PDA

View Full Version : Липса на либидо...



FreeSpirit
09-11-2013, 21:17
Мисля, че съм си загубила желанието за секс.
Имам приятел.
Преди да почнем да правим секс, се натискахме много честно(орална, петинг) и беше възбуждащо и много яко. После почнахме да го правим и все едно нещо в мен умря, не съм същата, не се възбуждам по същия начин, не изпитвам удоволствие. От известно време секса не ме влече, като занимание, предпочитам да се гушкаме или да гледаме филм, да си говорим, дори натискането ме кара някак си да се затворя в себе си, все едно ми е задължение...
Преди ме радваше това, да го накарам да свърши, кефеше да му правя орална, докато не го накарам да свърши, сега не се сещам за тези неща.
Правим секс, но моята цел е да свърша и толкова, не мога да се насладя на секс, просто правя всичко възможно да свърша по-бързо и да сложа край.
Не знам какво да правя, в мен ли е проблема, как да променя нещата?

marilyn
09-12-2013, 09:45
Приятелят ти не забелязва ли? Не сте ли си говорили?
Нещо случило ли се е, че така изведнъж си изгубила интерес?

Deadlock
09-12-2013, 10:16
Влошили ли са се отношенията ви извън секса?

Cloud9
09-12-2013, 12:40
Може би съм стара вече, но и преди не съм разбирала как така се очаква да сте на 100 процента постоянно на кеф да правите секс.Ако не ти се прави секс не е патологичен случай.Има и такива моменти.Иначе наистина поговорете за това.От колко време сте заедно и от колко време правите секс?

edva_li
09-12-2013, 12:47
Миризмата на нови обувки вкъщи стимулира отделянето на хормона на щастието ! :D

fenastz
09-12-2013, 21:22
Омръзнал ти е. Ограничете секса за известен период от време или пък си хвани любовник

FreeSpirit
09-12-2013, 22:24
извън секса всичко е наред. Добре ни е заедно. Говорихме, но без особен резултат, ще чака да ми дойде кефа.

The_new_shit
09-13-2013, 22:52
От повече от година съм с приятелката си обичам я много, но и тя се държи по същия начин. От месец и половина не сме правили нищо (сексуално). Опитвал съм да поговорим, но винаги отказва да говори, ако я питам защо го прави и отговора и е ''не знам" за да спра да говоря по темата. Казвала ми е, че все едно вече и е омръзнало. Не знам какво да направя ако имате съвет или авторката на темата, ще се радвам да ми отговорите. (Задоволявам я, ако това си мислите.)

baby_baby
10-06-2013, 21:53
можв просто да ти е омръзнал

NissaN
10-07-2013, 11:47
Омръзнал ти е сменяй го.

Sh@d0w
10-07-2013, 15:13
Опитай се да разбереш от какво произлиза това твое затваряне. Може би нещо не ти харесва, не прави неща които на теб биха ти харесали, гледа да се задоволи без да мисли и за твоя кеф или? Пробвайте да разнообразите малко, може просто да сте влезли в някакъв вид рутина.

Привлича ли те сексуално иначе?

anonymous708973
10-07-2013, 16:37
Миризмата на нови обувки вкъщи стимулира отделянето на хормона на щастието ! :D

Не е лъжа :cool:

Ако не натиска да правите секс всеки ден, нормално да ти умре желанието и да чувстваш, че нещо с теб е сбъркано, дори и да имаш съвсем нормален "апетит".
Да почака малко, няма да умре.

GiveMeLove
10-07-2013, 17:18
Няма такова нещо, миличка.. То си е натурално, идва си самичко.. :) Просто ти е омръзнал - не можеш да ме убедиш, че нямаш сексуална фантазия и фетиши, които да НЕ могат да бъдат събудени..

Change the partner! :)