod

baby_baby
09-12-2013, 13:04
най-доброто решение е да не и обръщаш внимание ако направиш някаква простотия ще си много жалък и определено хората ще си променят мнението за теб

Takaki Tono
09-12-2013, 14:08
Да и аз бях така, викам си ще си намери майстора все някога, защо да не съм аз, ама накрая и направих едно пожелание и ми стана много радостно. Не се занимавай, нищо не печелиш, по скоро и пожелай нещо да види тъпата путка какво е изтървала и ще се садне повече. ;)
Направил си и пожелание? Какво и пожела, да гори в ада? :D

dobri4ko2
09-12-2013, 15:36
Как бе всичко най-хубаво, много любов алабала и си я псувах на ум :D

FuCKkK13
09-12-2013, 15:44
Да не и обръщам внимание....? Ще и " обърна внимание" още един последен път да ме запомни. А това, че ще изглеждам жалко не ме тревожи изобщо. Хората който ме познават имат изградено мнение за мен, и една такава постъпка няма да промени отношението им към мен в отрицателна посока.
Просто докато не и направя някаква простотия няма да я оставя :D

П.С. идеята да напиша нещо гадничко в рамка и да и го дам като подарък, който много добре я описва ми хареса...
Това с лайната ще и подхожда, но съм запознат подобни гаври и може да имам проблем с органите на реда.
тогава просто си направи среща с нея,не ходи и като те пита след това защо и кажи '' хаха сериозно ли си помисли,че искам да те виждам'' или '' още ми се надяваш,а ? ''
или нещо такова.. не е нужно да е нещо чак толкова гадно

umri
09-12-2013, 17:29
Здравейте на всички. Писал съм доста теми за въпросното същество. Както се разбира от заглавието, искам съвет как да я прецакам по някакъв начин, да я прееба някак си ддз. Знам, че такава постъпка е много комплексарска и заднишка. Но се абстрахирайте от това. Полагал съм страшно много усилия, правил съм неща който не съм правил дори за най- добрите ми приятели и т.н. без тя да го оценява по никакъв начин.
Сещам се примерно да излезем на кафе да направя една хубаво сметка и да офейкам. Да и хвърля 50-100 лева в лицето и да и кажа да си вземе по- хубави дрехи... няква така простотия. :D Да и вържа тенекия за нещо, абе не знам, Дайте ми някакви идеи.

Просто си продължи с живота. Каквото и да направиш, ще те направи по-слаб, отколкото изглеждаш в момента, а на нея няма да й пука, макар че може и да се зарадва на парите.

prince
09-12-2013, 18:00
Ще ми е интересно какво ще стане, ако твоята кобра също ползва форума ..

Illusion772
09-12-2013, 18:48
Абе пич просто зарежи , не се занимавай , той живота сам ще си я нареди хубаво.....

Поздрав http://www.youtube.com/watch?v=TOrnUquxtwA

Takaki Tono
09-12-2013, 19:26
Едва ли да посещава форума. Забелязал съм, че го ползват хора над определено интелектуално ниво.
А ако в един абсурден сценарии го посещава най- вероятно ще трябва да дам писмено обяснение до 24 часа защо пиша такива неща за нея.
Двоумя се дали да предприемам нещо или не.

granger
09-12-2013, 19:31
Просто си продължи с живота. Каквото и да направиш, ще те направи по-слаб, отколкото изглеждаш в момента, а на нея няма да й пука, макар че може и да се зарадва на парите.

мдап.

AnarchyBoy
09-12-2013, 19:49
А бе не се занимавай брат.. ;)

И аз имах една такава, нахулих я, казах и, че е боклук и курва, след което я пратих да си ходи, с най-добри пожелания, на ум все още я псувах де.. 8-)
И ся ми е супер кеф..

kosder
09-12-2013, 19:51
Добре приятел толкова ли е сложно? Проблема явно е, че тя не се държи добре спрямо теб или поне не така, както очакваш и би искал. Тоест ако просто не контактуваш с нея проблем вече няма да има? Вземи си поуки от вашата "връзка", ако сте били нещо повече от приятели, и продължи напред.

AnarchyBoy
09-12-2013, 19:52
Абе пич просто зарежи , не се занимавай , той живота сам ще си я нареди хубаво.....

Поздрав http://www.youtube.com/watch?v=TOrnUquxtwA

Адмирирам за песничката.. ;) Евала..

Nikolcheto24
09-12-2013, 20:00
http://9gag.com/gag/arpOwvX

fenastz
09-12-2013, 20:13
Ако искаш да се справиш по-елегантно с проблема изчукай най-добрата ѝ приятелка или сестра ѝ, ако има такава, гарантирам ти, че ще я заболи.

Takaki Tono
09-13-2013, 09:25
http://9gag.com/gag/arpOwvX
Ахахха тва ти е играта

Iwan94
09-13-2013, 12:19
http://ge.tt/8zGV71s/v/0?c
Разбий и фейсбука, и и сложи гадна профилна снимка.

NambyPamby
09-13-2013, 17:46
И аз имах една такава, нахулих я, казах и, че е боклук и курва, след което я пратих да си ходи, с най-добри пожелания, на ум все още я псувах де.. 8-)
И ся ми е супер кеф..

