PDA

View Full Version : Какво да правя?!



WLBrown
09-11-2013, 20:52
Аз съм на 14 и излизам с много хора,голяма компания сме се събрали и всички се разбираме перфектно.Преди 2 седмици се върна едно момче което преди се е събирало с тях,но е заминал за малко в чужбина при баща му.Ние не си говорихме кои знае колко,но вечерта в която се върна ми писа и започнахме да си споделяме сякаш се познаваме от 2-3 години,а всъщност за 2 месеца.След това той ми каза,че съм била много красива,сладка и какво ли още не и така 2-3 дена докато накрая не ми призна,че ме харесва,но проблемът е че си има приятелка която също се събира при нас доста често.Вчера се разбрахме да излезем само аз и той всичко беше перфектно ... Целувки,прегръдки,смях и т.н попринцип аз не съм от тези които лесно започват да харесват някого,но сега се случи дори без да усетя.Пред останалите се дъжим нормално,но когато останем само двамата не е така.Днес той ми каза,че си харесва гаджето,но нещо не вървяло и такива неща.Много ми е гадно за момичето,защото е найстина много добричка,но го харесах и не знам какво да правя.Объркана съм ...

Leonora_Nyradian
09-11-2013, 22:18
Като за начало моят съвет е да следваш щастието си,а щом си щастлива с този човек бъди с него.Проблемът ви е там,че той е все още обвързан,да ама нали ако той държеше на момичето с което е нямаше да целува и прегръща теб..може би има някакви чувства към нея,но ако бяха истински нямаше да ти обърне никакво внимание затова пробваите може би с теб ще открие нещо истинско.А относно това,че ти е криво за това момиче защото била святна замисли се на твое място дали тя щеше да избере твойте чувства пред нейните..

mancho
09-11-2013, 23:18
3 съвета от мен

1-постави се ти на мястото на момичето със което ходи това момче и се попитай "Как би се почувствала на нейно място?"
2-след това си задай следният въпрос "възможно ли е да иска само да те ...... ?"
3-И внимавай в тези големите компании да не се забъркаш със нещо незаконно (нелегално) !



поздрави : М.Василев :)

WLBrown
09-12-2013, 08:35
Както каза mancho може би го прави само заради сексът (с извинение) защото той отдавна не е девствен и ми сподели,че от както ходи с момичето което е сега е на "сухо".Аз му казах да й обясни ситуацията и да поговори с нея,а той ми отвърна с думите "аз не съм такъв,няма да я накарам на сила щом не се чувства готова". Днес имам покана да отида в тях ... Не знам дали да отида понеже съм девствена,а не искам той да е този с които да си изгубя девствеността

marilyn
09-12-2013, 09:49
Сигурно иска само секс.

baby_baby
09-12-2013, 13:12
Според мен иска само секс няма да те викне в тех е така просто да гледате тв 100% е заради секса

Ecstasy
09-12-2013, 17:52
Винаги съм мислела следното - не прави това, което не искаш на теб да ти направят.

Dark_Heartbreaker
09-12-2013, 21:26
Да е на 14 и да мисли само за секс? Това още не мога да го приема.

Гадно правите на момичето. Той не би трябвало да си позволява такива волности, щом си има приятелка, а ти пък още повече не е трябвало да се замесваш с такова момче. Все пак, вярвам, имаш някакво самоуважение.

Добре, увлякла си се по момчето. После какво? Дори да тръгнете, ти очевидно също ще го оставиш на "сухо" (тъй като каза, че не искаш да загубиш девствеността си с него). Следователно той просто ще избере някоя друга, която да му се върже, и ще прави всичко зад гърба ти. Според мен, би се чувствала ужасно (като другото момиче). И защо? Заради някакъв 14-годишен, който е тръгнал да се прави на велик със завоеванията си. Извади си поуката сама.

lovefaithx
09-15-2013, 19:10
Да е на 14 и да мисли само за секс? Това още не мога да го приема.

Гадно правите на момичето. Той не би трябвало да си позволява такива волности, щом си има приятелка, а ти пък още повече не е трябвало да се замесваш с такова момче. Все пак, вярвам, имаш някакво самоуважение.

Добре, увлякла си се по момчето. После какво? Дори да тръгнете, ти очевидно също ще го оставиш на "сухо" (тъй като каза, че не искаш да загубиш девствеността си с него). Следователно той просто ще избере някоя друга, която да му се върже, и ще прави всичко зад гърба ти. Според мен, би се чувствала ужасно (като другото момиче). И защо? Заради някакъв 14-годишен, който е тръгнал да се прави на велик със завоеванията си. Извади си поуката сама.

Аз също съм на твоето мнение.

NissaN
10-03-2013, 07:29
Може и да не е му за едното ебане (извинете за цинизмити).Може найстина да те харесва.

Kolekcioner
10-04-2013, 10:37
Може и да не е му за едното ебане
Хах..и ще я покани у тях да гледат комедиен филм ли? Стига бе...

heartlesandfreaky
10-04-2013, 10:45
Еми постави се на мястото на момичето и си помисли дали е правилно това :)