То и на нея й е кеф, навярно, че се е оттървала от теб навреме. ;)
Много сте ми интересни. Едни такива малки, нахъсани, яко избиващи комплекси...
Сами сте си виновни. И ти, и автора, и всички момченца, които се опитват да защитават криворазбраната си чест и достойнство. Заглеждате се по някакви евтини(на външен вид и поведение) момиченца, търсите целенасочено такива, събирате се с тях, позволявате им да ви се качват на главите и им тичате подир задниците, и после се чудите защо ви правят на маймуни. Отговорът е прост: защото могат. Когато си млад и със скромен житейски опит, не оценяваш доброто отношение навреме, вместо това се разглезваш и се държиш зле(като се прецакаш сам няколко пъти се оправяш... евентуално). Затова трябва да се поставят граници. И да се държите като мъже, когато трябва, а не само да претендирате, че сте такива, когато ви изнася.
Много е тъжно тепърва да навлизате в живота и да сте толкова озлобени, злопаметни и примитивни. Бил си с този човек определено време, станалото - станало, не се е получило - давай напред. Какви са тия изпълнения да пиеш за нейна сметка, да й разбиваш профила... Тва лъха единствено на елементарност, селяндурщина и да, излагаш себе си. Единственият срам, който ще отнесе момичето, ако решиш да й го връщаш по този начин е, че въобще е била някога с теб.
Спрете да се излагате - всеки е бил прецакван по някакъв начин, дръжте се малко като мъже и го приемете хладнокръвно, вместо като ощипани госпожици да мрънкате и да опищявате света.

NissaN
09-19-2013, 12:19
Това със 100 лева сметка го направи супер ще е...

psychopath
09-19-2013, 14:13
Винаги можеш да наебеш някоя нейна приятелка, или сестра.
Преди работа/училище/университет й сложи течен мдма в напитката.
Ако ти е твърде хардкор - разхлабително.
Пусни ужасен, но достоверен слух.
Имаш ли нейни голи снимки/клипове?

Кажи ми дали искаш да разбере, че идва от теб, може ли да включва физическо насилие, повреда на имущество...

psychopath
09-19-2013, 14:15
Това със 100 лева сметка го направи супер ще е...
Глупаво е, недомислено е, малко е жалко и определено не си струва парите.
За доста по-малко от 100лв. мога да й нанеса психически травми, които ще й бъдат до края на живота. :D

Всичко е въпрос на точна преценка и изпипване на детайлите.

Hayashi
09-19-2013, 14:24
Покажи, че си над нейното ниво и я забрави. Не е необходимо да се принизяваш с някакви долни махленски номера.

Deezer
09-19-2013, 14:57
ковра ;0

psychopath
09-20-2013, 12:12
Покажи, че си над нейното ниво и я забрави. Не е необходимо да се принизяваш с някакви долни махленски номера.

Някои си заслужават само това. А аз имам силно изразено чувство за справедливост. :Д

102
09-20-2013, 13:47
Направи и бебе, после я зарежи.

amaz1nG
09-20-2013, 18:45
Не си заслужава , брат. Ти си над това.

psychopath
09-21-2013, 02:50
Аз ли съм най-големия комплексар и боклук? :D

anonymous708973
09-21-2013, 09:49
Сами сте си виновни. И ти, и автора, и всички момченца, които се опитват да защитават криворазбраната си чест и достойнство. Заглеждате се по някакви евтини(на външен вид и поведение) момиченца, търсите целенасочено такива, събирате се с тях, позволявате им да ви се качват на главите и им тичате подир задниците, и после се чудите защо ви правят на маймуни. Отговорът е прост: защото могат. Когато си млад и със скромен житейски опит, не оценяваш доброто отношение навреме, вместо това се разглезваш и се държиш зле(като се прецакаш сам няколко пъти се оправяш... евентуално). Затова трябва да се поставят граници. И да се държите като мъже, когато трябва, а не само да претендирате, че сте такива, когато ви изнася.
Много е тъжно тепърва да навлизате в живота и да сте толкова озлобени, злопаметни и примитивни. Бил си с този човек определено време, станалото - станало, не се е получило - давай напред. Какви са тия изпълнения да пиеш за нейна сметка, да й разбиваш профила... Тва лъха единствено на елементарност, селяндурщина и да, излагаш себе си. Единственият срам, който ще отнесе момичето, ако решиш да й го връщаш по този начин е, че въобще е била някога с теб.
Спрете да се излагате - всеки е бил прецакван по някакъв начин, дръжте се малко като мъже и го приемете хладнокръвно, вместо като ощипани госпожици да мрънкате и да опищявате света.

Абсолютно.
Като се биете в гърдите, че имате топки, имайте ги постоянно, а не само когато ви е удобно.

bReAk3R
09-21-2013, 11:12
Хахахахах тоя Psychopath ме разбива :D Идеята на FuCKkK13 не е лоша всъщност и при т'ва не се занимаваш кой знае колко, всъщност даже не правиш нищо, понеже не отиваш ;д И ако бях аз, си признавам, че и аз бих отмъстил поне 1 път като за последно, така че както и да изглеждаш, да не ти пука :D Действай хаха

Takaki Tono
09-21-2013, 15:26
Аз ли съм най-големия комплексар и боклук? :D

Тц, двама сме... :D

P.S. *plot twist, it turns out that i am gay